TV HD w polskiej TK Multimedia

andams

New member
A u mnie (Gorzów) strony od 2 dni otwierają się po kilku minutach i kilku odświeżaniach... Średnia prędkość to może ze 3kB/s. Czasem net działa normalnie by po np. godzinie znowu siąść... Robiłem już wszystkie możliwe 'czary mary' a net dalej do d..y Za to DTV (poza tym, że oferta w GW jest masakrycznie słaba) śmiga jak trzeba.
 

spider1978

New member
Bez reklam
co do neta to jest aktualnie nie najgorszy wybor dostawcow :) zawsze mozna im podziekowac no chyba ze ktos wzial w pakiecie z tv i tele od nich zeby byo taniej ;)
 

spider1978

New member
Bez reklam
ogolnie te programy dla dzieci to nie porozumienie:p zdecydowanie wyszy poziom reprezentuja te ogolnie dostepne niz te za ktore chca zeby im placic:)
 

Snakeee

New member
Bez reklam
ogolnie te programy dla dzieci to nie porozumienie:p zdecydowanie wyszy poziom reprezentuja te ogolnie dostepne niz te za ktore chca zeby im placic:)

Ogolnodostepne to zenujacy poziom, mega roboty, jakies potwory, jak to sie nazywa dragon cos tam, kanaly z pakietu KIDS to kanaly przygotowane przez BBC, pozbawione sa przemocy, ucza, bawia, itd. skierowane sa do mlodszych widzow. Bardzo wielu moich znajomych ma te kanaly w Cyfrowym Polsacie i ich dzieci sa zachwycone, rodzice rowniez.
 

spider1978

New member
Bez reklam
bez przesady taki mini mini jest o niebo lepszy od tych wszystkich razem wzietych z pakietu dla dzieci i tam tez przemocy nie ma ;) da vinci jedynie jest wporzadku edukacja i nauka. jak widze te telebubisie na cbeebies to mi sie zle robi:p
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No świetne info, ale czy będzie w Naszej ukochanej sieci???

cytat z artykułu ".....Niewykluczone więc, że TVP HD jeszcze przed Mundialem pojawi się także w ofercie kilku dużych graczy (m.in. Cyfry+, UPC Polska, Aster czy Vectra). Operatorzy zapowiadają powiększenie oferty kanałów HD, ale nie zdradzają szczegółów."

Jakoś MM nie wymienili, ciekawe czy to tylko taki pisarski przypadek?
 

masloww

New member
Bez reklam
co innego MM; internet jest szybki i tani dla wszystkich :lol:
poświęcił bym ten szybki i tani internet dla takiej oferty tv jak ma INEA;

tak apropo internetu to znów dziś u mnie przymulają strony www
 

xolzok

New member
Bez reklam
Retkinia to całkiem spore osiedle. Kilka lat temu Dialog "obstudzienkował" to osiedle więc z położeniem światłowodów nie będzie problemu.
 

augustyniak

New member
witam,

jest klopot. tescie maja plazme panasonica tx-p42s10e
i stali sie posiadaczami dekodera cyfrowego hd w multimedii.
porownujac obraz hd do telewizji "n" to jest spora roznica.
dekoder podlaczony przez kabel hdmi, ale jakis on miekki
taki. czy waszym zdaniem to wina kabla czy nie ma co
porownywac do "n"? sprawdzilem jakosc sygnalu i jest
idealna. kanaly zwykle tez troche odbiegaja od tych na "n".
 
Do góry