TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
taki jest urok cyfrowej jakości w MM;
psioczymy na tą jakość od dwóch lat i nie możemy się doczekać poprawy;
wg techników i konsultantów MM wszystko jest ok.
 

masloww

New member
Bez reklam
Gdzie obejrzeć Mundial w jakości HD?
Multi-blog.pl Blog Archive Gdzie obejrzeć Mundial w jakości HD?
"Paczkę TVP oferują również sieci kablowe – ogólnopolskie Multimedia Polska oraz lokalne ..."

czy ja o czymś nie wiem czy autor ma fantazję?


„TVP zapowiada natomiast, że na czas Mundialu kanał HD zwiększy swój zasięg, m.in. poprzez wejście do kolejnych platform satelitarnych i kablowych.”
znaczy jest szansa na TVP HD na czas MŚ, ale tylko na ten czas, nie dłużej; tak jak było z olimpiadą w Pekinie
 
Ostatnia edycja:

Domer

New member
U mnie nie tylko tvp sport. Kilka innych rowniez. W DTV od 2tyg nie mam tvp1 i 2 i moze nawet paru innych, ale nie sprawdzam bo ogladam tylko NG i NGW.
 

masloww

New member
Bez reklam
skoro jest informacja że zakodowany to nie przenieśli;
wczoraj była burza nad Warszawą i posypały się kanały, nie wszystkie zostały przywrócone; ale to od wczorajszego wieczora a nie od kilku dni;
we Wrocku często tak jest że jak jest jakaś awaria to TVP Sport się wysypuje i zostaje przywrócony dopiero następnego dnia; chyba że awaria jest weekend to dopiero w poniedziałek zostaje przywrócony;
inne programy same się przywracają a ten widno trza ręcznie przywracać; kiedyś zawsze po awarii leciał Biełsat na tym kanale
 

masloww

New member
Bez reklam
widać w Toruniu nikomu nie zależy na tym kanale i nikt nie zgłasza tego problemu;
jeśli masz taki wynalazek jak telefon to go użyj; w MM często tak jest ze jak się nie zgłosi awarii to znaczy że jej nie ma; nie zdziw się jak przy zgłaszaniu jakiejś awarii usłyszysz że u nich jest wszystko ok.
 

masloww

New member
Bez reklam
na Multi-blogu zniknął nawet temat "Gdzie obejrzeć Mundial w jakości HD?"
http://multi-blog.pl/2010/06/02/gdzie-obejrzec-mundial-w-jakosci-hd/

tak jak pisałem już kiedyś, właściciele MM są teraz zajęci wciskaniem kitu i wyciskaniem zysku na maxa aby sprzedać dobrze swoje udziały; o rozwoju MM można zapomnieć na dwa lata;
ostatnie informacje z MM to same przechwałki i opowiadanie bajek (min. to dzisiejsze info o planach akwizycji i uruchomieniu platformy satelitarnej)
 
Do góry