TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
też często zastanawiałem się nad tym czemu MM nie wykupuje pełnych pakietów sportowych i nie widzę żadnego sensownego powodu; ze wszystkich łamańców wychodzi mi że braki w ofercie sportowej działają na niekorzyść MM, powodując utratę abonentów;
jedyny jaki przychodzi mi na myśl to taki, że doborem programów zajmuje się jakaś feministka nie lubią facetów a zwłaszcza kibiców; konkretnie mam na myśli przyboczną Rogowskiego Krystynę Kanownik, pomysłodawczyni Multimedialnej Polki
http://www.multimedialnapolka.pl/kontakt.php
ta strona jak i pisząca tam felietony feministka ("prezeska" :lol:) tylko mnie w tym przekonaniu utwierdzają; no i sama oferta programowa MM w której chyba nie brakuje żadnego babskiego programu;


no i swój cel pierd.... feministki osiągają; wqrwi... mnie co chwilę; np. dzisiaj w nocy o 1:00 będzie grać Agnieszka Radwańska - niestety na ES2 :x; jestem pewny że brakiem ES2 będę się wqrw... regularnie;


już prawie dwa lata piszę, dzwonię, dopytuję się o C+S2 i ciągle ta sama śpiewka o braku zainteresowania tym programem; najlepszy numer jest taki: nie mam wykupionego pakietu C+ i dzwonią do mnie co jakiś czas namawiając m.in. na ten pakiet; mówię im zawsze że z chęcią wykupię pakiet C+ pod warunkiem że będzie w nim C+S2 ponieważ zależy mi na lidze hiszpańskiej a ona w trakcie trwania polskiej ligi leci na tym programie; no i póki nie będzie tego programu proszę aby do mnie dzwonili; zawsze powtarzam im aby to sobie zanotowali przy moim nazwisku; pan-pani zawsze potwierdzają że notują; mija miesiąc i znów tel. z MM z propozycją zakupu C+, oczywiście o żadnej adnotacji nic nie wiedzą
 

kowal131

New member
Ja już podziękowałem Multimedii za telewizje.

Zamówiłem cyfrę za 59,90.
Pakiet komfortowy, canal+ , opcje HD gratis.
Do tego dekoder z twardym dyskiem.
W końcu będę miał 2x Eurosport, canal+ sport i canal+ sport 2.
Oczywiście wszystko w HD (z wyj. C+ sport2).

Za podobny pakiet + dekoder z dyskiem w Multimedii około 150zł.

Jedyny minus to koszty anteny i jej montażu- około 300zł.

Wreszcie skończy się przełączanie z analogu na cyfrę, w zależności co chcę obejrzeć. W Multimedii strasznie mnie to w...
 

masloww

New member
Bez reklam
może i u nas winą kiepskiego obrazu z artefaktami też jest dekoder; tylko szkoda że my nie możemy podłączyć innego dekodera aby to stwierdzić; sam też wybrałbym uboższą wersję stb byleby tylko miał dobry obraz;

swoją drogą to jest chamstwo wielkich kablówek że nie można podłączyć karty do własnego dekodera, a niektóre dekodery potrafią wiele poprawić
http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=21&t=8808
 

spider1978

New member
Bez reklam
wiecie coś może na temat Animal Planet HD bo pojawiło się na kanale 223 na te chwile mam tylko audio :p zresztą znając życie pojawi się w pakiecie HD a druga sprawa wczoraj zauważyłem poprawę jakości na kilku programach między innymi discovery travel & living ostrość i w ogóle a dzisiaj odpalam i znowu mglisto się zrobiło:( może też ktoś to zauważył? jakieś testy?:D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Potwierdzam u mnie (Inowrocław) na kanale 223 Animal Planet HD z dźwiękiem DD 5.1 !!! właśnie oglądam. Jakość bardzo dobra. Ciekawe gdzie i za ile go dołożą? Pewnie do pakietu HD. ( oby nie)
 
Ostatnia edycja:

krzylosiak

New member
A ja chce zadac pytanie do pewnych osób na forum :D,kiedy wszystkie kanały będą dostępne we wszystkich lokalizacjach w Polsce? P.S Faktycznie od kilku dni jakby poprawa obrazu na DTV,oczywiscie oprócz sportklubu ;)
 

masloww

New member
Bez reklam
cisza w newsach o Animal Planet HD, może na tym programie się nie skończy;
czy on jest dostępny tylko w pakiecie HD czy też może w pakiecie Komfort jak Discovery?
ja mam Basic bez pakietu HD i ciemność widzę


a wracając do chwalenia się MM z pozyskania 100 tys abonentów DTV to za bardzo nie idzie im ta sprzedaż; w I kwartale 2009 pozyskali 17 tys. abonentów, w II kw. - 6 tys., w III kw. - 5 tys. a w IV kw już tylko 2 tys.; jak trend będzie dalej zachowany to na koniec I kw 2010 będą mieli znów mniej niż 100 tys. abonentów DTV :lol:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
masloww
Ja mam Komfort bez pakietu HD i mam Animal Planet HD. Mam nadzieję, że tak zostanie.
Swoją drogą faktycznie cisza, na stronie MM nic na temat nowego kanału(łów) HD....
 

masloww

New member
Bez reklam
to czemu nie wpakowali go od razu w pakiet HD tylko only w komforcie?
żeby ludzi wqrwić, to ich specjalność


dla tych co mają pakiety Komfort i Sport pakiet HD dalej jest nieatrakcyjny,
dla tych co mają pakiety Basic i Sport pakiet HD dalej jest mało atrakcyjny
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
masloww
Trafnie to ująłeś, jakby nie patrzeć pakiet HD mało atrakcyjny...
Dostałem właśnie rachunek, który oczywiście zaraz zapłaciłem ( narzekać można, ale porządek w kwitach musi być) i tam żadnego info o czymkolwiek. Tylko rachunek...
 

bourbon

New member
Bez reklam
Nie uważam aby pakiet HD dla kogoś kto ma basic i sport był mało atrakcyjny. W końcu w tym pakiecie HD są 3(albo i 4 razem z Animal HD) kanały, których by się nie miało bez tego pakietu.
 
Do góry