TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

widzę ze z MM coraz gorzej.... dawno nie czytałem tego tematu ( brak czasu ) no i widzę ze z ES HD też nie jest kolorowo.... to jest po prostu jakaś kpina w wgl panowie ( i panie ;] ) ma ktoś ich ten hucznie zapowiadany dekoder PVR ? :hmm:

-------------------------
16 dni do końca umowy z MM !!!
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Zniknął kanał Discovery HD, który został zastąpiony przez Discovery HD Showcase.
W sumie kosmetyczna zmiana nazwy, ale teraz wszystko ma być w HD bez skalowania.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Jeśli nie spuszczą z tonu, to idę do Vectry.

Z deszczu pod rynne. Ten sam dekoder, te same problemy, poczytaj jak ludzie narzekaja.

Ostatnio poczytalem sobie troche o kablowkach, jestem wrecz zszokowany jak ludzie narzekaja na UPC, zreszta Vectre tak samo, krotko mowiac kablowki w naszym kraju (wlacznie z MM) caly czas testuja sobie na abonentach tv cyfrowa:D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No tak, Oni testują my płacimy. Ale nic na to nie poradzimy skoro niezadowolonych można liczyć nawet nie w procentach, ale w promilach...
Reszta ogląda i nie narzeka....
 

Blaszak

New member
Od momentu zmiany DiscoveryHD na DHDShowcase mam takie wrażenie (może fałszywe, nie wiem..), że jakość obrazu na tym kanale mocno się polepszyła. Nie mówię tu tylko o samych firmowych przerywnikach przed reklamami (obraz żyleta!), ale również same programy wyglądają jakoś tak żywiej i ostrzej. Może to tylko moje odczucie, u Was jest tak samo?

Przy okazji... kilka dni temu odwiedziłem ponownie lokalny BOK w Gdyni i ... ku mojemu zaskoczeniu mogłem bez problemu przejść z DTV Basic na DTV Komfort pomimo faktu, że umowa na DTV (w promocji łączonej) kończy mi się w lutym 2011. teraz od lutego będę miał rabat na analog 15%, do tego DTV Komfort za 10zł, no i dostęp za 10zł (standard). Oprócz tego zrezygnowałem z Pakietu HD (bo DHDShowcase jest już w Komforcie, a MTV HD i LuxeTV mnie nie obchodzą) i wykupiłem Pakiet Sport (Vancouver w HD ... już nie mogę się doczekać ;) ). Podsumowując ... za kwotę 78zł/mc mam analog, cyfrę w Komforcie i Pakiet Sport - co daje mi 5 chyba najciekawszych w ofercie MM kanałów w wysokiej rozdzielczości:
- TVN HD (piątkowe superkino)
- Natgeo HD i Discovery HD (fantastyczne obrazy z całego świata)
- EuroSport HD (Vancouver 2010)
- nSportHD (Liga Mistrzów)
Gdyby nie fakt, że DTV w SD wygląda jak świeżo zrobiona kupa, to w tej cenie mielibyśmy dość ciekawą ofertę w kablu.
Nie rozumiem tylko dlaczego analog w UPC kosztuje ok 30zł, a w MM 2x tyle :-x

PS: Nowy clip przerywający w DiscoveryHD naprawdę powala na kolana :)
 

maciekalisz

New member
No fakt nowe Discovery powala na kolana - masakra - wg mnie reszta HD się chowa. Jeszcze taki obraz niech zrobią na SD (ostrość a nie mgła) i będzie bajka.
 

k0val

New member
pozazdrościć miłości do tenisa

co do MM kolejny raz policzyli mi źle filmy z VOD na rachunku ale jeszcze tylko następny będzie za styczeń i koniec :D
 

Alundro

New member
Tenis: 230 godzin transmisji w HD - Eurosport, Eurosport HD, sport, tenis - Media2.pl

:popcorn:Ogladal juz ktos minionej nocy? Ja mam zamiar wstac wczesniej, kolo 4 i przed praca troche nacieszyc oczy tenisem w HD:D

Heh srry Snakeee ale to trochę śmieszne by wstawać o 4 w nocy i oglądać tenis tylko dlatego,że jest w HD.Kiedy miałeś kiedyś kineskopowy TV i było widać podobnie to nawet za dnia nie oglądałeś pewnie tenisa a teraz w nocy. Przepraszam trochę za taką moją opinię i nie mam na myśli nikogo obrazić ale trochę szał co do materiałów w HD wydaje mi się przesadzony.Ja mam do tej pory zwykły kineskopowy tv gdzie naprawdę widać wszystkie materiały prawie jak w HD a raczej jak w Full HD i Wy przecież kiedyś tak mieliście to jakoś nie widzę specjalnego cudu w jakości HD bo to nie nowość że coś wygląda poprostu dobrze. Pozdrawiam.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Tenis ogladam od dawien dawna, jesli tylko mialem mozliwosc obejrzec live jakis turniej wielkiego szlema to siedzialem do pozna, badz wstawalem wczesnie ze wzgledu na roznice czasowe, mowie tutaj o AO i USO. Obecnie relacje w HD jeszcze bardziej mnie motywuja do ogladania tych wspanialych turniejow tenisowych.

AO w HD mam przyjemnos po raz pierwszy w zyciu, wyglada super:cool:
 

k0val

New member
hahaha nareszcie ktoś się do nich dobrał ,ja też miałem problemy z zerwaniem umowy na podstawie braków kanału Polsatu.Odwracali kota ogonem jak tylko mogli grali na czas ,wyskakiwali z karami pomimo tego iż miało ich nie być i grozili podwyższeniem ceny neta z 59 zł na 259:shock:Ale po dłuuugiej korespondencji z ich biurem prawnym zacytowaniem kilku listów osób którym udało się zerwać a również wymieniali z nimi maile ,dostałem pozytywną odpowiedź na maila z którą poszedłem w ostatniej chwili przed końcem roku do BOK i na jej podstawie zerwali ze mną umowę.
 

tolesi

New member
nic nie wskóra rzecznik , tak samo jak nic nie dało się zrobić z podwyżką netu Profit z 5groszy do 5 złotych ,
podobno działa już instytucja pozwu zbiorowego do sądu , może w kupie siła i coś da się zrobić z cyfrową jakością ?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Nic nie zdziala. Jakie obnizenie abonemantu? Przeciez nie zabrali kanalow tylko je zastapili innymi, a to kolosalna roznica.
Wszystko zostanie tak jak jest.

W ogole to jakas paranoja, jak ktos moze decydowac o tym, ze w danej firmie ( w tym wypadku kablowkach) ma powrocic jakis kanal!!!??? Gdybym mial swoja kablowke to bym go wysmial!!! Wycofuje jakis kanal, klient ma prawo odejsc i z tego co wiem mnostwo klientow odeszlo z MM.





Polsat Sport powróci do Vectry i Multimedia Polska?

Łukasz Szewczyk, 2 stycznia 2010, godz. 14:08

TAGI: Vectra, Multimedia Polska, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, nsport, Eurosport, TVP Sport
Prawie 1,4 mln abonentów sieci Vectra i Multimedia Polska zostało pozbawionych dostępu do sportowych kanałów Polsatu. Operatorzy nie godzą się na nowe warunki nadawcy. Niewykluczone, że w przyszłości kanały się powrócą do oferty.


Od stycznia 2010 roku abonenci dwóch dużych sieci kablowych: Vectra (740 tys. klientów) oraz Multimedia Polska (670 tys. klientów) zostali pozbawieni dostępu do popularnych kanałów sportowych Grupy Polsat - Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport HD.

Zawiedzeni mogą być m.in. kibice siatkówki, piłki ręcznej, Formuły 1, tenisa ziemnego czy boksu - te dyscypliny często goszczą w ofercie
kanałów Polsatu. Abonenci Vectry w zamian otrzymali dostęp do sportowych stacji nSport i TVP Sport, abonenci sieci Multimedia Polska do kanałów Eurosport i nSport.

Wyłączenie sportowych stacji Polsatu wzbudziło wiele emocji wśród klientów
kablówek. Rzecznik prasowy sieci Vectra w rozmowie z Gazetą Wyborczą wyjaśnia, że Polsat wypowiedział kablówce dotychczasową umowę, a nowe warunki emisji kanałów i opłat
licencyjnych nie były możliwe do zaakceptowania przez operatora. Daje jednak nadzieje, że kanały w przyszłości mogą powrócić do oferty, gdy Vectra znajdzie porozumienie z Polsatem.

Z kolei rzecznik sieci Multimedia Polska wyłączenie kanałów Polsat Sport tłumaczy przeprowadzoną analizą programową i kosztową. Warto zwrócić uwagę, że z powodu wyłączenia z oferty kanałów Polsat Sport abonenci tej sieci po kilkuletniej przerwie otrzymali dostęp do kanałów Eurosport.

Abonenci sieci, którzy nie zgodzili się na przeprowadzone zmiany mogli bez ponoszenia kar rozwiązywać umowy, o czym operator powinien powiadomić klientów w korespondencji.
Kanal Polsat Sport Extra to jest jakis zart ze strony Polsatu, za ten kanal wlaczajac go do jakiejs kablowki Polsat powinien doplacac!!! Olewam ich i cale to rozdrobnienie sportowe, tutaj siatka, na innym pilka nozna (same powtorki), na jeszcze innym formula 1 (obecnie tez powtorki). Dla mnie zenada!

Brakuje mi tylko Eurosportu 2 HD i C+ Sport 2, za sportowe Polsaty juz nie chce placic.
 
Ostatnia edycja:
Do góry