TV HD w polskiej TK Multimedia

cinek68

New member
Panowie,
Tym co mają możliwość i zależy na C+ polecam przejście na cyfre.
Jest tam teraz bardzo fajna promocja.
Multimedia chce żeby im płacić 55zł miesięcznie (C+ + HD + dostęp)
W Cyfrze pakiet podstawowy+, C+ z HD (oczywiscie z C+ Sport 2), gratis kanały HD i wszystkie HBO przez pół roku pierwszy rok wychodzi 36,40 drugi 57,85 i mamy dekoder z opcją nagrywania oraz Eurosport który jest w pakiecie podstawowym :)
Sami widzicie co jest bardziej opłacalne...

PS.
A jak ktoś lubi naszą ekstraklase może za dodatkowe 10zł wziąć Orange Sport i ma możliwość oglądania wszystkich meczy ;)
 

pozi ppp

New member
na stronie internetowej podnieśli cene internetu 6mb z 59 na 86 zł. niech ta firma sie juz do końca nie osmiesza. predkosci inernetu załosne w porównaniu do innych ofert kablowych, oferta cyfrowa to smiech-brak eurosportu,c+sport 2 i wielu innych, obraz wprowadza w nerwice.granice absurdu i smiesznosci ta firma ma we krwi chyba. gdyby głupota mogła latac firma MM by juz dawno lawitowała na ksiezycu.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W pełni się z Tobą zgadzam.... może to nowy właściciel chce się szybciej dorobić....

A tak na poważnie to Ta firma to chyba zmierza donikąd ( na Nasze - abonentów nieszczęście :( )
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ja przedłużyłem umowę w zeszłym tygodniu w MM i dali mi 6Mb za 59 zł na 12 miesięcy.

Na razie nie widać jakoś promocji na 12 Mb i 20 Mb. Ciekawe czy jeszcze w tym roku wprowadzą 100Mb jak zapowiadali.
 

ptr3009

New member
Uff ja przydłużyłem umowę w sobotę i będę miał od grudnia 6 mega za 59zł. Z resztą u mnie chyba ta promocja zostanie po staremu, bo pani przedstawicielka wspominała coś, że na moje osiedle ma wejść w najbliższym czasie konkurencja internetowa i wtedy MM obniża cenę neta 2 mb za 18zł.
 

k0val

New member
ptr3009 napisał:
Uff ja przydłużyłem umowę w sobotę i będę miał od grudnia 6 mega za 59zł. Z resztą u mnie chyba ta promocja zostanie po staremu, bo pani przedstawicielka wspominała coś, że na moje osiedle ma wejść w najbliższym czasie konkurencja internetowa i wtedy MM obniża cenę neta 2 mb za 18zł.
jakie osiedle jeśli można wiedzieć ,może wiesz o jakiś innych :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie co do ceny neta to ja mam 6MB za 39zł....

Ale co z tego, Internet to jedyna rzecz na jaką w MM nie mogę narzekać, cała reszta.... pożal się boże...
Nawet nowych kanałów nie mogę kupić ( głównie chodzi mi o TVN HD ), bo ktoś w MM wymyślił jakiś chory regulamin....
 

Snakeee

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Panowie co do ceny neta to ja mam 6MB za 39zł....

Ale co z tego, Internet to jedyna rzecz na jaką w MM nie mogę narzekać, cała reszta.... pożal się boże...
Nawet nowych kanałów nie mogę kupić ( głównie chodzi mi o TVN HD ), bo ktoś w MM wymyślił jakiś chory regulamin....

Jak nie mozesz jak mozesz. Pisalem ze znajomy dzwonil i maja promocje dla wszystkich, wzial sobie Cyfrowy Komfort. Problem moze sie pojawic tylko w momencie kiedy brales DTV z Basic i miales promocje polaczona z inna usluga, jakis rabat np. na CATV czy Telefon, wtedy taki rabat przepada, ale mozesz wziasc promocje na Cyfrowy Komfort. Znajomy nie mial nic laczonego, zwykla promocja DTV z Basic na 12 miechow, zrezygnowal z Basic i od 1.12 bedzie mial Cyfr. Komfort.
Generalnie to tylko TVN HD sie liczy, reszty kanalow nie ogladam w ogole.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mi też chodzi o TVN HD, co do tego czy mogę czy nie, ano nie mogę....

Na tym forum było już o tym wielokrotnie! MM nie prowadzi jednej spójnej polityki programowej. Co miasto to jest inaczej...
Ba nawet w jednym mieście są bardzo różne oferty dla abonentów. Ja mam neta 6MB, kolega co mieszka na tym samym osiedlu, kilka ulic dalej już takiego neta mieć nie może czemu nie - bo nie i już.

Co do pakietu komfort, byłem w BOK i tam mi powiedziano, ze nie mogę kupić nowego pakietu, dlaczego? Panie nie wiedzą, czekają na instrukcje z centrali...

Co prawda mam pakiet Basic, ale co z tego ja chcę kupić nowe kanały a mi nie dają. Ja rozumiem jakbym w promocji zaoszczędził kilkaset złotych i firma była by stratna, ale ta Ich promocja polega na obniżeniu ceny o kilka czytaj KILKA złotych! ja mogę im pokryć tą ich stratę.... Oni nie chcą...
Nie znam innych firm, które nie chcą zarabiać sprzedając swoją ofertę.... jednak Multimedia jest nieodgadniona....
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Co do pakietu komfort, byłem w BOK i tam mi powiedziano, ze nie mogę kupić nowego pakietu, dlaczego? Panie nie wiedzą, czekają na instrukcje z centrali...

Przeciez ja tez pisalem ze nie mozna bylo, ale TEZ PISALEM ZE JUZ MOZNA!!!! Znajomy na partyline juz zamowil, wiec nie rozumiem o co chodzi jakby??? Widac byles w BOK-u dosyc dawno. Jest taka mozliwosc, maja juz promocje dla tych co maja pakiet Basic. Jedynie jak masz promocje laczona z inna usluga to mozesz stracic na tamta rabaty. Jesli nie ma laczonej to wylacza Ci Basic i wlacza Cyfrowy Komfort mimo ze masz np. Basic na 12 m-cy.
 

masloww

New member
Bez reklam
faktycznie coś w temacie umów łączonych się zmieniło, dzwoniłem przed chwilą;
przedtem nie można było wogóle takiej umowy przerwać; teraz można przerwać promocję łączoną bez kary; na cyfrowy komfort można podpisać nową umowę na 12 miesięcy z tym że opłata 10zł będzie obowiązywać przez 6 miesięcy, pozostałe 6 miesięcy – 24 zł; nie tak w promocji na stronie MM; no ale na drugą usługę nie przysługuje promocja (u mnie analogowy Komfort), więc jak dla mnie dla TVN HD mało to jest opłacalne
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No byłem jakiś czas temu ( w październiku ) w BOK, później jeszcze pisałem maila...., ale skoro tak to faktycznie będę musiał się przejść, ale tak jak pisze masloww trzeba będzie zobaczyć czy to się w ogóle opłaci. Bo znając MM to już oni coś wykombinują z ceną. Także być może dla jednego kanału ( TVN HD ) gra nie warta świeczki.

Ale to i tak nie zmienia faktu, ze kombinują jak przysłowiowy koń pod górkę. Nowe kanały powinny być dołączone do oferty i już!

PS
a ten news dobry jest : "...Z pewnością ogromne zainteresowanie wśród abonentów zyskają nowe kanały w jakości HD - Discovery HD, TVN HD i National Geografic Channel HD."

Kurcze jakie one nowe poza TVN?????
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Ciekawe czy MM zrobi w tym roku jakiś prezent na święta dla abonentów :rolleyes: Rok temu były odkodowane prawie wszystkie pakiety (chyba poza hbo i c+).
 

pozi ppp

New member
rozmawiałem dzis z gosciem z działu marketingu MM.wszystko jasne-na eurosport i canal plus sport 2 nie ma co liczyc w tej z......... firmie w najblizszym roku.ponoc dostaja mnóstwo zgłoszen w tej sprawie i ponoc programy te nie ciesza sie powodzeniem abonentów-słyszeliscie podobny bełkot.zaprzeczenie ,zaprzeczenia.smiech. maja w dupie abonentów, i tego co chca. to kpina dzieki nam egzystuja te barany.czas uciekac z tej popapranej firmy, odkleic gówno od buta.zycze tego sobie i wam wszystkim.
 

Alundro

New member
Promocję pewnie jakąś zrobią i może podniosą ceny wkońcu prezesi muszą dostać wyższe premie za tak ciężka pracę. Ktoś może z Was wie jaką bym teraz dostał promocje na net jeżeli mam 1 mbit/s,telefon+tv analogową+cyfrową+canal + ? Chciałbym 6 mb albo przynajmniej 2 i nie wiem czy mi się opłaca jechać do siedziby ( teraz za net płace 49 zł) . Pozdrawiam. (zapomniałem dodać że wszystkie opcje mam na czas nie określony)/.
 
Ostatnia edycja:

semezy

New member
A w Szczecinie Multimenda się uwstecznia, kanał Amazing który pewnie większość Polski ma w DTV u nas pojawił w się w analogowej kablówce - normalnie śmiech pod wodą i u góry wyświetla info naciśnij zielony przycisk na pilocie, aby obejrzeć, a mój pilot od TV nie posiada zielonego przycisku (Bravo pomóż :). Jakość oczywiście jak z DTV czyli mydło i kompresja na maksa.
A ja naiwny myślałem że jak wywalą z analogu 3 Canal+ to może w końcu coś do cyfrówki dorzucą. I dorzucili do analoga :-( Ostatni nowy kanał do DTV dodali w listopadzie w zeszłym roku, czyli już roczek strzelił bez nowości w DTV, nielicząc nowego softu do dekoderów, który z każdą nową wersją jest gorszy. A ten ostatni przechodzi samego siebie, jak się zamuli to tylko power off dekodera pomaga, ostatnio z ciekawości mierzyłem czas przełączania kanałów, wyszło 16 sekund do pojawienia obrazu z nie zacinającym dźwiękiem.

Jednym słowem Multitragedia.

Niech tylko w N-ce pokaże się multiroom, to 5 minut nie zostane z Multimendami.
 

pozi ppp

New member
semezy napisał:
A w Szczecinie Multimenda się uwstecznia, kanał Amazing który pewnie większość Polski ma w DTV u nas pojawił w się w analogowej kablówce - normalnie śmiech pod wodą i u góry wyświetla info naciśnij zielony przycisk na pilocie, aby obejrzeć, a mój pilot od TV nie posiada zielonego przycisku (Bravo pomóż :). Jakość oczywiście jak z DTV czyli mydło i kompresja na maksa.
A ja naiwny myślałem że jak wywalą z analogu 3 Canal+ to może w końcu coś do cyfrówki dorzucą. I dorzucili do analoga :-( Ostatni nowy kanał do DTV dodali w listopadzie w zeszłym roku, czyli już roczek strzelił bez nowości w DTV, nielicząc nowego softu do dekoderów, który z każdą nową wersją jest gorszy. A ten ostatni przechodzi samego siebie, jak się zamuli to tylko power off dekodera pomaga, ostatnio z ciekawości mierzyłem czas przełączania kanałów, wyszło 16 sekund do pojawienia obrazu z nie zacinającym dźwiękiem.

Jednym słowem Multitragedia.

Niech tylko w N-ce pokaże się multiroom, to 5 minut nie zostane z Multimendami.
popieram kolege z rodzinnego miasta.ja juz nie czekam na nic i tak duzo czasu zmarnowałem na to dziadostwo. w grudniu koncze umowe i do widzenia.
 
Do góry