TV HD w polskiej TK Multimedia

stunt

New member
Przejście z pakietu Basic na Komfort

Właśnie dowiedziałem, że juz mozna przejść z pakietu Basic na pakiet promocyjny Komfort, zresztą dzisiaj podpisuje nową umowę.
 

klisza79

New member
do tych 10 złotych dolicz drugie 10 za dostęp... dziwne że nikt w BOK o tym nie wspomina, no chyba że sam zapytasz.... także cena za komfort wynosi 20 zł :(
 

parysz2

New member
Ja parę dni temu pytałem w Inowrocławiu o przejście z pakietu basic (od lipca w promocji) do komfort , to pani prosiła mnie , żebym wstrzymał się do grudnia z emocjami , bo wysłali zapytanie do centrali i nie wiedzą jeszcze co robić. Prawdopodobnie w grudniu będzie można. Wszystko zależy od kiedy się ma promocję.
 

andy13

New member
Zmiana

Niestety paniom w BOK jakoś trudno jest wierzyć:). Chyba nikt w MM nie wyobraza sobie, że ktoś płacac za pakiet BASIC kupi sobie dodatkowo, bez promocji pakiet KOMFORT za 24 czy 25PLN. MM i tak weźmie te same pieniądze. Dalej jest to dodatkowo 20PLN za DTV.
 

masloww

New member
Bez reklam
właśnie się dowiedziałem, że nie mogę przejść na Cyfrowy Komfort bo mam promocję łączoną i w tym przypadku muszę czekać do końca umowy :roll:

a spytałem się też czy mogę dokupić ten pakiet bez żadnych promocji, tak dodatkowo płacąc 24 zł; też nie mogę :shock:
 

andy13

New member
Zmiana

To kolejny dowód na perfekcyjny marketing MM - jak to reklamują AMAZING. Niestety trzeba przyznać, że istnieje w tej sieci przerost formy nad treścią.

Znajomy ma DTV w VECTRZE. Oferta programowa lepsza, jakość programów też. Tuner ADB (prawie identyczny), ale działa 3x szybciej (widać, że problemem nie jest sprzęt, tylko oprogramowanie). Niestety bez porządnej konkurencji tak to będzie wyglądać. Chcesz zapłacić dodatkowe 25PLN a mówią tobie, że nie możesz - bogata firma :).
 

masloww

New member
Bez reklam
TOYA czy Vectra to dla MM kosmos nieosiągalny;
w Vectrze za pakiet internet 8 Mb i cyfrowy pakiet platynowy (113 programów w tym 6 HD) płaci się 114,9 zł w umowie na 24 miesiące albo 124,9 zł w umowie na 12 miesięcy, bez płacenia za analog;
dodatkowo można mieć trzy pakiety premium (paczka C+ wraz z nieosiągalnym w MM C+S2 , paczka HBO, Sport na ostro – 10 programów w tym 2 HD) za 44,90 zł !!!!!!
 

bourbon

New member
Bez reklam
Czy Multimedia zrezygnowała już z tego kolorowego pisemka dołączanego do rachunku? Dzisiaj przyszedł mi rachunek i niebieskiej gazetki nie było, czyżby im się coś nie opłacało?:cool:
 

donio

New member
bourbon napisał:
Czy Multimedia zrezygnowała już z tego kolorowego pisemka dołączanego do rachunku? Dzisiaj przyszedł mi rachunek i niebieskiej gazetki nie było, czyżby im się coś nie opłacało?:cool:
to pisemko jest dwumiesięcznikiem :)

oszczędności :)
 
Do góry