TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
masloww
Jak już pisałem wcześniej chwała konkurencji!!!
Dzięki temu u mnie w BOK można troszkę negocjować.... szału nie ma, ale zawsze taniej. Ja płacę teraz łącznie 14zł za DTV a nie 19zł.
O necie za 39zł to mogłem sobie pomarzyć.... do tej pory płaciłem 50zł za 1MB, teraz będę miał 39zł za 6MB.
Oczywiście te "negocjacje to można prowadzić" jak masz coś więcej niż tylko pakiet podstawowy, jak do tej pory płaciłem 200zł to byłem OK" i chcieli ze mną rozmawiać. :D A płaciłem bo zależy mi na kanałach HD.

k0val
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.... niestety...., chociaż i tak nie mogę aż tak bardzo narzekać..../ o jakości nie wspominam /

Edit
masloww zobaczyłem w umowie, a jednak można dać w promocji...".... w ramach promocji uczestnik otrzymuje rabat i opłata będzie wynosić 9zł"
No chyba, że wszyscy tak mają....
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
... masloww zobaczyłem w umowie, a jednak można dać w promocji...".... w ramach promocji uczestnik otrzymuje rabat i opłata będzie wynosić 9zł"
no raczej nie;
wychodzi z tego że jest tak jak pisałem; rabat jest na Basic, nie na dostęp do DTV
Basic – 9zł + 5zł za dostęp do DTV = 14zł
 

steve_w

Member
U mnie umowa na net 1Mb DTV i komfort wygasa z końcem 12.2009 zastanawiam się nad n-ką a przy okazji mam pyt. czy ktoś z Was praktykował zmianę abo na inną osobę zamieszkałą pod tym samym adresem??? czy wtedy też można wziąć promocję???
 

piotdz

New member
aMazing

I już wiadomo na co poszło moje 5zł. Nowy magazyn aMazing wraz z rachunkiem. Porażka, nie mogli jakiejś nazwy ludzkiej dać jak już muszą zaspokajać grafomańskie zapędy rodziny zarządu?

Nic to, jest też POZYTYW dzisiejszego dnia, można telefonicznie rezygnować z pakietów, mam to potwierdzone i telefonicznie zrezygnowałem z BASIC-a, 14zł do przodu ;) Poinformowali mi że mi włączą miniBasic w ramach opłaty za dostęp.

pozdro,
Piotr
 

TOMGDY

New member
Po przeanalizowaniu logotypów programów telewizyjnych zamieszczonych na kopercie z rachunkiem MM wynika, że będzie dokładnie 13 nowych kanałów, czyli tyle samo ile pojawiło się na liście DTV w Gdyni.
Trzy z nich można już zidentyfikować poprzez telegazetę tj.:

1 - TV4
2 - TV7
3 - TVN Style
pozostałe to :
4 - TVN HD
5 - TVP Kultura
6 - ale Kino
7 - FilmBox Family
8 - DOMO
9 - BBC lifestyle
10 - TVP Historia
11 - ID Discovery
12 - Discovery Historia
13 - Polsat Sport Extra

Logicznie patrząc układałoby się to w jedną całość. Ciekawe jednak jak naszej MM wyjdzie z realizacją. Oby nie tak jak zwykle, czyli przez zwiększenie kompresji.
 

masloww

New member
Bez reklam
znając pomysłowość MM, można się obawiać że tylko kilka z tych programów trafi do Basicu, reszta do dodatkowo płatnych pakietów, do których dołączą pakiet Nauka i pakiet Bzdety, a całość będzie można kupić w pakiecie cyfrowym Komfort za 60zł
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

może się powtarzam ale ..... dlaczego dalej nie mamy Canal + Sport 2 !? chodż mam N to C+ ogladam w MM bo w N nie ma i ja się pytam ! placę tak jak np w Cyfrze + za cały pakiet Canal + a mam tylko 3 z 4 kanałów ? :evil: ja się pytam co to ma być ? te MM to k### złodzieje p####### :evil: np proszę bardzo dziś na Canal + Sport 2 mecz Chelsea - Totenham :evil: i ja się pytam kiedy wkońcu w MM Canal + Sport 2 !!!? a co do nowych kanałów to powiem tylko tak ..... PORAŻKA ! Z CZYM WY DO KLIJENTÓW STARTUJECIE !? już myślałem ze gorzej już się nie możecie zbłażnić a jednak możecie .....
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dzisiaj właśnie dostałem rachunek. Rzeczywiście z tego co piszą to ma być jakiś Cyfrowy Komfort. Wydaje mi się jednak, że to nie będzie odpowiednik analogowego. Tak jak piszecie na pewno coś zakombinują z cennikiem i pakietami.
 

pozi ppp

New member
pattro napisał:
może się powtarzam ale ..... dlaczego dalej nie mamy Canal + Sport 2 !? chodż mam N to C+ ogladam w MM bo w N nie ma i ja się pytam ! placę tak jak np w Cyfrze + za cały pakiet Canal + a mam tylko 3 z 4 kanałów ? :evil: ja się pytam co to ma być ? te MM to k### złodzieje p####### :evil: np proszę bardzo dziś na Canal + Sport 2 mecz Chelsea - Totenham :evil: i ja się pytam kiedy wkońcu w MM Canal + Sport 2 !!!? a co do nowych kanałów to powiem tylko tak ..... PORAŻKA ! Z CZYM WY DO KLIJENTÓW STARTUJECIE !? już myślałem ze gorzej już się nie możecie zbłażnić a jednak możecie .....


popieram w sprawie canal plus sport 2. to jest k... kpina
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

no prosze wkoncu po wielu latach na moim osiedlu jest konkurencja dla MM !! Jim - Sat 68 kanałów ( w tym Eurosporty i NGC itp ;] ) za 48 zł i internet np 6 mb za 79 zł :D albo 4 mb za 49 zł :D brawo brawo no to co do stycznia z netem w MM i nareczka :D zostane tylko przy fonie i canal + :D dziwnie nagle MM takie wielkie promocje na moje rejony robi <lol> :D analog za 39 zl :D i tak nie warto w MM :fool: :cool:
 

Snakeee

New member
Bez reklam
TOMGDY napisał:
Po przeanalizowaniu logotypów programów telewizyjnych zamieszczonych na kopercie z rachunkiem MM wynika, że będzie dokładnie 13 nowych kanałów, czyli tyle samo ile pojawiło się na liście DTV w Gdyni.
Trzy z nich można już zidentyfikować poprzez telegazetę tj.:

1 - TV4
2 - TV7
3 - TVN Style
pozostałe to :
4 - TVN HD
5 - TVP Kultura
6 - ale Kino
7 - FilmBox Family
8 - DOMO
9 - BBC lifestyle
10 - TVP Historia
11 - ID Discovery
12 - Discovery Historia
13 - Polsat Sport Extra

Logicznie patrząc układałoby się to w jedną całość. Ciekawe jednak jak naszej MM wyjdzie z realizacją. Oby nie tak jak zwykle, czyli przez zwiększenie kompresji.

Cyfrowy Komfort to beda wszystkie kanaly z Basica (ten pakiet zostanie) + te nowe kanaly. Cena podobno troszke wieksza. Z wiadomych przyczyn jak ktos wezmie ten Cyfrowy Komfort to Basic zostanie wylaczony.
 

Agrescik

New member
Ja w poniedzialek ide zrezygnowac z DTV bo placilem niepotrzebnie (wylaczony dekoder). Nie orientujecie sie jak sprawuje sie polsat cyfrowy? Dzwonilem do babki na info to poinformowala mnie ze ma sie pojawic dekoder z hdmi z nagrywarka w ich ofercie.
To juz bedzie cos...
Oferta programowa taka sobie ( laczy programy polshitowskie i tvnowskie :) a to zaleta tej platformy. Probuje sie doszukac jeszcze innych...
 

Abigor

New member
pattro napisał:
no prosze wkoncu po wielu latach na moim osiedlu jest konkurencja dla MM !! Jim - Sat 68 kanałów ( w tym Eurosporty i NGC itp ;] ) za 48 zł i internet np 6 mb za 79 zł :D albo 4 mb za 49 zł :D brawo brawo no to co do stycznia z netem w MM i nareczka :D zostane tylko przy fonie i canal + :D dziwnie nagle MM takie wielkie promocje na moje rejony robi <lol> :D analog za 39 zl :D i tak nie warto w MM :fool: :cool:

pattro w której części Gorzowa pojawiła się konkurencja, bo wierzyć mi się nie chce. Z tego co wiem to MM skutecznie blokuje konkurencje w Gorzowie.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A ja dostałem rachunek z MM i ....
żadnych nowości wszystko po staremu. Żadnej informacji o nowych kanałach, zupełnie nic. :D Jak to w MM....
 
Do góry