TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

a proszę o dokładne info ile ich jest i na jakich numerach i konkretnie jakie ;] no i moze jakis male zdjecie listy kanalow ;]
 

xolzok

New member
Bez reklam
W Łodzi też są już na liście. TVN HD nawet chodzi.
Ten internet w fajnych cenach to chyba promocja dla nowych abonentów.
 

Kosiorenko

New member
U mnie w mieście (Mrągowo), na liście pojawiły się takie oto pozycje:

14 tv 4
15 TVN 7 (tylko dźwięk)
30 TVN HD (kanał działa w pełni)
153 Film Box Family
203 Discovery World
205 Discovery Historia
218 TVP Historia
219 ID Investigation Discovery
318 Polsat Sport Extra
422 ale Kino
501 TVN Style
509 TVP Kultura
512 DOMO
513 BBC Life Style
 

Snakeee

New member
Bez reklam
No coz trzeba bedzie wziasc ten nowy pakiet, TVN HD swietnie wyglada (ale trzeba miec na uwadze ze oni tam wiekszosc materialu skaluja do HD i czesto leci film/serial w 4:3)
 

masloww

New member
Bez reklam
czy zniknęły wam jakiś kanały w analogu przed pojawieniem się tych nowych kanałów w DTV?
na 14 nowych programów w tym 1 HD to potrzeba 2 pasma; chyba że kompresor pracuje aż furczy
 

Snakeee

New member
Bez reklam
masloww napisał:
czy zniknęły wam jakiś kanały w analogu przed pojawieniem się tych nowych kanałów w DTV?
na 14 nowych programów w tym 1 HD to potrzeba 2 pasma; chyba że kompresor pracuje aż furczy
Nic nie zniknelo. Szkielet stopniowo poszerzaja, pewnie dzieki DOCSIS 3.0 dlatego tez nie wszedzie te kanaly dzialaja. DOCSIS 3.0 ktos juz pisal, ze da im ogromne mozliwosci w ich sieci. Poki co wykorzystaja to wlasnie w ten sposob, dopiero pozniej pewnie wejda w wieksze predkosci jesli chodzi o internet.

Ogladalem wlasnie Dzien dobry TVN na TVN HD - naprawde ladnie to wyglada.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Sieć Multimedia Polska rozpoczęła współpracę z firmą Vector w zakresie wdrożenia systemu szybkiej transmisji danych standardu DOCSIS 3.0, która pozwoli na zaoferowanie Internetu o prędkości powyżej 100 Mb/s.
GA_googleFillSlot("media2_news_box");




Decyzję podjęto w oparciu o testy podczas których, inżynierowie z Multimedia Polska mieli możliwość przekonania się o korzyściach wynikających z zastosowania technologii I-CMTS w sieciach HFC.

- Wdrożenie systemu transmisji danych standardu DOCSIS 3.0 I-CMTS umożliwia nam świadczenie usługi dostępu do Internetu o szybkości powyżej 100 Mb/s. Wdrożenie DOCSIS 3.0 obniża koszty eksploatacji sieci - zmniejsza się pobór mocy, przy jednocześnie zwiększonej wydajności - mówi Jacek Głaz, dyrektor departamentu planowania i rozwoju sieci w Multimedia Polska.

System szybkiej transmisji danych standardu zyskał uznanie wśród operatorów, świadczących usługi telewizji, telefonii i Internetu. Współpraca firmy Vector z Multimedia Polska to już kolejne tego typ wdrożenie w Polsce.

Nowy system pozwala na zwiększenie satysfakcji abonentów z dostarczanych usług telefonii, transmisji danych i telewizyjnych. Umożliwia operatorom dopasowanie systemu do indywidualnych potrzeb biznesowych poprzez elastyczną rozbudowę, szeroką gamę opcji konfiguracyjnych oraz możliwości doboru jakości świadczonych usług.

Rozpoczyna się walka wśrod operatorów kablowych o szybki Internet. Przypomnijmy, że w tym tygodniu sieć UPC Polska wprowadziła do swojej oferty opcję Internetu z prędkością do 120 Mb/s.

media2.pl
 

Snakeee

New member
Bez reklam
No wlasnie nie ma, cos mi sie wydaje ze nie bedzie, moze dolacza go z czasem, wczoraj na hotline, mowili ze ten pakiet Komfort bedzie rozszerzany stopniowo.

TVN HD wlasnie zniknal.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
k0val napisał:
czyli miałem racje :)

No wlasnie ze nie, przeciez mam kino domowe, NG HD, Discovery HD wszystko ladnie w 5.1 a TVN HD nie bylo dzwieku w ogole. Dzisiaj dopiero zmienili na stereo ale w tej chwili juz TVN HD nie ma.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

dziś postanowiłem się poświecić i właczylem DTV w oczekiwaniu na te niby nowe kanaly ... i oczywiscie w Gorzowie ich nie ma nawet nie ma tych 5 co kiedys dodali :D takie rzeczy to tylko w MM :fool:
 

tolesi

New member
tak jak w Ełku o 4 dodatkowych programach w basicu co są na liście na stronie MM cisza ! a w biurze na temat TVN HD i pakiecie cyfrowy komfort wiedza tyle co gołebie na parapecie. :shock:
olewanie ludzi tam gdzie nie ma konkurencji
 

kredkink

New member
tolesi napisał:
tak jak w Ełku o 4 dodatkowych programach w basicu co są na liście na stronie MM cisza ! a w biurze na temat TVN HD i pakiecie cyfrowy komfort wiedza tyle co gołebie na parapecie. :shock:
olewanie ludzi tam gdzie nie ma konkurencji

Pruszcz Gdański. Nie ma tych 4 kanałów z "wiosny". Nowe kanały pojawiły się na liście ale brak sygnału.
 

ptr3009

New member
tolesi napisał:
tak jak w Ełku o 4 dodatkowych programach w basicu co są na liście na stronie MM cisza ! a w biurze na temat TVN HD i pakiecie cyfrowy komfort wiedza tyle co gołebie na parapecie. :shock:
olewanie ludzi tam gdzie nie ma konkurencji
Witam kolejną osobę z Ełku.
Mam nadzieję, że szybko pojawi się u nas TVN HD z pakietem cyfrowy komfort. Na razie cisza.
 

Alundro

New member
Co do internetu to może za rok będzie te 100 mb/s ale za astronomiczną sumę z 500-600 zł. Pobrałem cennik i z tego co widzę w MM jest chyba najdroższy internet jeżeli patrząc jako na usługę pojedynczą.Cena 1 mb/s wynosi 138,99 za 2 mb 239,97 to w UPC za 120 mb/s trzeba zapłacić 200 zł. Ja płacę 49 zł ale mam internet+tv analog+cyfrowy+canal ++telefon. Eh szkoda że nie mogę skorzystać z nowej promocji dla nowych klientów 59 zł za 6 mb/s.
 
Do góry