TV HD w polskiej TK Multimedia

Snakeee

New member
Bez reklam
A ja juz wiem ze bedzie na 100% TVP HD:grin:, jesli chodzi o kanaly SD to wejda TVN7, Style i chyba TV4, odnosnie innych HD nie wiem.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Snakeee OK" TVP HD - od kiedy?
Nie wiem :) TVP HD leci juz na jednym z tych kanalow co nie maja nazwy ale jest zakodowany, wczoraj w nocy przez chwile byl odkodowany:D

P.S
Ale dali dzisiaj nasi ciala w meczu z Irlandia ehhhh :/
 

k0val

New member
a będzie dodatkowo płatny TVP HD?

jak dla mnie nasi piłkarze nie mają ambicji chyba że już widzą porażkę na horyzoncie i tytuły w gazetach :???:
 

lilpixi

New member
marciniozo napisał:
Kolego lilpixi aby mieć DTV musisz mieć pełny pakiet analoga. Przynajmniej w mojej lokalizacji tak jest. :(
Dzięki za odpowiedź :eek:k:

Niestety u mnie też tak jest i wydaje mi się to trochę dziwne może dla tego że nie do końca znam zasady działania telewizji DTV ;)

Bo jak to wygląda:

Do tunera dochodzi kabel z kablówki (analog) i kabel ethernet <--- po co on ? do usługi VOD ? i kontaktu sieciowego operator - użytkownik ?

może mi to ktoś wyjaśnić :p
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Słuchaj u mnie jak montowano DTV, to monter zmienił gniazdko. Do tunera DTV idzie jedne kabel. Ten od analoga mam podpięty pod TV. Dodatkowo kolejny kabel do internetu - modem Motorola.
generalnie trochę jest burd..l w tych przewodach bo z wyjścia z gniazdka jest jeszcze rozdzielacz. Wynika z tego, że można by to zrobić inaczej... czytaj prościej?!.

Co do opłat no cóż jak każda firma tak i MM chce zarobić jak najwięcej kasy. U mnie jest o tyle dobrze, że właśnie na rynek weszła konkurencja i MM zjechała trochę z cenami. Teraz za analog - pełen pakiet płacę 25zł. Za DTV Basic też troszkę mniej!
No i dużo mniej za internet - 29zł za 2MB, a płaciłem 50zł za 1MB....
Chwała konkurencji!!!
 

masloww

New member
Bez reklam
lilpixi
pisać to ci się chce ale czytać to już nie za bardzo;
wszystkie odpowiedzi na twoje pytania są na wątku napisane;
ale lekturę zacznij od regulaminu forum, bo widać że go nie czytałeś
 

lilpixi

New member
masloww napisał:
lilpixi
pisać to ci się chce ale czytać to już nie za bardzo;
wszystkie odpowiedzi na twoje pytania są na wątku napisane;
ale lekturę zacznij od regulaminu forum, bo widać że go nie czytałeś

http://www.hdtv.com.pl/forum/showpost.php?p=405045&postcount=30093010 postów to trochę za dużo by poczytać od tak sobie.
Regulamin czytałem ale widzę że Ty może i czytałeś ale go chyba zapomniałeś skoro piszesz nic nie wnoszące do tematu posty.

--------------------------------------------------------------------------

Myślałem zawsze że MM ma cennik ogólnokrajowy a nie lokalny, chyba się do nich przejdę i opowiem jak do do mnie wydzwaniają konkurenci i proponują lepsze ceny :D

Ale też nie ma co się łudzić że było by taniej gdyby jakimś cudem dało się podłączyć DTV bez konieczności podłączania i opłat za pakiety analogowej kablówki.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ba jednolity cennik.... nawet w jednym mieście tak nie jest!!!!

U mnie tam gdzie działa już konkurencja jest taniej, tam gdzie jeszcze nie mają swojej sieci jest po staremu!!!!!!!!!!:D

Co do konkurencji jeżeli u Ciebie działa spróbuj...., jeżeli nie to nikt się w MM raczej nie nabierze...., poza tym stratą Kiku klientów nikt się nie przejmie, jak w moim mieście ludzie zaczęli masowo rezygnować i przechodzić do konkurencyjnej sieci kablowej to się nagle okazało, że można w MM taniej..., ale trzeb iść do lokalnego BOK bo w infolinii nic o tym nie wiedzieli!
 

Alundro

New member
Witam wszystkich.Czytam od dawna Wasze spostrzeżenia i ja mam takie same co do jakości i ceny usług w MM.Rozmawiałem z kolegą z UK i on ma Internet 20 mb/s,tv 500 kanałów do tego 20 w HD za 1 funta i telefon wsumie za 60 funtów czyli 282 zł tylko że co to jest dla brytyjczyka a w MM mam 1 mb/s,teelwizja nie wiem pełne pakiety,telefon i płacę chyba 220 zł a ma być drożej to ja pierdziele takie coś.W Polsce zawsze ludzie myślą tylko jak oszukać innych.Za byle co każą sobie płacić naprawdę słono.Jedyną konkurencją która jest u mnie w Łodzi to Toya ale niestety MM i Toya podzieliły się Łodzi i Toya nie może być u mnie.Z ciekawości wszedłem poczytać ich ofertę i mają 122 programy w jakości cyfrowej i 12 w HD pewnie za tyle samo.Jedynym co może obudzić MM to gdyby z 1/3 klientów odeszła.Bo jak narazie to w cyfrowej jakości zapewniają tylko mleko lub mgłe na obrazie.A ten cały VOD to niech sobie wsadzą.Rozsyłają ulotki że 1 film gratis ale z tego co ktoś tu napisał to trzeba będzie płacić za samo wejście czyli ten film nie jest za free tylko wliczony w cenę.Nie mam tv LCD ani plazmy tylko stary dobry kienskopowy Sony to przynajmniej mam dobrą jakość od nich z analogu.Pozdrawiam.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No ja tak dobrze jak w UK nie mam, ale muszę pochwalić MM!!!

Z pewnością jest to wynik konkurencji jaka zaistniała na moim rynku, po trzykroć chwała jej!!!!! / konkurencji /

Ale do rzeczy. W tej chwili mam internet 2MB za który płacę 29zł. Byłem dzisiaj w lokalnym BOK aby dowiedzieć się czy mogę go przyspieszyć bo kolega ma 4MB niedużo drożej.
Miła pani mówi do mnie, że 4MB mieć nie mogę, ale może mi zaproponować 6MB za 39zł.
Oczywiście domyślacie się co zrobiłem :D:D:D:D
 

masloww

New member
Bez reklam
tylko pozazdrościć marciniozo;
a z drugiej strony szlag mnie trafia, że tak nierówno traktują klientów; bo to oznacza że odbijają to sobie na dymaniu klientów tam gdzie nie ma konkurencji w tym mnie
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
To co piszesz jest niestety smutne, ale prawdziwe...:(
Na pocieszenie mogę Ci jedynie napisać, że tak jak już wcześniej mówiłem nawet w jednym mieście są różne ceny w zależności od tego czy tam już konkurencja ma swoją sieć...I ludzi też szlag trafia jak przednim ktoś dostaje w BOK taką ofertę a on mieszkaniec innego osiedla nie...
 

Snakeee

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
To co piszesz jest niestety smutne, ale prawdziwe...:(
Na pocieszenie mogę Ci jedynie napisać, że tak jak już wcześniej mówiłem nawet w jednym mieście są różne ceny w zależności od tego czy tam już konkurencja ma swoją sieć...I ludzi też szlag trafia jak przednim ktoś dostaje w BOK taką ofertę a on mieszkaniec innego osiedla nie...

Moze na Twoim osiedlu doplacaja do tego calego biznesu:grin: a na innych musza sobie to odbic, przeciez musza wyjsc na plus:grin: Smiejemy sie ze tak tanio i w ogole a skonczy sie na tym ze ludzie nalapia tych pakietow 6Mbps a potem siec zacznie mulic jak jasna cholera:( i z tych 6Mbps co mam bede wyciagal gora 2Mbps:roll:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Masloww co do kanałów testowych to u mnie są tak jak były nic się nie zmieniło - brak sygnału. Jak byłem dzisiaj w BOK to miła pani nic nie była w stanie mi powiedzieć na ten temat tzn. co, jak i kiedy...

Snakeee czy dopłacają do interesu - raczej wątpię, sygnał i tak w kablu jest, czy się sieć "zapcha" i zacznie mulić mam nadzieję, że nie, zresztą kolejek raczej nie widać. Zresztą z tego co się orientuję to gro abonentów jest zadowolonych z 1MB za 19zł i więcej im do szczęścia nie potrzeba...
 

Snakeee

New member
Bez reklam
masloww napisał:
masz Snakeee jeszcze na swoim dtv programy testowe? coś się zmieniło?

Mam, bez mian, nie ma nazw programow tylko jakies Npr, ale tak jak pisalem na jednym z nich leci TVP HD tylko ze zakodowany.

Mam nadzieje ze sie nie zapcha marciniozo, kiedys mi kumpel walnal tekstem, a co ty sie dziwisz stary, placisz za cos grosze i myslisz ze to bedzie dzialac idealnie?;) Dotyczylo to internetu, placilem jakis czas temu wlasnie 19zl hehe i w zeszlym roku faktycznie sie przytkalo bo wszyscy to brali.
W firmie mielismy kiedys lacze gwarantowane to sie jakos nawet nazywa fachowo chyba CIR, tam bez problemu zglaszalismy jak nie wyciagalismy maksimum, ale tam cena za CIR byla kolosalna hehehe :D a tutaj to wiesz, 19zl hehe;)

Co do dtv to 12 nowych kanalow, poki co bez nazwy na pasku i tyle.... czyli test trwa, bo na kazdym cos leci, slychac kodowanie.
 
Do góry