TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

ja tam MM nie uzywam juz praktycznie tylko jak leci liga polska i angielska ;] a co do pakietu HD to bd pewnie TvSilesia HD Tvp HD te co sa teraz i moze jeszcze TVN HD ale watpie wiecie co znaczy jakosc kanalow od MM czy tez tych w HD czy nie :p a co do VOD to w N mam mase filmow w HD ;]
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
To dobre, he he z tym luksusem!

Przy okazji jak już wcześniej było napisane to i u mnie / Inowrocław / pojawiły się jakieś kanały testowe jest ich 10 czy 12, ale brak jakiegokolwiek sygnału....
Może jednak coś się w końcu ruszy?:D
 

k0val

New member
TVN HD ,TVP HD bez dodatkowych opłat i by było ok :eek:k:
już bym nie psioczył na cyfrówkę od nich ,no i może Eurosport ale tutaj nawet jak by były opłaty mogło by być
 

bourbon

New member
Bez reklam
Marzyciele...
A teraz zejdźmy na ziemię i przygotujmy się na TV Silesia HD oraz FTV HD, może jeszcze jakiś program reklamujący oferty wycieczek z biur podróży w HD :lol:
 

lilpixi

New member
Ja mam takie pytanko czy musi byc tak w MM że aby mieć DTV trzeba posiadać (i płacić) także za abonament zwykłej kablówki z pakietem C (nawyższym)?

Np. nie można mieć najniższy pakiet w kablówce + włączoną usługę DTV

Chciał bym zrezygnować zupełnie z kablówki na rzecz N'ki (nie wiem czy to do końca dobre posunięcie)

Aktualnie tak wygląda mój rachunek z MM
Abonament Kablówki - 42,05 (pakiet C)
Abonament DTV - 61,67 (Pakiet kanałów Canal + i kanałów HBO)
 
Ostatnia edycja:

franeek

New member
marciniozo napisał:
To dobre, he he z tym luksusem!

Przy okazji jak już wcześniej było napisane to i u mnie / Inowrocław / pojawiły się jakieś kanały testowe jest ich 10 czy 12, ale brak jakiegokolwiek sygnału....
Może jednak coś się w końcu ruszy?:D

ale chyba nie w basic- bo się skusze i wlączę :p jak żona wyjdzie bo bez zegarka ciężko
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Proszę bardzo, jest ich więcej, sygnału jak pisałem wcześniej brak.
 

Attachments

  • kanały.jpg
    kanały.jpg
    175,9 KB · Wyś: 141

pattro

New member
Bez reklam
Re

marcin wielkie dzieki teraz wierze :) a ja dzis dostalem ulotke do szkynki MM i tam jest w ofercie Tvp Kultura Tvp Info Tvn Style Tvn Meto :) moze ma to cos wspolnego :p potem dam zapa tej ulotki :)
 

bourbon

New member
Bez reklam
@marciniozo
Coś te kolory na planszach dekodera masz mniej niebiesko-oczojebne od moich 8)

U mnie nic dodatkowego na liście kanałów się nie pojawiło.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Zdjęcie nie oddaje prawdziwych kolorów, zrobione na szybko przy byle jakim świetle. W rzeczywistości kolory są niebieskie....żeby tylko zamiast tych testów jakieś kanały się pojawiły.
 
Do góry