TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

miciu10 juz duzo sie w N zmienilo ;] miesiac liczy sie od momentu podpisania umowy ;] tak samo jest z talerzami jest juz tylko duzy nie ma podzielenia na mały i duży ;] a pormocje mam taką 7 miesiecy wszystkie pakiety za 38 zł 2 miesiace pakiety premium za darmo i po 7 miesiacach musze wybrac 3 pakiety ( oprocz informacyjnego bo go masz gratis to masz razem 4 pakiety ) ;] dekoder z nagrywarka za 99 zl ;] wiec jak widac dużo się zmieniło na dobre ;]
 

miciu10

Member
pattro napisał:
miciu10 juz duzo sie w N zmienilo ;] miesiac liczy sie od momentu podpisania umowy ;] tak samo jest z talerzami jest juz tylko duzy nie ma podzielenia na mały i duży ;] a pormocje mam taką 7 miesiecy wszystkie pakiety za 38 zł 2 miesiace pakiety premium za darmo i po 7 miesiacach musze wybrac 3 pakiety ( oprocz informacyjnego bo go masz gratis to masz razem 4 pakiety ) ;] dekoder z nagrywarka za 99 zl ;] wiec jak widac dużo się zmieniło na dobre ;]
Wiem bo przed chwilą sam zamówiłem przez www, ale tam w warunkach promocji mam napisane:
od dnia Aktywacji do końca 6 ( szóstego) miesiąca następującego po miesiącu dokonania Aktywacji (dalej: Okres promocyjny na Pakiety) wszystkie Pakiety płatne: „sport i motoryzacja”, „kultura nauka świat”, „dzieci”, „style moda muzyka”, „hity filmowe” oraz Pakiet „informacja i rozrywka”, w promocyjnej cenie określonej w Tabeli Opłat Promocyjnych,
Warunki tej promocji obowiązują od 1.07.09
Przepraszam za Offtop wszystkich czytelników tematu o MM.
Niemniej już trochę bardziej na temat - gdy składałem wypowiedzenie w BOK Gdynia na telewizorze leciał NG HD - problem w tym, że rozciągnięty w poziomie z czarnym paskami u góry. Hmm - nie wiem czy to przyciągnie klientów wysoką jakością obrazu.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

bourbon spoko ;] napewno bd i prawdziwa bez zadnewgo dodawania + ;] bd to szczera prawda :D a co do MM to nie wiem czy u was też ale dziś u mnie jakieś błedy ciągle wychodzą jakiś błąd 404 itp :hmm: moze MM się broni aby nie brać N :twisted:
 

masloww

New member
Bez reklam
miciu10 napisał:
Niemniej już trochę bardziej na temat - gdy składałem wypowiedzenie w BOK Gdynia...
zgaduje, że za przyczynę do rozwiązania umowy podałeś podwyżkę ceny;
czy były jakieś opory lub próby namawiania do pozostania w MM?
tak pytam bo brak zachęcania do pozostania może być wskazówką do braku planowanych zmian w MM
 

miciu10

Member
masloww napisał:
zgaduje, że za przyczynę do rozwiązania umowy podałeś podwyżkę ceny;
czy były jakieś opory lub próby namawiania do pozostania w MM?
tak pytam bo brak zachęcania do pozostania może być wskazówką do braku planowanych zmian w MM
Dobrze zgadujesz :)
Żadnego namawiania nie było - może wyglądałem na mocno zdecydowanego - rozmowa z konsultantką nie trwała chyba nawet minuty. Dłużej trwało oczekiwanie na nią, aż wróci z potwierdzeniem przyjęcia wypowiedzenia.
Ale widziałem, że inne osoby były zachęcane do skorzystania z promocji - w szczególności te, które rezygnowały na rzecz UPC (tel, internet, telewizja analogowa za 57zł).
 

sobik07

New member
miciu10 napisał:
Dobrze zgadujesz :)
Żadnego namawiania nie było - może wyglądałem na mocno zdecydowanego - rozmowa z konsultantką nie trwała chyba nawet minuty. Dłużej trwało oczekiwanie na nią, aż wróci z potwierdzeniem przyjęcia wypowiedzenia.
Ale widziałem, że inne osoby były zachęcane do skorzystania z promocji - w szczególności te, które rezygnowały na rzecz UPC (tel, internet, telewizja analogowa za 57zł).
Ja dzisiaj rozwiazalem DTV, tez bez zadnych prob namawiania do pozostania. Nawet mi poszli na reke i nie ma 1-miesiecznego okresu wypowiedzenia ;] Taka dobroc, ze az zal bylo rezygnowac ;P
 

Agrescik

New member
Jakosc DTV MM

... jest tragiczna. co chwile cos sie gubi... pojawia... obraz na tv lcd - syf. Jedynie dobra jakos jest na NGC HD (tylko ten mam w basic'u)
Moge rozwiazac umowe pozostawiajac sobie tylko analog pakiet Komfort?
A co powiecie na temat Polsatu Cyfrowego? Kuzyn tego uzywa i jest zadowolony. Mi zalezy aby miec programy z klanu tvn i polsatu. bez udziwnien. Warto to brac?
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

dziś zostałem klijentem N i krótko napisze ..... jest REWACYJNIE praktycznie wszystkie programy na moim tv 37 calowym wersja 6 samsunga dziala pieknie ;) i z bliskiej odleglosci i z dalekiej w MM z bliskiej to taka mgła xD jedynie Sportklub i niektore TVP slabo nadaja ale tak to rewela ;] dekoder ok VOD nie sprawdzilem jeszcze i nagrywania tez ;] ale naprawde POLECAM ;] MM w odstawke ;] jedynie bd mial Canal + w MM :) pzdr :)
 

piotdz

New member
kolejna awaria

W piątek.... infolinia się wycwaniła: jeśli dzwonisz w sprawie braku tv cyfrowej wcisnij 1 i potem "trwa awaria bla bla bla"

ehh, gdybym miał widoczność...

pozdr,
Piotr
 

cypis1

New member
czy u was też dekodery oszalały? mój od paru dni "chodzi" jak ślimak, guide miksuje programy, pokazując przy TVN, to co leci na Discovery itp., co jakiś czas w ogóle nie można przełączyć kanałów (a na guide podglądu), albo przełączają się niezgodnie z miejscem na liście, co jakiś czas dekoder samoczynnie przełącza się z listy użytkownika na "zwyczajną" listę kanałów. Restart nic nie daje. Czy znowu "udoskonalono" soft, czy to dekoder się psuje?
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

cypis1 u mnie to samo się działo wczoraj jak ogladalem Canal + Sport ;] ale wkoncu to MM :D ja już tylko DTV mam dla Canal + ;] a tak to śmigam na N i powiem wam ze naprawde polecam wam N zobaczycie co to znaczy prawdziwa tv i prawdziwe HD ;] teraz jak wlaczam MM to sie smieje z ich kanalow :D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Potwierdzam tuner "oszalał", strasznie muli i wyprawia dziwne rzeczy. Ale znalazłem rozwiązanie, wyłączyłem go i oglądam analog....:D
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

bourbon odp brzmi tak :) widac ze MM powoli wywala Discovery :( najpierw Science teraz wywalą word szkoda :( chodz ja i tak mam te kanaly w N ale wiecie MM po wywaleniu tych 2 discovery tez straci troche ;]
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Witam wszystkich.
W piatek zalozyli mi DTV. Patrze dzisiaj a na liscie chyba z 9 nowych pozycji, nie ma jeszcze nazw tych kanalow tylko np. Npr4, Npr3, Npr2 itd. Jest juz cos puszczone na tych kanalach, bo slychac kodowanie (trzaski, piski), na jednym z nich natomiast odbieram normalnie TVN7 i normalnie nie wierze, leci wlasnie Ostatni Skaut i dekoder wykrywa Dolby Digital 2.0 ! :) Ciekawe co to beda za programy.

A co do Discovery Science to normalnie odbieram ten kanal w analogu.
 
Ostatnia edycja:

jacek13

New member
MM a podlaczenie 2 dodatkowych urzadzen

witam

mam pytanie do posiadaczy MM.
Czy to prawda ze przed dekoderem cyfrowym mogę podłączyć dodatkowy telewizor za pomocą odp rozgałęziacza sygnału na kablu doprowadzającym sygnał do mieszkania. Z tego co mi przekazano na dodatkowym odbiorniku będzie analogowy sygnał a cyfrowy w głównym tv?
 
Do góry