TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
marciniozo napisał:
Cześć neox - faktycznie Transformers w HD poezja dla oka.

Ale wracając do tematu EPG po wejściu w szczegóły. na pasku jest OK", ale wchodząc w szczegóły informacje są pomieszane, np. opis filmu się zgadza, ale aktorzy już nie. Lub na odwrót. Jest też opcja pomieszania opisów z różnych filmów... także generalnie kaszana.

Mozesz podac jakis przykladowy kanal? Wszedlem na Polsat leci akurat Bad Boys 2, dalem info i mam aktorow (zgadzaja sie), dalem jeszcze raz info i mam opis filmu (zgadza sie).
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Neox u mnie też na Polsacie akurat jest OK", ale na innych kanałach dalej kaszana... załączam zdjęcia.
Przykładowo ostatnie zdjęcie - wkręceni aktorzy z Gwiezdnych Wrót....
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    31,7 KB · Wyś: 57
  • 2.jpg
    2.jpg
    27,4 KB · Wyś: 198
  • 3.jpg
    3.jpg
    21,5 KB · Wyś: 190
  • 4.jpg
    4.jpg
    21,1 KB · Wyś: 193
Ostatnia edycja:

kamilb

Member
Siema. Ja mam problemy z funkcjonowanie przycisku 'Info'. A mianowicie leci film to klikam 'Info' żeby zobaczyć opis to jest ale też jest wwalony opis nastepnego. Wczoraj to już był tylko opis tego co jest w tej chwili a jak chciałem sprawdzić opis tego co będzie w następnej kolejności to sie nie dało.

I druga sprawa. Byłem w sobote w Łodzi u wujaszka. Zakupił on sobie dtv w TOYI i nawet maja karty jak w Cyfrze do dekodera. Ale najbardziej na in minus dla MM zdziwiła mnie ilość kanałów. Ma chyba wszystkie kanały co MM i dużo dużo więcej jak chociażby Canal+Sport 2, Polsat Sport Extra, Eurosport, Eurosport HD, Sportklub, SportKlub+ i wiele innych ciekawych. Szczerze Wam powiem że z pocałowaniem ręki bym sie zamienił chociaż chyba obraz w MM jest lepszy.

E: czyli mam ten sam problem co widać na fotkach.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kamilb kilka postów wcześniej pisałem, że coś MM "stanęła" w miejscu....
Odpowiedzi uzyskiwane w BOK są mniej więcej takie, że jak będą nowe kanały to się o tym dowiemy. Tylko kiedy?????

Co prawda jakość obsługi klienta się poprawiła bo i dodzwonić się można i na maile szybko odpisują. Super sprawa, ale to na tyle tych plusów.
 

wskalski

New member
Hbo

ostatnio widzę ekspansję tych kanałów, pamiętam sprzed kilku lat z innej kablówki (konkurencyjnej teraz....) że HBO na 33 kanały które były w pakiecie miało najgorszą jakość obrazu, porównywalną z Polonia1 czy takie tam..... czy ktoś może powiedzieć jak teraz wygląda jakość w porównaniu z innymi.....????
 

ptysiub

New member
Hej,mam pytanie - co może być przyczyną , że gdy podłączam tuner multimedia z plazmą LG 42PG200R za pomocą kabla HDMI , to gdy wybiorę rozdzielczość 720p lub 1080i to na obrazie występują takie białe kropeczki, które szybko pojawiają się i znikają w wielu miejscach ekranu. Przy ustawieniu na 576p lub 576i - obraz jest gorszy ale bez kropek. Czy to może być problem słabej jakości kabla ? Proszę o pomoc.
 

macieksmol

New member
Bardzo proszę o pomoc,od 4 dni walczę z dekoderem MM nie wiem jak ustawić obraz w dekoderze czy 4:3 czy 16:9 a jaki w TV kombinuję rozszeżam , rozciągam i zawsze coś jest nie tak
 

masloww

New member
Bez reklam
ja w swoim 32" CRT mam ustawiony format na automat, w DTV mam ustawioną zmianę formatu obrazu na "rozciagnięty" i oczywiście proporcje na "16:9";
wyswietlany mam taki format obrazu jaki jest nadawany przez dany program (niestety ciagle mało jest nadawanych w formacie 16:9), jak jest nadawany program w formacie 4:3LB to przestawiam ręcznie zoom na pełny ekran, mój CRT niestety nie rozpoznaje różnicy pomiędzy 4:3 a 4:3LB (nie wiem czy jakikolwiek tv rozpoznaje);
nie przemawiają do mnie funkcje wyswietlania obrazu 4:3 na ekranie 16:9 typu "smart", drażnią mnie zakłócenia w geometrii obrazu
 

wskalski

New member
najpierw w ustawieniach dekodera jest wybór telewizora, z 4:3 trzeba wybrać 16:9, wtedy dopiero działa funkcja na pilocie i można stosować :
do formatu 4:3 - rozciąganie
do formatu 16:9 - powiekszanie
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Masloww zgadzam się z Tobą, w moim poprzednim TV 32" CTR obraz 4:3 oglądany w proporcjach 16:9 był nie do przyjęcia.

W tej chwili w DTV mam ustawioną zmianę formatu obrazu na "rozciągnięty" i proporcje obrazu na 16:9.
Plazma Panasonic 42PV80 dobrze skaluje obraz i programy nadawane w proporcjach 4:3 prezentują się nieźle - zdecydowanie lepiej niż było to w przypadku TV 32" CRT.
Oczywiście programy nadawane w 16:9 TV odpowiednio wykrywa i jest OK". Niestety na razie mało stacji tak nadaje - stacje HD, których mało i z polskich stacji to już chyba tylko Canal+, nie wiem jak nadaje TVN w "n" bo nie posiadam. / podobno TVN przymierza się do nadawania w 16:9..../
Programów nadawanych z czarnymi pasami, które niby są w 16:9 nie liczę...

Edit
Zapomniałem o Polsacie Sport - też niektóre programy nadają w 16:9
 
Ostatnia edycja:
Do góry