TV HD w polskiej TK Multimedia

neuroPL

New member
Multimedia zrobiła nam niemiła niespodziankę.Zabierają paczkę Discovery + Eurosporty,w zamian dają paczkę Disneya,Fokus,Travel HD,Motowizje,History i History 2,TV Republika i coś jeszcze ale nie pamiętam.

Na razie w wybranych lokalizacjach jest test,jeśli nie dogadają się co do ceny z Discovery to zamiana na stałe będzie od stycznia..

neuro tapatalk
 
Ostatnia edycja:

neuroPL

New member
Spokojnie Panowie,na razie to testy w wybranych lokalizacjach.Po 23 listopada wszystko na razie wróci do normy.Podobno jest szansa że wszystko zostanie po staremu i jeszcze będzie sporo nowych kanałów.

neuro tapatalk
 

szakalq

New member
Ale mi chodzi o listę ogólną, np ppv transmisja ma być na kanale 110 a u.mnie na liście "wszystkie kanały" jest na 28
Aha i oczywiście na infolinii stwierdzono, że to wina telewizora

Mam ten sam TV, z tą kolejnością to jest wina TV / modułu. Jeśli chcesz mieć kolejność MM, zresetuj TV do ustawień fabrycznych i wybierz przy uruchamianiu kraj Szwecja i dostawca inny, wtedy przesksnuj i będziesz miał kolejność MM. Minus tego rozwiązania to zginą Ci polskie aplikacje smart TV.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

szakalq

New member
Ja mam od lipca moduł CAM i od samego początku był ten problem. Może podczas instalacji u Ciebie technik od razu ustawił tak jak napisałem, później Ty przestawiłeś na Polskę i stąd problem. U mnie technik od razu wiedział, że w panasonicu tak jest.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

dominvip

New member
Również posiadam moduł CAM.
U mnie problem w Samsungu pojawiał się w chwili kiedy podczas wyszukiwania kanałów cyfrowych dla modułu, zmieniłem kraj Czechy na Polskę.
Tak więc wszystko działa dobrze kiedy ustawione mam wyszukiwanie kanałów cyfrowych jak i analogowych na kraj CZECHY.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kiler780
Jak technik instalował u mnie moduł to powiedział, że wielu TV nie ma u nich na liście. Tak jak napisał kolega wyżej, jeżeli Twój TV posiada tuner DVB-C i wejście CI to będzie działać.
Przy okazji mojego TV też nie ma na liście a działa.
 

titus1974

New member
Od kilku dni mam moduł cam. Podczas wizyty instalator z m-medii mówił, że w najbliższych dniach będą coś tam modernizowali. Chodzi o to żeby były wszystkie programy jakie powinny być w pakiecie. Teraz mam superbox i brakuje np. Orange Sport. Jeżeli ta modernizacja wejdzie w życie to moja karta sama się zaktualizuje /wykryje nowe programy/, czy muszę stroić telewizor od nowa?
Komfort przejścia z dekodera na moduł cam jest bezcenny. Zniknął dekoder, modem cisco i kilometr kabli. Jakość obrazu też jest lepsza, ale programy przełączają się dłużej i czasem pokaże że kanał jest zakodowany.
 

peciak11

New member
Może nie te forum, ale czy ktoś słyszał o podwyższeniu uploudu internetu w multimedi? W tej chwili mam 30/2 i to trochę mało, 60/3 to też szału nie ma, dopiero 120/10 ma sens, przy czym mało potrzebuję downloadu 120. Czy nie ma możliwości zwiększenia uploudu za dopłatą (tak było kiedyś w Vectrze)?
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Od kilku dni mam moduł cam. Podczas wizyty instalator z m-medii mówił, że w najbliższych dniach będą coś tam modernizowali. Chodzi o to żeby były wszystkie programy jakie powinny być w pakiecie. Teraz mam superbox i brakuje np. Orange Sport. Jeżeli ta modernizacja wejdzie w życie to moja karta sama się zaktualizuje /wykryje nowe programy/, czy muszę stroić telewizor od nowa?
Komfort przejścia z dekodera na moduł cam jest bezcenny. Zniknął dekoder, modem cisco i kilometr kabli. Jakość obrazu też jest lepsza, ale programy przełączają się dłużej i czasem pokaże że kanał jest zakodowany.


To nie karta (moduł CI) się aktualizuje, ale kanały w TV. Karta to tylko rodzaj dekodera. Jeżeli w TV masz ustawione automatyczne wyszukiwanie nowych kanałów to tak - zaktualizuje ci kanały po komunikacie, że zostały wykryte nowe i twojej akceptacji. W przeciwnym wypadku nie. Wyświetlanie "kanał zakodowany" to normalne. Często przy bardzo szybkim przełączaniu kanałów karta się blokuje i trzeba włączyć i wyłączyć TV.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Może nie te forum, ale czy ktoś słyszał o podwyższeniu uploudu internetu w multimedi? W tej chwili mam 30/2 i to trochę mało, 60/3 to też szału nie ma, dopiero 120/10 ma sens, przy czym mało potrzebuję downloadu 120. Czy nie ma możliwości zwiększenia uploudu za dopłatą (tak było kiedyś w Vectrze)?


A nie prościej zadzwonić do usługodawcy ??
 

neuroPL

New member
Ostatnio technik wymieniał mi modem i zapytałem o upload.Powiedział że zwiększenie uploadu, oznacza wieksze koszta dla nadawcy.To się MM nie opłaca i dlatego mam taki up.Ja przy 20 mbs mam 1 mbs up.
 
Do góry