TV HD w polskiej TK Multimedia

mirolop

New member
Podobno była aktualizacja softu i dlatego ludziom pousuwało własne listy kanałów - wiadomość z profilu Multimedia na facebooku. Ja nigdy nie robiłem swojej listy kanałów, nie mam swojej listy i nie zamierzam robić, i nie mam problemów. Poza tym mniej więcej na pamięć wiem pod jakim numerem jest dany kanał.
 

diabeelek

New member
Witam wszystkich,
czy jest możliwość zakupienia modułu CAM, który pozwoli oglądać telewizję przez Multimedia?
Niestety Multimedia daje moduł CAM tylko nowym klientom a tym, którzy maja umowę nie oferują wymiany (tak mi powiedzieli na infolinii a umowe mam do grudnia 2015r...)
Obecnie odbieram ich telewizję przez ich dekoder a chciałbym pozbyć się dwóch pilotów...
 

diabeelek

New member
Dzwoniłem na infolinie to stwierdzili, że nie ma takiej opcji...napisałem do nich wiadomość z prośbą o wymianę - zobaczymy co odpiszą...
a Wy oprócz wymiany dekodera na kartę zmieniliście warunki promocji czy wszystko zostało po staremu?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie dzwoń nie pisz tylko idź do lokalnego BOK!
Warunki bez zmian. Ja miałem jeszcze rok "starej" umowy, nowa na CAM na rok, także w sumie jest taki sam okres.
 

1Saracen

New member
tv samsung C6500 i moduł Cam z MM

czy ktos ma moduł CAM z multimedii wpięty do tego modelu tv bo w BOK mówią że to nie zadziała ,a chciałbym pozbyć się pilota i pudełka
 

Hrabia86

New member
Witam.
Wiem, że jest tu paru magików, co mogą pomóc... :D
Kończy mi się umowa z końcem października i miałem telefon z BOK z taką "promocją:"

Proponujemy następujące rozwiązanie.

Maxbox -38zł
Internet 12Mb-20zł
Telefon -4,99zł
Internet mobilny -9,99zł
Canal + Platunium- 39zł

Maxbox -38zł
Internet 12Mb-20zł
Telefon -4,99zł
HD pakiet -9,00zł
Canal + Platunium- 39zł

Maxbox -38zł
Internet 12Mb-20zł
Telefon -4,99zł
HBO HD MAX -24,90zł
Canal + Platunium- 39zł

Można coś jeszcze targować ?

Teraz mam NDTV, internet 6, multiroom, telefon(5zł), Canal + Platunium i za wszystko płace 123 zł

Telewizja, internet telefon i canal+ muszą być. Multiroom tylko wtedy jeżeli cena pakietu bezie mnie satysfakcjonowała
Internet mobilny i HBO jest mi zbędne

Miejscowość Toruń
 

dzik86

New member
Możliwe jest to, że w tej chorej kablówce trzeba płacić więcej za to samo , przy kolejnym przedłużeniu umowy ?

Obecnie płace 105 za TV Maxbox + net 60mb
 

patarek

Member
Tak tutaj wszystko jest mozliwe. Jedyna radą na to jest za każdym razem jak kończy się umowa pisać rozwiazanie, i wtedy z dzialu utrzymania klienta dzwonią i proponują nam coś wyjątkowego ;)
 

WuMike

New member
Bez reklam
Pokażcie mi, która kablówka nie jest chora?! Ze swojego doświadczenia, nie ma nic gorszego od kłamców z UPC.

Trzeba pamiętać o jednej rzeczy - zawsze składać wypowiedzenie przed końcem umowy.
 
Do góry