TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj na TV pojawiła się infornacja o dostępności nowych programów (mam CAM). Zaktualizowałem, ale jakoś nic nowego nie widzę...chyba, że coś z kanałów xxx...
 

spider1978

New member
Bez reklam
zostawcie Panowie już te moduły lepiej porozmawiać jak MM zamierza zdzierać za dostęp do mistrzostw w siatkówce. Cena 99 zeta to nawet więcej niż życzy sobie Cyfrowy Polsat (chyba ok. 92 zeta), więc z kapelusza ta suma?;)
 

Kristop

New member
zostawcie Panowie już te moduły lepiej porozmawiać jak MM zamierza zdzierać za dostęp do mistrzostw w siatkówce. Cena 99 zeta to nawet więcej niż życzy sobie Cyfrowy Polsat (chyba ok. 92 zeta), więc z kapelusza ta suma?;)

Wszyscy powinni olać te mistrzostwa, rozmowa na temat camow jest o wiele więcej warta niż płacenie takiego haraczu za siatkówkę.

UPC, Vectra po 99zł, normalna cena. Z tej kwoty 99zł i tak większość zabiera Polsat. Myślałeś że kablówki użyczą swoją bazę klientów, żeby tylko Polsat mógł sobie zarobić? Na jakim tym świecie żyjesz? :D
Operatorzy kablowi zszokowani mundialową ofertą Polsatu - Siatkówka - SportoweFakty.pl

Jak masz pakiet Sport Extra HD to zapłacisz 89zł.
 

spider1978

New member
Bez reklam
To skoro tacy zszokowani to po co w ogóle zgodzili się na wprowadzenie tej złodziejskiej oferty do sieci kablowych. Przecież to kpina i jawne złodziejstwo i odpowiednie instytucje powinny się temu przyjrzeć. Polsat dla swoich abonentów nawet w pakiecie za 19 zeta oferuje bez dodatkowych opłat owe kanały, a reszta niech buli i to takie grube pieniądze. Tylko u nas to chyba możliwe. Co do ceny to Netia przykładowo życzy sobie 89 zeta... Fakt faktem jestem wielbicielem sportu, ale nie odbije mi na tyle, żeby płacić tyle pieniędzy.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cam

Chciałbym na chwilę powrócić do modułów CAM.Czy ktoś z forumowiczów posiada Philipsa 5008 i korzysta z modułu CAM. Chciałbym wymienić kilka uwag o współpracy tychże.Nie mogę uruchomić dżwięku na TVN7.Wszystkie inne programy chodzą idealnie po strojeniu telewizora na Czechy.
Nawet tęgie głowy z Philipsa poddają się.Czekam na podpowiedzi.
 

Kenaz

New member
ALe moduły CAM w multimedii sa tak naprawde w fazie testów. Troche sie pospieszyli z ich wypuszczeniem... Oprogramowanie wymaga poprawek i jestes kolejna osoba ktora ukazuje ich wade.... Zgłos to do multimedii i tyle..Trzeba czekac... Sam na dniach testowałem owy moduł i za jakis czas pewnie skorzystam z opcji wymiany, ale bez wiekszego pospiechu ;)
 

Kristop

New member
I co jakoś upc potrafi za 79 zeta zaoferować MŚ w siatkówce NC+ za 81, a MM zdziera 99... Bez komentarza

Vectra ma za 99,90zł
Sat-Mont-Service 99zł
East & West i BTC Gawex 64,80zł (czyli co UPC i NC+ też zdzierają?)
Asta-Net 99,90zł
Toya 99,90zł
Promax 99zł
Petrus 99zł
Inea 99zł

Płacenie chociażby 10zł za te MS uważam za absurd!
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A skąd masz takie info o wyłączeniu analogu? Jakis czas temu pytałem w lokalnym BOK, nic takiego nie mówili. Według Ich informacji na razie analog ma pozostać jeszcze jakiś czas (dłuższy czas...)

 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Mam pytanie czy analog w MM we wszystkich lokalizacjach zostanie wyłączony od nowego roku?

Multimedia Polska: 513 tys. użytkowników internetu, 342 tys. abonentów TV cyfrowej - Multimedia Polska | media2.pl

" Z usług telewizyjnych operatora korzysta 681 tys. abonentów (...) z czego 342 tys. to telewizja cyfrowa, 339 tys. to telewizja analogowa."

Jeśli firma Multimedia Polska S.A. miała (w miesiącu maju tego roku) aż 339 tysięcy abonentów TV analogowej ... to nie zarzyna się kury, która ciągle przynosi profity.
Ku chwale Zarządowi i Radzie Nadzorczej.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Dzwonili ostatnio do mojego znajomego oferując przedłużenie umowy i przejście na tv cyfrową, bo od nowego roku mają zamiar zlikwidować TV analogową (lokalizacja Kalisz) dlatego się pytam, bo mnie też zdziwiła ta informacja.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Może ktoś coś słyszał o planach wprowadzenia jakiś nowych kanałów do oferty? bo jak na razie konkurencja coś działa w tym kierunku, a w MM posucha maksymalna mimo, że tak chwalili się, że będą rozszerzać ofertę. Ruszają nowe kanały HD (TV Puls, Adventures TV, ID, Discovery Turbo Xtra, Polsat News HD nie wspominając, że do tej pory brak oferty TVN w HD czy Eurosportu 2), a u nas dupa:p. Zaraz ktoś powie, że brak miejsca na nowe programy, a na kanały polsat volleyball jakoś się znalazło;).
 
Do góry