TV do X360

RealG

New member
W żadnym ze sklepów w moim mieście aktualnie nie ma modeli o których pisałem wyżej...

Ostatnia opcja. Samsung EH5300. Na pierwszy rzut oka obraz wyglądał na całkiem przyjemny, input lag też podobno nie jest najwyższy. Chcę tylko, żeby grało się lepiej i przyjemniej niż na starym monitorze LCD, nie chcę bajerów ale nie chcę też smużenia w dynamicznych grach itp. Będzie dobry? proszę o szybką odpowiedź bo chcę po niego jechać i mieć to za sobą :) gdzieś czytałem, że ten samsung ma 50Hz, to prawda?
 
Ostatnia edycja:

maxan

New member
Bez reklam
do grania jak najbardziej się nada ...tak to tv z matryca 50Hz (100CMR co by to nie znaczylo do grania bezuzyteczne- w grach bedzie 60Hz) i nie wiem po co Ci wiecej ... input lag bardzo niski, sprawa teraz taka że ten model wystepuje bodajże z 3rodzajami matryc : sharp, Chi Mei, Samsung najlepsza podobno jest samsunga najsłabsza Sharpa...
 
Ostatnia edycja:

rastaman262

New member
Witam
który z tych telewizorów moglibyście polecić do xboxa 360
1 PHILIPS 40PFL3188H
2 SAMSUNG UE40EH5300
3 SAMSUNG UE42F5000
4 SAMSUNG UE40H5000
5 SAMSUNG UE40F5300
6 SONY KDL-40R471A
7 SONY KDL-40R470
chyba że macie inne propozycje przekątna 39-40 cali cena do 1600zł
 

jureczko

New member
graafit, przy wyborze telewizora do gier podstawa to wskaźnik input lag, im mniejszy tym lepiej, w testach niby granicą jest 70ms, ale lepiej żeby tv miał poniżej 50ms. Sprawdź model Sony KDL-32W705, lag na poziomie 13,8ms. Można go wyrwać za ok. 1500zł.
 

Honum

New member
Warto poszukać czegoś w sklepach internetowych kótre sprzedają RTV lub udać się do kilku sklepów stajonarnych i zobaczyć je z bliska!
 

slawko_23

New member
Bez reklam
A tu właśnie wszystko zależy od tego czy grasz 1 h dziennie czy 12 h dziennie. Dla jednego będzie każdy dobry który ma hdmi a dla drugiego będzie problem coś wybrać. Zastanów się może nad większym, ja miałem pożyczone i ps3 i Xbox i mój 32 wydawał się mały. :) Sony mają rzeczywiście mały input lat
Samsunga też się poprawiły alecraczej wysokie serie. Toshiba też miała dobre parametry ale znika z rynku.
..
 
Do góry