TV do grania, max. 3000zł

Szejk

New member
Poszukuję telewizora głównie pod konsolę obecnej i nowej generacji. Ważny jest jak najniższy input lag i HDR. Maksymalnie 55 cali, pokój średnio nasłoneczniony, TV ma wisieć na wprost kanapy także kąty widzenia nie muszą być idealne. Ważne jest także sprawne i intuicyjne oprogramowanie, najlepiej z androidem.



Myślałem nad TCL 815, także ze względu na soundbar, ponieważ w pokoju nie ma żadnego innego systemu audio, ale nie wiem czy cenowo się zmieszczę.
 

Szejk

New member
Ten XF zapewne nie ma 100Hz, XG wygląda zachęcająco, ale cena zbyt wysoka. Czy do 4k będzie jakiś model LG/Samsunga z HDMI 2.1?
 

Szejk

New member
Poczytałem o tym Sony i o ile w jasnym pomieszczeniu daje rade, to w ciemności już sprawa nie wygląda tak kolorowo, a raczej mleczno-szaro :)
 

posmak77

Member
Od miesiąca rozglądam się za tv i z tego co się dowiedziałem, z Twoim budżetem i przeznaczeniem: LG 55NANO863
100Hz i Hdmi 2.1
 

Dubek

Member
Bez reklam
@Szejk
no chyba nie, posiadam ten tv i zarówno w jasnym pomieszczeniu jak i w nocy Sony daje radę, to matryca VA więc trzeba siedzieć na wprost no ale nie wiem gdzie tam ktoś widzi mleczno-szary obraz.
 

Szejk

New member
Opieram się na opiniach ludzi z innych for, widziałem zdjęcia ich telewizorów i Sony XF dupy nie urywa. Wiem że to tylko średniej półki LED, ale kurde... Mało ciekawie to wygląda. Jestem ciekaw LG Nano, ale nie mogę znaleźć konkretnego testu.
 
Do góry