TV do 2300 zł

MatriX84

Banned
Czyli mowisz stawaic na plazme i że ten model co podalem jest wporzadku? No i dosc niedrogi.
A cos takiego jak wlasnie ten LG 50PB5600 ale aby mial jeszcze technologie 3D? Jest cos takiego?
Np. LG 50PB690V bylby tez dobrym wyborem?

690V ma aktywne 3D i bez okularów jest TV a okularki kosztują 100 zł ponad za 1 szt.
 

aro777

New member
No wiem ze juz cena robi sie inna, ale ten LG 50PB690V ? Wyglada wlasnie jak ten PB5600 tylko ze z 3D. Jest tez jakis 50PZ750 ale on ma bardzo wysokie zuzycie energi to go odrzucilem.

EDIT: Aha okulary maja drogie :/


A ktore modele z plazmy mialy by normalne okulary 3D?

(póki co ciągle zostaje przy modeli 50PB5600, ale tak podrąże jeszcze o tym 3D zobacze ile bym musiał dopłacić)
 
Ostatnia edycja:

tommen

New member
To jaki w końcu wybór TV?

Bo też jestem ciekaw.
AKtualnie wybieram, ogólnie napaliłem sie na technologie plazmową, ze wzgledu na duża dynamike i wybralem LG 50PB5600, choć ma wade ze tylko jedno złącze HDMI.
Ale czy warto brać plazme wraz z jej wadami dla lepszego obrazu? Czy jest to aż tak widoczne? Bo może lepiej wziąc coś w technologii LED, co wezmie mniej energii i sie nie wypali (choc nie wiem czy to wypalanie plazmy jest duzym problemem)???
Chcę telewizor o wielkości przynamniej 50'', przedział cenowy podobny jak podal kolega, no i zależy mi na Full HD, a jesli beda podobne tv to wygra ten bardizej energooszczedny. Nie potrzebuję żadnych fukcji smart czy WiFi, jakis kamerek, bo tego i tak nie bede uzywał, a po co hakerzy maja mnie obserwować :)

Wiec jaki wybór?
Mam Pioneera Kuro od 2009 roku i nic mi się nigdy nie wypaliło. Z tego co obserwuję w sklepach i u znajomych technologia lcd pod względem jakości obrazu nie dorasta plazmowej do pięt.
LCD ma jeszcze jedną przypadłość - przez to, że jest to jednak technologia podświetlania matrycy przy dłuższym oglądaniu męczy wzrok - był to główny powód dla którego kiedyś uciekłem z lcd do plazmy.
 

aro777

New member
Wiec wezme tego LG 50PB5600, w sumie i tak już najbardziej mi sie podoba :)

Martwi mnie tylko to jedno wejscie HDMI, znalazlem na allegro takie rozdzielacze/rozgałęźniki/switch na 2 porty HDMI (taki kabelek z koncowka na 2 porty) lub na 3 porty HDMI (to juz taka mała puszka, switch - bez potrzeby dodatkowego zasilania). Sprawdzi sie to rozwiazanie? Nie ma na tym jakis strat jakości?
 
Ostatnia edycja:

MatriX84

Banned
Mam Pioneera Kuro od 2009 roku i nic mi się nigdy nie wypaliło. Z tego co obserwuję w sklepach i u znajomych technologia lcd pod względem jakości obrazu nie dorasta plazmowej do pięt.
LCD ma jeszcze jedną przypadłość - przez to, że jest to jednak technologia podświetlania matrycy przy dłuższym oglądaniu męczy wzrok - był to główny powód dla którego kiedyś uciekłem z lcd do plazmy.

Nie porównuj ;-) KURO do LG to trochę inna klasa.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Wiec wezme tego LG 50PB5600, w sumie i tak już najbardziej mi sie podoba :)

Martwi mnie tylko to jedno wejscie HDMI, znalazlem na allegro takie rozdzielacze/rozgałęźniki/switch na 2 porty HDMI (taki kabelek z koncowka na 2 porty) lub na 3 porty HDMI (to juz taka mała puszka, switch - bez potrzeby dodatkowego zasilania). Sprawdzi sie to rozwiazanie? Nie ma na tym jakis strat jakości?

Zobacz - LG 50PB660V chyba wart jest swojej ceny ( .2200zł)
3x HDMI
3x USB
LG 50PB660V Opinie | LG Electronics
 
Ostatnia edycja:
Do góry