TV 75" do salonu ok. 7000zł

O Tym mówisz? Stan dostateczny z ekspozycji ?
Screenshot 2023-09-21 at 23-17-15 Telewizor SONY KD-85X85K.png
 

luck76

Well-known member
O Tym mówisz? Stan dostateczny z ekspozycji ? View attachment 24367
Gadałem z gościem w sklepie. Od jakiegoś czasu nie mogą sobie już od tak wystawiać towaru w necie w obniżonej cenie. Muszą mieć uzasadnienie. Często jest tak, że w opisie masz: uszkodzone opakowanie albo ekspozycja a na miejscu okazuje się, że towar jest w nietkniętym opakowaniu. Sam tak kupiłem kilka rzecz, często z rabatem > 60% (np głośnik z 2000 na 800 PLN czy etui z 300 na 90 PLN) - nowe, w zaplombowanych pudełkach, a na necie był opis, że ekspozycja :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobra opowieść, jest zawsze Dobra...
Nie znam firm przez 35 lat rynkowych żeby dawały 60% marży.
Niezły kit sprzedawca wciskał.
 

luck76

Well-known member
Dobra opowieść, jest zawsze Dobra...
Nie znam firm przez 35 lat rynkowych żeby dawały 60% marży.
Niezły kit sprzedawca wciskał.
Chyba nie przeczytałeś dokładnie:kupiłem fabrycznie zapakowane, zabezpieczone plombami (bose, Apple - chyba wiesz jak wygląda plomba).
 

luck76

Well-known member
Brawo Ty.
Ale opowieści o 60% marży - to bajki dla dzieci. Chyba nie dałeś się nabrać.
Kuki, zacytujesz fragment w którym użyłem zamiennie słów marża/narzut? Dlatego tak często ich polecam, bo potrafią sprzedawać towar poniżej ceny zakupu. A żeby nikt się nie przyczepił, wskazują co jest przyczyną tak głębokiej obniżki. Pamiętasz ubiegłoroczny przykład mojego TV kupionego u innego sieciowego sprzedawcy też z rabatem ponad 50%? Oczywiście nie zawsze jest tak, że w powodzie obniżki outletu prawda jest inna :) dlatego trzeba iść, zobaczyć, kupić.
 
Do góry