TV 58-65 4K do PS4Pro i sportu

bobtong

Member
z tą odklejającą się obudową to faktycznie jaja jakieś ale parametrami do 6000 tyś nie ma sobie równych a ile u cb kiki 7601 z kalibracją tyle że 750 nitów to też dla mnie jakaś kpina nawet z tym podświetlaniem strefowym jedynie czerń ratuje ten model a co do panasoniców wymienionych podświetlanie na poziomie 55% to błazenada ale kolorki ma fajne
 

Aerofan

Member
Panas jest tańszy o tysiaka, więc nie wiem, czy on czy Samsung. Podjadę dziś do sklepu, może coś zobaczę choć w tym świetle co tam mają, to wątpię.
 

bobtong

Member
w media markt jest panasonic dx800 60 cali za 6300 możesz jeszcze nad nim pomyśleć jest dużo lepszy od dx750 780 ale od modeli samsung ks i tak ma gorszy obraz
 

Aerofan

Member
Na szczęście miałem możliwość porównać je bezpośrednio. Nagrałem sobie trochę zdjęć testowych na dysku i wnioski były proste. W Samsungu degradacja wraz ze zmianą kąta widzenia jest płynna, w Panasoniku lekkie zejście z kąta rzędu 20-30 stopni i mocna utrata kontrastu i koloru. Np. Zdjęcie czerwonych jabłek w Samsungu pod kątem 45 stopni wyglądało tylko minimalnie gorzej niż na wprost, w Panasoniku pod tym samym kątem trudno już było mówić o fakcie, że jabłka są czerwone. Kolor sprany o jakieś 50%. I co z tego, że matryce są te same czy inne. Teoria teorią, praktyka praktyką.
 

bobtong

Member
miałem opory co do tego dx900 ze względu na jego opinie na forach dotyczącym ceny właśnie wróciłem ze sklepu gdzie trochę potestowałem materiałami z pendraka i obraz jest świetny w każdym tego słowa znaczeniu robi woow byłem przkonany że ks9500 ma lepszy obraz ale teraz mam ból głowy z przewagą dla panasa oczywiście panas jest bardzo brzydki dlatego za ta samą cene kupiłbym oleda co w mojej opini wnioskuje żę faktycznie cena panasa jest zawyżona jak od teraz wiem że również ks9500...Kiki pisałeś coś ostatnio o philipsie 7601 jak wypada z materiałami HDR
 

WuMike

New member
Bez reklam
Chiński reverse engineering, w postaci TCL. Gratulacje. Ciekawe, ile telewizorów Samsunga i Sony rozebrali na części!? Nie dziwcie się potem, że kiepska jakość i ludzie w Europie pracy nie mają, a chinole kupują piłkarzy za ogromne pieniądze....

To oczywiście lekkie przerysowanie, ale też sporo w tym racji.
 

WSE

New member
Chiński reverse engineering, w postaci TCL. Gratulacje. Ciekawe, ile telewizorów Samsunga i Sony rozebrali na części!? Nie dziwcie się potem, że kiepska jakość i ludzie w Europie pracy nie mają, a chinole kupują piłkarzy za ogromne pieniądze....

To oczywiście lekkie przerysowanie, ale też sporo w tym racji.

Czy przecietnego Europejczyka obchodzi skad jest tanszy a porownywalnej jakosci produkt ?
Samsung i jakosc ? Dzis nawet to pytanie mozna zadac przy Sony i jakosc ?
To konceny zachłysneły sie tania siła robocza dajac technologie CHRL juz pod koniec lat 90 tych .

Dzis Chiny to juz najbardziej zawansowany technologicznie kraj (mimo drugiego bieguna skrajenej nedzy) >Japonia i Korea juz tylko sie nieudolnie bronia .
Zreszta Europa i Samsung czy Sony to samo sie wyklucza .
A Europa ? Co Philips ..... :)))))) Grundig , Thomson , Alcatel , Nokia , Ericsson ?
Gdzie ta Europa mowi sie ze Polska nie ma własnego przemysłu . Dzis nawet Niemcy nieudolnie sie bronia przed dalekim wschodem ktoremu dały technologie .

Jezeli cos jest tansze a tej samej marnej w dzisiejszych czasach jakosci to czemu przepłacac ?
A TCL , Hisense , Meiziu Xiaomi to kwestia czasu kiedy bedzie tak rozpoznawalne jak LG , Panasonic czy Sony

PS . A ja czekam jak bede mogł zobaczyc nowe TCLe na androidzie w sklepie
 

maniek530

Banned
Chiński reverse engineering, w postaci TCL. Gratulacje. Ciekawe, ile telewizorów Samsunga i Sony rozebrali na części!? Nie dziwcie się potem, że kiepska jakość i ludzie w Europie pracy nie mają, a chinole kupują piłkarzy za ogromne pieniądze....

To oczywiście lekkie przerysowanie, ale też sporo w tym racji.
Oj zdziwylbys sie co Chinczycy potrafia, jaka.maja wiedze,jakie produkty.potrafia.zrobic.I jakie.srodki na.to.przeznaczaja.Jesli chodzi o technologie to.sa daleko z przodu przed.niektorymi co by sie wydawalo potentatami produkcyjnymi.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Oj zdziwylbys sie co Chinczycy potrafia, jaka.maja wiedze,jakie produkty.potrafia.zrobic.I jakie.srodki na.to.przeznaczaja.Jesli chodzi o technologie to.sa daleko z przodu przed.niektorymi co by sie wydawalo potentatami produkcyjnymi.

Nie rozumiesz dalej kontekstu, ale trudno. Szkoda mojego czasu.
 
Do góry