TV 55cali 4K cena raczej do 3500zł

krzychooo

New member
3600 za tego oleda to bardzo dobra cena, oczywiście jeśli to nowy egzemplarz, nie powystawowy, i z polską gwarancją. I tutaj bym kładł nacisk na polską dystrybucję i pełną gwarancję bo jednak w przypadku oleda to ważna sprawa.
Full HD moim zdaniem akurat na plus. Znacznie lepiej będzie się sprawdzał przy odbiorze czy to z kablówki, czy z naziemnej. HD będzie bez skalowania, SD też lepiej będzie wyglądał niż na telewizorze 4k.
Niestety oled minusy też posiada. Wypalenia, powidoki, braki w gradacji czerni, braki w płynności, mniejsza jasność panelu, przekłamania bieli. Jednak jeśli miałbym wybór przy praktycznie tej samej cenie brać oleda czy Panasonica, to chyba bym zaryzykował mimo jego wad.
 

K_O_z_a

New member
Podepne się pod temat.
Rozglądam się też za TV w podobnej kwocie do salonu w którym odległość to ok 2.5m do ekranu. Teraz jest tam Toshiba 49tl939, podłączony będzie dekoder nc+, oglądał będę filmy, sporo piłki nożnej i Netflix. Zależy mi głównie na płynności, żadnego szarpania nie chce widzieć. Pytanie czy tylko tv 100hz mi to zapewni czy jakiś 60hz też.
Tylko nie proponuje TCL, kupiłem do drugiego pokoju tylko pod Xboxa one x i spełnia swoją rolę.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

krzychooo

New member
Nie oszukujmy się, nie kupisz za 3500zł nic dobrego 65". Choćby nie wiem jak i kto zaklinał rzeczywistość. Wiem, zaraz padnie kilka propozycji Philips i TCL jak zresztą w każdym wątku na tym forum. Ale nie wierz w bajki.
120Hz niestety nie zagwarantuje Ci płynności w sporcie. Przykładem niech będzie Samsung MU7002 gdzie występują z tym problemy. Przy TCL weź pod uwagę że nie masz żadnych upłynniaczy, widziałem te telewizory w akcji i piłka to na nich dramat. Naprawdę nie wiem jak można tego nie widzieć.
Zresztą, polecam poczytać tematy na tym forum o TCL i Philipsach z czym się ludzie po zakupie tych tak zachwalanych cudów techniki zmagają i wyrobić sobie samemu opinię.
Ze 120Hz przyjrzałbym się Sony serii 55xe85, choć budżet musiałbyś trochę nagiąć. Zaś z 60Hz mogę Ci polecić Panasonica 58ex700, ten telewizor pomimo matrycy 60Hz bardzo dobrze sobie radzi, nawet przy całkowicie wyłączonych upłynniaczach. Mam ten model w domu więc wiem o czym piszę.
 
3600 za tego oleda to bardzo dobra cena, oczywiście jeśli to nowy egzemplarz, nie powystawowy, i z polską gwarancją. I tutaj bym kładł nacisk na polską dystrybucję i pełną gwarancję bo jednak w przypadku oleda to ważna sprawa.

Nowy egzemplarz

Zakup w me.ma.pl

Cena wyjściowa w sklepie to 4199zł (cena z 29.04.18 teraz to 4499zł)
- 200zł zwrot akcja LG
- 400zł bon na paliwo (8 x 50zł za każdy 1000zł)
=================
RAZEM 3599zł

sklep me.ma więc polska dystrybucja i gwarancja, mogę jeszcze zrezygnować w ciągu 30 dni
 
Ostatnia edycja:

krzychooo

New member
A chyba że to taka promocja.
200zł od LG jest wszędzie, oczywiście z polskiej dystrybucji. Ale bony na paliwo plus cena wyjściowa 4200zł to bardzo dobra oferta. Jeśli jest nadal aktualna, i nie jest to egzemplarz poekspozycyjny, to ja bym na Twoim miejscu brał, szczególnie że ten sklep nie robi problemów ze zwrotami. Jak sie nie sprawdzi nic nie tracisz. Dowiedz się tylko czy nadal jest taka promocja oraz czy te promocje się łączą. Tylko że najlepiej rozmawiać w sklepie stacjonarnym z kierownikiem działu, przez net niewiele ugrasz.
 
Witam

Zakupiłem OLED55EG9A7V w me.ma.pl
TV był oryginalnie zapakowany.

Wszystko ładnie pięknie, nie rzuciły mi się w oczy bad piksele ale coś innego.
w linkach umieszczam zdjęcie + film.
Są to pionowe i poziome linie widoczne na szarym/ białym tle (jak się wpatrzymy)
w trakcie oglądanie TV tego nie widać.
Czy to normalne czy to podlega reklamacji ?
TV mogę zwrócić do 30 dni.

Czytałem że Oledy mogą mieć powidoki które znikną ale nie wiem czy to jest coś co zniknie ?

https://www.myqnapcloud.com/smartshare/682h716io61n828r05tu5a14_6ct4RSE
https://www.myqnapcloud.com/smartshare/682h716io61n828r05tu5a14_6GLPlLL
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli Ci przeszkadzają...
Wiele osób tego nie dostrzega.
To, samo nie zniknie.
 
Do góry