TV 55cali 4K cena raczej do 3500zł

czarek46

Banned
A panowie wiedzą że za chwile będzie mundial ?? a i ceny tv mogą być promocyjne jak zawsze przy takich imprezach ??? .... tak pisze nie żebym się czepiał .... ale ja czekam do początku czerwca z zakupem
 
hmm
kuszące każda promocja jest dobra
Ale żeby promocja była w trakcie mundialu raczej na mundial / w trakcie każdy chciał by obejrzeć masz w dobrej jakości (nowy telewizor) ale uważam jeśli promocja to raczej po mundialu kiedy nie będzie już szału wokół telewizorów.
hmm muszę pomyśleć
 

czarek46

Banned
hmm
kuszące każda promocja jest dobra
Ale żeby promocja była w trakcie mundialu raczej na mundial / w trakcie każdy chciał by obejrzeć masz w dobrej jakości (nowy telewizor) ale uważam jeśli promocja to raczej po mundialu kiedy nie będzie już szału wokół telewizorów.
hmm muszę pomyśleć
tak na szybko znalezione ,,,,, zawsze są promocje czy to w cenach czy to w ilości rat itd. ..... to część oferty z Euro 2016 była ważna od 01.06.2016 a euro zaczęło się od 10 czerwca .... więc akurat parę dni na testowanie sprzętu i ewentualne oddanie ..... na olimpiadę też była specjalna gazetka ....
 

Attachments

  • s3_main_gazetka_promocyjna_sieci_rtv-euro-agd.jpg
    s3_main_gazetka_promocyjna_sieci_rtv-euro-agd.jpg
    64 KB · Wyś: 276
Ostatnia edycja:

Lettner123

New member
TE modele o ktorych mowa to sa modele z 2017 roku ktorych zaraz nie bedzie w sklepach. Promocje beda ale raczej na nowe modele ktore po wyjsciu w 2018 i tak musza taniec
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jeśli zamierzasz oglądać z 3,5 m to nie zauważysz różnicy między 4k a FHD. Bierz oleda lg, teraz zmieścisz się w cenie. I dylematów zero...
 

krzychooo

New member
Odpowiem Ci jako zwykły użytkownik niemający żadnego interesu w tym aby zachwalać model na którym ma się największą prowizję przy jego sprzedaży (vide TCL i Philips na tym forum).
Jak przejrzysz moje posty i tematy zobaczysz jaką drogę przy wyborze przechodziłem.
Samsung MU7002 gra bardzo ładnie, ale tylko na materiałach dobrej jakości. W Saturnie czy MediaMarkt powinni mieć podłączoną naziemną, zobacz jak to wtedy wygląda i ile ten telewizor traci przy słabym sygnale. Poczytaj też o problemach przy szybkich scenach czy w sporcie. O piszczącym module oneconnect. I innych pomniejszych.
Modele Sony na matrycy 120Hz to dopiero od serii 85 w górę. Niższe moim zdaniem nie warte dopłaty do podstawowego 7005. Niestety, w każdym z serii 85 i wyższych masz nieszczęsnego Androida, co prawda znacznie lepiej zoptymalizowanego niż w Philipsach czy TCL, ale zawsze.
TCL X2 poza kropką kwantową to praktycznie to samo co C70, też 60Hz, też brak jakichkolwiek upłynniaczy, i ten sam, tak samo zoptymalizowany android ze swoimi przypadłościami. Włącz w sklepie kawałek jakiegokolwiek meczu i zobacz na własne oczy jak to wygląda.
Nie wierz też w to że Philips wyeliminował problem smogu w Polsce, bo konstrukcja telewizorów się nie zmieniła, jakkolwiek janusz by nie twierdził że coś tam mu się ,,chyba".
Panasonic serii 700 też jest na matrycy 60hz, ale zaręczam tak jak większość osób posiadających ten model że żadnych problemach w sporcie ten telewizor nie ma, nie smuży, piłka nie znika, nie ma komety, rozmyć etc. Ma poza tym bardzo dobry kontrast, świetną czerń i biel, dobre odwzorowanie kolorów, duże możliwości ustawień obrazu i tutaj zaręczam że każdy pod tym względem będzie zadowolony, można obraz ustawić pod siebie pod każdym aspektem. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, pod tym wzgledem nie ma się do czego przyczepić, materiały i ich spasowanie jak w niemieckich samochodach. Akurat ja uważam że te 3" więcej nie robią aż takiej różnicy, jednak w moim przypadku za wyborem tego modelu przemówił właśnie ten świetny kontrast, czerń i biel. Całą resztę dostajesz w gratisie. Warto go zestawić w sklepie z innymi telewizorami pozostającymi w kręgu zainteresowań i samemu ocenić co potrafi na tym samym materiale.
Udanych łowów życzę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips ma już nowe modele na nowej matrycy 55PUS7303 za 3199 zł
TCL 55X2 - sprawdź gra w klasie bardzo dobrze- cena 3699 zł
Samsung 55MU7052 za 3899 zł
Żaden z nich w sporcie nie smuży, nawet TCL 55S709 za 2199 zł
 

krzychooo

New member
Ostatecznie stanęło na tym którego na początku wykluczałem z powodu właśnie matrycy 60Hz i niskiej jasności matrycy oraz sporej różnicy w cenie pomiędzy porównywalnym, jak mi się wtedy wydawało, Sony xe7005. Po wielu testach przekonał mnie najbardziej jednak właśnie ten na którego nie zwracałem uwagi czyli Panasonic ex703.
Ja ogólnie chciałem kupić 65" jednak w widełkach cenowych do 4500zl nie ma nic wartego rozważania, w dodatku wersje 65" ze znośną jakością obrazu są na tą chwilę jak dla mnie przeszacowane cenowo w porównaniu do 55". Tak jak pisałem, te 3" w tym przypadku nie były dla mnie argumentem przekonującym, a kontrast, czerń, biel, odzwierciedlenie kolorów, jakość wykonania zaś to taka wisienka na torcie.
 
krzychooo w sklepie mówili że u Panasonica jest aplikacja która umożliwia nagrywanie programów i udostępnianie nagrań na inne urządzenia czy to prawda ?
Jak z jakością nagrań ?
Czy można je odpalić na PC lub inny TV ?
Również jest mechanizm udostępniania kanałów tv jeśli jesteśmy poza domem czy to również działa jak z jakością ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poproś o prezentację modeli w domu i się okaże, że spokojnie w Twoim domu spełnią oczekiwania modele 65" do 4,5 tyś zł.
Choćby Philips 65PUS6262, TCL 65C70, TCL 65 P6046
 
ok ale wszystkie wymienione modele są 60Hz

Panasonik TX-58EX700E ma w dodatku podświetlanie punktowe "local dimming" https://www.youtube.com/watch?v=i5sJnWjFSQw
https://www.youtube.com/watch?v=bLhU8lZR5YU
jeśli dobrze pamiętam jak sprzedawca opisywał mi to diody podświetlające matryce nie są na dole lecz z tylu matrycy. tam gdzie jest czarne pole w trakcie filmu tv wyłącza w tych miejscach diody tak aby czarny był jak najbardziej czarny nie wiem czy samsung mu7002 ma ta opcję lub Philips i TCL ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najtańsze 65 i 100 Hz to 5899 zł.
Ala na te co do jakości w klasie cenowej masz gwarancje radości.
 
A co myślicie o modelu OLED55EG9A7V
teraz w promocji mogę go mieć w cenie 3600zł w sklepie me.ma.
czy jest wart uwagi ?

+ ma matrycę OLED (czy bać się matrycy OLED ?)
+ matryca 120HZ
- matryca FULLHD nie 4k (czy to zauważę)

Na dzień dzisiejszy mam do wyboru:
LG OLED55EG9A7V za 3600zł
Panasonic TX-58EX700E za 3450zł
 
Do góry