Tv 50-55 cali do 4.000zł

R

RBiniu

Guest
Witajcie.
Jestem tutaj nowy. Trochę czytam to tu, to Rtv....
Rozglądam się za TV 55".Podoba mi się Philips 55PUS6561/12 lub Philips 55PUS7150/12. Martwią mnie opinie nizbyt przychylne o występowaniu tzw. clouidingu. Nawet tutaj spór trwa.
Kiki ratuj bo już mnie oczy bolą od tego czytania. Jest, nie ma?
Jaka cena jest dla klubowiczów,jakie warunki trzeba spełnić?

Jeszcze raz, nie kupuj tych philipsow.. Tylko kiki je tu poleca i to nie ze swoich opinii więc odpuść.
 
Jak chcesz kupić Philipsa to lepiej z serii 7 ,miałem PUS 6561 i niestety tak kiepskiej jakości się nie spodziewałem .Może w testach mieli jakieś specjalne egzemplarze bo w sprzedaży trafiają się straszne buble . Masakryczny banding ,kiepska płynność ,smużenie do tego część osób pisze o dziwnych artefaktach w trybie GRA ( Philips nie potrafi sobie z tym poradzić ) .
Mnie szczęka opadła jak zobaczyłem jak kiepski może być obraz na modelu , który w testach (ponoć obiektywnych ) jest bez wad .
Poziom czerni jest słabiutki ,kontrast również - wieczorem ambi trochę poprawia efekt .
Dla mnie ten model ma tylko dwie zalety ambi oraz androida reszta wypada słabiutko ,dlatego zamiast kupować marnej jakości 4K kupiłem FHD i obraz jest dużo lepszy niż na tym "cudzie "TP Vision z HDR .
A kolejne aktualizacje równie dobrze mogą spowodować że nawet android może stać się wadą tego TV jak w przypadku innych aktualizacji dla TV Philipsa ( telewizory żyją swoim życiem - można znaleźć kilka ciekawych wpisów na forum )
 

Ratajew

New member
Jak chcesz kupić Philipsa to lepiej z serii 7 ,miałem PUS 6561 i niestety tak kiepskiej jakości się nie spodziewałem .Może w testach mieli jakieś specjalne egzemplarze bo w sprzedaży trafiają się straszne buble . Masakryczny banding ,kiepska płynność ,smużenie do tego część osób pisze o dziwnych artefaktach w trybie GRA ( Philips nie potrafi sobie z tym poradzić ) .
Mnie szczęka opadła jak zobaczyłem jak kiepski może być obraz na modelu , który w testach (ponoć obiektywnych ) jest bez wad .
Poziom czerni jest słabiutki ,kontrast również - wieczorem ambi trochę poprawia efekt .
Dla mnie ten model ma tylko dwie zalety ambi oraz androida reszta wypada słabiutko ,dlatego zamiast kupować marnej jakości 4K kupiłem FHD i obraz jest dużo lepszy niż na tym "cudzie "TP Vision z HDR .
A kolejne aktualizacje równie dobrze mogą spowodować że nawet android może stać się wadą tego TV jak w przypadku innych aktualizacji dla TV Philipsa ( telewizory żyją swoim życiem - można znaleźć kilka ciekawych wpisów na forum )
Pabloemanuel podziel się i powiedz co dobrego kupiłeś FullHD?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I jeszcze pójdą w górę.
Mam nowe cenniki.
Nawet stare modele podrożały.

Za 3899 zł masz 55W855 z kalibracją profesjonalną gratis.
Ale Twój cel to i tak 4K i 100Hz.
 

maniek530

Banned
No właśnie też tak zacząłem kombinować. Może pięciu lat nie wytrzymam z tym FHD, ale faktycznie OLED-y idą ostro do przodu i pominę te zwykłe 4K za te 3-4 lata.
Jesli maz zamiar juz teraz korzystac z materialow 4K np.Netflix to I moze jest sens - zalezy co kto I do czego potrzebuje - mi kompletnie zbedne 4K !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdzie nie napisałem, że wszyscy.
Napisałem wyraźnie "Modele 4K przy dobrym bitrate sygnału i tak grają lepiej niż modele fullhd".
 
Do góry