Tv 50-55 cali do 4.000zł

greg87

New member
Witam

Koledzy potrzebuję jakieś propozycję dobrych TV do 55cali w cenie 4 tyś zł około. Najlepiej Sony, Samsung, Panas, Sharp.

TV głównie do oglądania filmów i tv.

Pozdrawiam
 

stempo

New member
Sony KDL-55W805C. FullHD z dobrą matrycą. Wbudowane trzy dekodery, pełny smartTV. 3858 złotych

Albo Samsung UE55KU6470 4K ale matryca już tylko 60hz. 55 cali, pełny smart, tak samo z trzema dekoderami. 3999zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież wystarczy na bardzo dobre modele 4K i 100Hz:
- Philips 55PUS7101 za 4150 z
- TCL 58S7806 a 3199 zł
- Philips 55PUS6561 za 3599 zł
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
Zaloguj się w Klubie HDTV , masz jeszcze kalibrację profesjonalna gratis.
50" 2500-3000PLN dla rzadko oglądających. - elektroda.pl
55" Samsung vs Sharp czy jednak coś innego - ale dlaczego?
TV 40-43 cali do 2500zł. Preferowany Android/Smart TV
Tu masz wpisy ostanie tych co kupili.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież wystarczy na bardzo dobre modele 4K i 100Hz:
- Philips 55PUS7101 za 4150 z
- TCL 58S7806 a 3199 zł
- Philips 55PUS6561 za 3599 zł
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
Zaloguj się w Klubie HDTV , masz jeszcze kalibrację profesjonalna gratis.
50" 2500-3000PLN dla rzadko oglądających. - elektroda.pl
55" Samsung vs Sharp czy jednak coś innego - ale dlaczego?
TV 40-43 cali do 2500zł. Preferowany Android/Smart TV
Tu masz wpisy ostanie tych co kupili.
 

Ziolek512

New member
Ja polecam Sony KDL-55W755C tydzien temu sam kupiłem za 3290 obraz bardzo ładny na Androidzie dzięki temu możliwość aplikacji ogromna, może czasami musi pomyśleć dłużej ale jak to system.
 
R

RBiniu

Guest
Przecież wystarczy na bardzo dobre modele 4K i 100Hz:
- Philips 55PUS7101 za 4150 z
- TCL 58S7806 a 3199 zł
- Philips 55PUS6561 za 3599 zł

Tu masz wpisy ostanie tych co kupili.

Philipsy odpadaja, każdy się skarży na ghosting, mecze wyglądają tragicznie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poczytaj opinie tych co kupili a nie tych co nawet na oczy nie widzieli.

Tv Philips 55PUS7101 zakupiony kilka dni temu (nie obylo sie bez wymiany hy hy) cena 4050 pln czyli bez promo tak jak pisał LOCOLOCO ;)
Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne tak naprawde za kilka miesięcy bedzie mozna konkretnie napisac cos wiecej ;)
Ale powiedzieć musze o tym całym ambilight - traktowalem to przy zakupie bardziej jako odpustowy dodatek a kopara mi opadła
ogladanie tv w nocy robi ogromne wrażenie , mecze piłkarskie ,szczegolnie zbliżenia na zielonej murawie, gdzie zielona staje sie wtedy cała ściana robi super wrażenie generalnie ten dodatek "powieksza" tv i pozwala a nawet zachęca do ogladania telewizji w ciemności !!
Jeszcze raz dzieki za porady LOCOLOCO.
----------

Po przeszło miesiącu użytkowania, stwierdzam, że w tych pieniądzach to był dobry wybór.
Zainstalowane kilka najpotrzebniejszych wtyczek. Telewizor chodzi stabilnie i bez większych problemów.

Mogę polecić z czystym sumieniem.
=======================

Po kilku dniach oczekiwania wreszcie otrzymałem wyczekiwanego Philipsa 43PUS6501. Polecam obraz na b.dobrym poziomie ale zostało dokładniej skalibrowac ekran (narazie była tylko wstępna kalibracja " na szybko") obraz szybki, prawie niewidoczny clouding. Dzwięk jest w miarę dobry bo i tak podłączę pod amplituner z mildtonami. Dziękuję za pomoc w wyborze i pozdrawiam.

Więc nie słuchał głupot tych co nie widzieli nawet na oczy !
 

peter1819

New member
Witajcie.
Jestem tutaj nowy. Trochę czytam to tu, to Rtv....
Rozglądam się za TV 55".Podoba mi się Philips 55PUS6561/12 lub Philips 55PUS7150/12. Martwią mnie opinie nizbyt przychylne o występowaniu tzw. clouidingu. Nawet tutaj spór trwa.
Kiki ratuj bo już mnie oczy bolą od tego czytania. Jest, nie ma?
Jaka cena jest dla klubowiczów,jakie warunki trzeba spełnić?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie musisz się zaprzedawać na raty.
Masz za 4 tyś zł extra modele:

Po przeszło miesiącu użytkowania, stwierdzam, że w tych pieniądzach to był dobry wybór.
Zainstalowane kilka najpotrzebniejszych wtyczek. Telewizor chodzi stabilnie i bez większych problemów.

-----------

Tv Philips 55PUS7101 zakupiony kilka dni temu (nie obylo sie bez wymiany hy hy) cena 4050 pln czyli bez promo tak jak pisał LOCOLOCO ;)
Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne tak naprawde za kilka miesięcy bedzie mozna konkretnie napisac cos wiecej ;)
Ale powiedzieć musze o tym całym ambilight - traktowalem to przy zakupie bardziej jako odpustowy dodatek a kopara mi opadła 😀
ogladanie tv w nocy robi ogromne wrażenie , mecze piłkarskie ,szczegolnie zbliżenia na zielonej murawie, gdzie zielona staje sie wtedy cała ściana robi super wrażenie 😎 generalnie ten dodatek "powieksza" tv i pozwala a nawet zachęca do ogladania telewizji w ciemności !!👏👍😀
Jeszcze raz dzieki za porady LOCOLOCO
===========================

Po kilku dniach oczekiwania wreszcie otrzymałem wyczekiwanego Philipsa 43PUS6501. Polecam obraz na b.dobrym poziomie ale zostało dokładniej skalibrowac ekran (narazie była tylko wstępna kalibracja " na szybko") obraz szybki, prawie niewidoczny clouding. Dzwięk jest w miarę dobry bo i tak podłączę pod amplituner z mildtonami. Dziękuję za pomoc w wyborze i pozdrawiam. Temat do zamknięcia.
===============================
 
Do góry