TV 50"+ 2000 zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raczej podali Ci zgodnie z procedurą.
Dla jednego może być lepszy ten - dla innego , drugi!
 

Kolina

Member
Odpowiedz ze strony LG na to samo zapytanie. Chyba sami nie wiedzą co montują.
Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, iż telewizor 50UN81003LB posiada matrycę VA. Natomiast model 55UN81003LB jest wyposażony w matrycę IPS.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do ponownego kontaktu. W celu dalszej korespondencji należy skorzystać z formularza poniżej:

https://www.lg.com/pl/wsparcie/email

Zachęcamy również do wzięcia udziału w ankiecie znajdującej się na dole niniejszej wiadomości, której wypełnienie pozwoli na ocenę jakości naszej pracy.

Ja najpierw dzwoniłem i podali mi, że oba mają IPS, później dla pewności napisałem jeszcze oficjalne zapytanie bo na displayspecifications.com było podane, że 1 ma VA a drugi IPS - na nie dostałem najpierw taką odpowiedź jak wyżej czyli, że 50 cali ma VA a 55 ma IPS. Nie dawałem za wygraną i napisałem drugie zapytanie aby zdecydowali się jaka jest rzeczywistość bo podają sprzeczne informacje - na to zapytanie dostałem odpowiedź jaką wkleiłem czyli, że oba mają IPS.
 
Ostatnia edycja:

Kolina

Member
A TAK dokładnie wyglądało moje ponowne zapytanie i otrzymana odpowiedź:
sob. 09.01.2021 17:29
lgcarecenter@lge.com
Odpowsob. 09.01.2021 17:29iedź LG
Do: …………………….

Szanowny Panie,
Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta LG Electronics Polska Sp. z o.o.
Uprzejmie informujemy, iż oba przedstawione modele posiadają matrycę IPS. Bardzo przepraszamy za niedogodności i powstałe zamieszanie.
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do ponownego kontaktu oraz w celu dalszej korespondencji należy skorzystać z formularza poniżej: https://www.lg.com/pl/wsparcie/email
Zachęcamy również do wzięcia udziału w ankiecie znajdującej się na dole niniejszej wiadomości, której wypełnienie pozwoli na ocenę jakości naszej pracy.
Z poważaniem,
Ada Bagińska,
LG Electronics Polska Sp. z o.o.
-----------Twoje dane-----------------------
Imię i nazwisko : Tomek K………………..
Ulica :
Miejscowość :
Województwo :
Kod pocztowy :
Telefon : 515………………
Kraj : Poland
E-mail : ……………………………..
-----------Twoja wiadomość------------
Data otrzymania : 08/01/2021 14:23 55
Rodzaj zapytania : Online Shop
Grupa produktu/Nazwa modelu. : LCD TV (33" powyżej)/55UN81003LB

Dzień dobry,
z uwagi na chęć zakupu TV 55UN81003LB lub 50UN81003LB oraz sprzecznymi informacjami jakie uzyskałem u Państwa co do matryc w tych 2 wielkościach tego TV ponownie proszę o info jakie są w obu wielkościach zastosowane matryce (VA czy IPS).
Z informacji jaką otrzymałem w dniu dzisiejszym od Państwa - mail z godz 12:04 od Pani Karoliny Szewerniak wynika, że w modelu o wielkości 55 cali wstawiona jest matryca VA natomiast w modelu 50 cali matryca IPS. Na Państwa infolinii uzyskałem informacje, że w obu wielkościach tj. 55 i 50 cali wstawiane są matrycę IPS. W związku z powyższym proszę o potwierdzenie, jak jest w rzeczywistości. Z poważaniem Tomek K……………………….
 

Kolina

Member
Czemu oddałeś 55Nano867NA??

P.S. on ma 100Hz?

Pisałem już dlaczego - nieakceptowalne dla mnie podświetlenie i wykwity światła w rogach a w szczególności dolnych. Nie dało się na nim oglądać nic ciemnego praktycznie. Sceny np. w kosmosie to 1 wielka porażka nawet po wyłączeniu Local Diming.
Jeśli chodzi o parametry to były ok wolałem wziąć dużo tańszy 50UN81003LB, który ma dobre podświetlenie niż mieć tv z dobrymi parametrami itd ale nie akceptowalnym obrazem.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy sprawdzić telewizor przed wysyłką i ma się dużo radości.
A oszczędza się nerwy, pakowanie i wymiany.
Najlepiej sprawdzić podczas kalibracji.
 
Do góry