Tv 4k za nie duże pieniądze

Ajothe

New member
P.S. Myślę, że i tak Philips byłby lepszy, ta matryca nie taka straszna jak ją malują (widziałem i mam porównanie).

Przestrzegam przed oglądaniem jakości matryc telewizorów w sklepach.
Jeśli Philips na IPS jest lepszy od TCL'a na VA to ten TCL / Thomson musi być strasznie marny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na sklepach ogląda się całość czyli telewizor a nie samą matrycę.
Matryce IPS są tak samo dobre jak matryce VA.
Widziałeś jak gra nowy TCL lub Thomson ?
 

bobtong

Member
Miałem tv philips pus6501 straszna lipa czerń podświetlanie i wszystko do bani jedyne to 120 hz z którego i tak nie korzystałem no może skoki się fajnie oglądało :) znajomy w piątek kupił thomsona i nawet Android lepiej na nim chodzi obraz też dużo lepszy jeszcze za takie pieniądze jedyny problem to że nie zawsze odpala HDR z konsoli ale to już chyba wina softu
Zastanawiam się teraz nad tcl X2 jedyny minus to 700 nitów ale na papierze ze wszystkim innym wygląda dobrze
 

pbhel

New member
Za te pieniądze nic lepszego chyba nie dostaniemy od Thompsona a Philipsa właśnie dla tego nie kupiłem ze względu na podobno marna jakość obrazu.Zreszta Philips z Hdr kosztuje tylko 600 zl mniej od Sony z Hdr wiec odpowiedz nasuwa się sama co lepiej kupić.
 

bobtong

Member
Za te pieniądze nic lepszego chyba nie dostaniemy od Thompsona a Philipsa właśnie dla tego nie kupiłem ze względu na podobno marna jakość obrazu.Zreszta Philips z Hdr kosztuje tylko 600 zl mniej od Sony z Hdr wiec odpowiedz nasuwa się sama co lepiej kupić.
HDR software a HDR hardware to przepaść ...co do sony dopiero model z tego roku xe930 pokazuje co to hdr i kosztuje koło 9000 tyś gdybyś chciał prawdziwy hdr to musiałbys dołożyć co najmniej 2tyś i kupić samsung ks7000 który co najśmiesznijsze wypada lepiej od modeli z tego roku qled oraz mu8000
 

pbhel

New member
Niestety są to jeszcze drogie zabawki ale pewnie za jakiś czas będzie to o wiele dostępniejsze dla wszystkich.Przyjemności kosztują ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele TCL z serii P60 są już dostępne, modele P70 w drugiej połowie maja, a X2raczej czerwiec.
 

rojek35

New member
To w końcu będzie to TCL C70 czy P70 ? Pytam bo wstępnie ostrzę sobie na ten model zęby i każde info jest bezcenne ...
 

pbhel

New member
Wyswietla mi się normalne menu do kalibracji tv i nie wiem do czego mam sie odnieść na jakiej podstawie mam ustawic ekran?Ktoś pomoże?
 

marekdbr

New member
Sorry ze sie tak wmontuje w temat, ale wiadomo jakie roznice beda TCL P60 vs P70?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z rozmów ogólnych jedynie że ma mieć lepszą matrycę - chyba QD, i szybsze procesory. Ale szczegóły dopiero jak wjadą.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A o to nie pytałem. Ale po wolnych dniach będę miał pełne informację to napiszę.
 

pbhel

New member
Moje pytanie jest odnośnie kalibracji ekranu jak domowym sposobem w miarę dobrze to zrobić.Funkcji Hdr nie mogę wogle znaleść w menu nie wyświetla mi się możę tylko przy nie których kanałach i pewnie nie wszystkich grach na ps4 pro?Odpalałem na ps4 Watch dogs,Battlefront i Wrc 5 i nie odnalazłem Hdr wiec pewnie te gry nie obslugują tego ale czy nie powinno tak być że i tak w menu powinna taka funkcja się pokazywać?
 
Ostatnia edycja:
Do góry