TV 4k 55" do ok 5 tysiaków

navwiedzony

New member
Mogę, ale są dostępne tylko dwie sztuki, więc zrobię to jak ja już będę miał zamówiony ;) Tylko oznaczenie ma B6V, a nie jak dostępne w MM czy Euro B6J i nie wiem czy to ma jakieś poważne konsekwencje. Cały czas dumam czy klikać...
 

strazakp

Banned
Może spróbuj jeszcze Philipsa ;-) A nóż będzie najlepszy jak to go zachwalają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

navwiedzony

New member
Tak jak się spodziewałem - postu z wczoraj już nie ma...
Ale ja się tak łatwo nie poddaje.

Polecany przez Kikiego, rtings i testujących z konkurencyjnego forum, którzy jak jeden mąż twierdzą, że Samsung znacząco poprawił jakość produkowanych przez siebie wyrobów, tak wygląda po wyjęciu z pudełka (Samsung 55MU7002T):

Czyli od czasu KS-a nic się absolutnie nie zmieniło!

A żeby nie było, że tylko Samsung ma swoich klientów w poważaniu, poniżej zdjęcie Panasonica 50DX780E:
 

strazakp

Banned
Tak jak się spodziewałem - postu z wczoraj już nie ma...
Ale ja się tak łatwo nie poddaje.

Polecany przez Kikiego, rtings i testujących z konkurencyjnego forum, którzy jak jeden mąż twierdzą, że Samsung znacząco poprawił jakość produkowanych przez siebie wyrobów, tak wygląda po wyjęciu z pudełka (Samsung 55MU7002T):

Czyli od czasu KS-a nic się absolutnie nie zmieniło!

A żeby nie było, że tylko Samsung ma swoich klientów w poważaniu, poniżej zdjęcie Panasonica 50DX780E:

No właśnie zastanawiałem się gdzie się podział ten twój post.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz pisać ile chcesz, ale jak będziesz obrażał ludzi to każdy post będzie usuwany. A jak będziesz dalej obrażał zostaniesz ukarany zgodnie z regulaminem.

strazakp - nie nakręcaj atmosfery proszę.
 
Do góry