TV 48 cali - doradźcie coś...

Fenol

New member
Witam

Poszukuję tv dla Rodziców...bez bajerów. Podstawa to dobry obraz z kablówki. Sporo kanałów HD. Ojciec ogląda dużo sportu, w szczególności piłki nożnej. Nieistotne nowinki techniczne..granie w PS. Po prostu tv dla emeryta z dobrym obrazem. TV ma mieć 48 cali.

Proszę o propozycje.

Kwota 2500 zl +- 300 zł.

Pz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak 48" to 50" też się chyba zmieści :
- TCL 50 S7806
- Philips 50PUH6400
- Sharp 49SFE7452
- Philips 49PUS7100
- TCL 50S7906
- Sony 50W755
- Philips 48PFH5500
 

Fenol

New member
Dzięki za odp.

Ponad rok temu kupiłem Ojcu Panasonic AS640....jak dobrze pamiętam...i Ojciec teraz chce się go pozbyć...więc przygarnę
Zamiast tego muszę mu znaleźć 48 cali....więc 50 też się nada.

Tv typowy dla emeryta...najistotniejszy obraz...do sportu...zwłaszcza piłki nożnej...żadne wifi...smarty itd itp nie są mu potrzebne.

No i....jeszcze jeden szczegół....podstawa powinna wejść na stolik ok 80 cm.
 

Fenol

New member
Napiszę tak...TCL odpada. Kupuję tv dla kogoś i nie chciałbym akurat tej firmy....

Obecnie otwierają nowy sklep i widziałem w dobrej cenie Samsunga UE50H6400. Jak on się prezentuje na tle samsunga 48J6200?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Powinien Samsung dawać odkurzacze gratis do tego telewizora.
U mnie nie występuje żaden problem z kurzem, a mam w mieszkaniu take małe stworzenie, które trochę bałagani i wyciąga kurz ze wszystkich zakamarków.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Czytałem, czytałem:D Jak dojdzie do mnie to Samsung będzie moim ostatnim telewizorem, a przyznam szczerze, że ciężko będzie mi się z tą firmą rozstać.
 

pepeEL

Member
Witam
Miałem model 49UF695V przez dwa dni ale okazało się że jest on na starym systemie NETCAST. Zdecydowałem się oddać go. Myślałem że jest on na systemie WebOS 2.0

Teraz stoję przed wyborem albo LG 49UF680V albo LG 49UF7787... Proszę o pomoc jaki wziąć? Oba są na systemie WebOS 2.0

Ewentualnie trochę myślałem jeszcze o Panasonicu 50CX670...no chyba że Samsung UE48JU6440?

Proszę o szybką pomoc.
Jakie matryce mają te modele z jakim odświeżaniem ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale chcesz 50 Hz czy 100 Hz ?
I Panasonic ma duży clouding:
tx-50cx680e_thermique.jpg

Panasonic TX-50CX680E: Review
 

pepeEL

Member
Wiesz co lepiej 100hz ale ten co oddalem byl 50hz i tez jak dla mnie to byla bajka.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Fenol

New member
Minął tydzień i nic nie wybrałem. Czym więcej czytam tym trudniej się zdecydować:((((

Dalej poszukuje TV dla Ojca....z tym że w grę wchodź tylko odbiornik 48 calowy...nie może być większy. Aaaa...i nóżki muszą miec rozstaw by tv wszedł na 80 cm stolik.

To co w tych ok 2500 zł...do kablówki..sportu polecicie...interesuje mnie tylko dobry obraz..a nie smarty....wifi...itd.

Help...:)))
 

andro.

New member
Moje wymagania są bardzo zbliżone. Tylko wielkość to 48 - 50 cali i nie jestem emerytem. TV będzie stał we wnęce meblościanki, na ścianie od wschodu okno po przeciwnej stronie od zachodu. Planuję użytkować TV przez 4 do 5 lat. Zakup był planowany przed świętami. Jednak zdecydowałem się poczekać na nowe modele.
Takie sobie wybrałem. Chętnie poczytam na który powinienem się zdecydować.

- Sharp 49SFE7452
- Philips 49PUS6501
- TCL 50S7906
- Samsung 48JU7000
 
Do góry