TV 40-42'' LED FULL HD ew. android

nowy3d

New member
Witam. Poszukuję nowego telewizorka. LG 42'' LCD idzie na zasłużoną emeryturkę (czyt. do mniej wymagającego odbiorcy). budżet to max 2500-3000 Zależy mi na:

1. BDB odwzorowaniu barw, czerni, bieli, kontrastach, głębi, podświetleniu. W skrócie - chciałbym się zachwycić obrazem, oczywiście, na ile to będzie możliwe w podanym budżecie.
2. Smukłość i nowoczesny design - nie chciałbym mieć bryły ciosanej przez pijanego Dżepetto.
3. Przeznaczony głównie do gier na PS4, ale filmy też często oglądam (częściej w 480p).
4. Jeżeli chodzi o funkcje dodatkowe, to miło by było, gdyby miał ANDROIDA 5.0, o ile to jest system godny polecenia i rzeczywiście można na nim miło i komfortowo spędzić czas grając w gry z Google Play.

Nie zależy mi na 3d, jednak upatrzyłem taki tv w całkiem fajnej cenie Samsung UE40H6200, warto, czy lepiej dopłacić?

Jak to nie ten dział, to proszę o przeniesienie (NIE znalazłem działu LED).
 

jacekcy

New member
W tym rozmiarze i kwocie najlepiej wypada Sony KDL-43W755C. Jak każdy TV ma swoje plusy i minusy. Moim zdaniem w rozmiarze 40-43 cali, bez 3D, w kwocie do 3.000,00 zł. jest on najlepszy, a potem długo .. długo nic.
Zapewne za rok będą modele znacznie lepiej dopracowane na Androidzie, ale w Twoim przypadku szkoda czasu.

Czekam jeszcze na test kikiego, ale i tak raczej nie zmienię zdania.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tego co napisałeś Sony 48W809.
To wyższy model i też mieścisz się w przedziale cenowym.
 

nowy3d

New member
Chciałbym dodać, że tv raczej będzie wisiał. Odległość w jakiej będę siedział do ok 2m. Ponadto, dobrze, jakby coś ze sklepu euro się trafiło - raty 50x0%.

Moje pytania to:

czy warto kupić ponad 50''? Pokój 15m2.

Znalazłem kilka ofert:


LG 49LF631V - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Philips 42PFS7509/12 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Samsung UE48J6200 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Sony KDL-43W755C - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Sony KDL-43W809C - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

a może jeszcze coś innego?
 

nowy3d

New member
No to mam już 3 do wyboru... :)

siedzę przed tv na wprost, zależy mi na bdb jakości obrazu, głębokiej czerni, nawet kosztem ciut gorszych kątów.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony w tym roku naprawdę top. Warto wybrać . A jeszcze masz z kalibracją i możliwością przedłużenia oryginalnej gwarancji Sony do 5 lat. Tego nie ma nikt.
Jakość i spokój.
 

omnia

New member
Jeśli zależy Ci na Androidzie to raczej powinieneś się kierować w stronę nowych Philipsów niż Sony. Po pierwsze Philips ma to już od roku i najpoważniejsze błędy zdążył rozwiązać, dwa, że masz pewność aktualizacji systemu do 6 wersji, która jeszcze jest rozwijana.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Akurat nowe modele i Sony i Philipsa Android są na tej samej platformie.
Fakt, że Philips jest krok przed Sony w rozwoju Androida 5.1.2
 
Do góry