Trochę wstyd, ale spytam o ten obraz...

krakuser

New member
Cześć. Jako zupełny lamer projektorowy (nie licząc paru h czytania forum) nie jestem pewny co sądzić o obrazie z nowo kupionego Benq W1110 - tłumaczę sobie, że te przepalenia jasnych miejsc to na pewno wina braku ekranu i białych ścian wokoło, ale... jednak niepewność, że to może jednak coś z projektorem drąży i męczy:wink: Nad ekranem pracuję, nad ścianami też - ale póki co mija powoli ew. termin oddania projektora, a ja dalej nie wiem czy w tych warunkach taki obraz to norma. Zerknijcie proszę swoimi opatrzonymi oczami i oświećcie lamera - poniżej linki do 2 zdjęć ekranu:

(nie mogę zamieścić linków, więc musiałem pokombinować - zamień proszę podkreślnik na kropkę)

goo_gl/gLzJ5v
goo_gl/PK4qnA
 

darekguma

New member
Bez reklam
Cześć. Jako zupełny lamer projektorowy (nie licząc paru h czytania forum) nie jestem pewny co sądzić o obrazie z nowo kupionego Benq W1110 - tłumaczę sobie, że te przepalenia jasnych miejsc to na pewno wina braku ekranu i białych ścian wokoło, ale... jednak niepewność, że to może jednak coś z projektorem drąży i męczy:wink: Nad ekranem pracuję, nad ścianami też - ale póki co mija powoli ew. termin oddania projektora, a ja dalej nie wiem czy w tych warunkach taki obraz to norma. Zerknijcie proszę swoimi opatrzonymi oczami i oświećcie lamera - poniżej linki do 2 zdjęć ekranu:

(nie mogę zamieścić linków, więc musiałem pokombinować - zamień proszę podkreślnik na kropkę)

goo_gl/gLzJ5v
goo_gl/PK4qnA
A sprawdzałeś na jakim sygnale. drógie zdjęcie to chyba z youtube, na sydnale fullhd z bd lub kompa mkv itp też tak jest?. Na pierwszy zdjęciu wygląda jakby cos z projem było nie tak, ale zdjęcia casem przekłamują
 

krakuser

New member
Taki obraz jest niezależnie od źródła - czy mkv, czy mp4, czy avi - to samo. Są jakieś wyraźne sygnały, że coś jest nie tak z urządzeniem?
 

kaktusr

New member
Sprawdzles inny kabel hdmi lub urzadzenie ktorym przesylasz sygnal? Komputer konsole itp ? Obraz wyglada jak na naktanszym projektorze xvga

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

darekguma

New member
Bez reklam
Sprawdzles inny kabel hdmi lub urzadzenie ktorym przesylasz sygnal? Komputer konsole itp ? Obraz wyglada jak na naktanszym projektorze xvga

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie, sprawdz jeszcze kabel, kable. Ostatnio a ciekawości wpiąłem 5m hdmi z biedry i obraz w rozdziałce 720p był ok, ale 1080p był fioletowy tzn to co miało być czarne było fioletowe. jak kable nie dają poprawy to raczej proj jest winny.
 

borsmaciej

New member
może to być wina kabla. też miałem taki przypadek, że na badziewnym kablu sprzęt nie chciał działać. spróbuj na innym i daj znać co z tego wyszło
 

krakuser

New member
Finalnie wysłałem do serwisu i projektor został wymieniony na nowy - usterka modułu przetwarzania koloru czy jakoś podobnie. Dostałem w zamian model W1110s.
Obraz jakby lepszy ;) Dzięki za pomoc.
 
Do góry