Transformers 4 Wiek Zagłady (zwiastun)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lubie te filmiki , moze nie jest to jakies kino ambitne ale lubie tego typu filmy gdzie na 2 godziny mozna sie zapomniec... i najpierw do kina trzeba isc a potem kupic bluray :) Ciekawy jestem czy bluray wyjdzie w 3d czy tylko 2d tak jak bylo to do tej pory. Aczkolwiek III cz w kinach byla w 3d..
 
Ostatnia edycja:
Can't wait 4 it! Ogladalem zwiastun pare razy.. jestem wielkim fanem. W domu juz wszyskie czesci na blu rayu i pewnie ta dolaczy do kolekcji. Jak dzwiek bedzie w master hd jak w poprzedniej czesci to w kinie powinno wypompowac ze mnie wszystko:) ale przed tym filmem sa jeszcze kapitan ameryka i x-men.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Can't wait 4 it! Ogladalem zwiastun pare razy.. jestem wielkim fanem. W domu juz wszyskie czesci na blu rayu i pewnie ta dolaczy do kolekcji. Jak dzwiek bedzie w master hd jak w poprzedniej czesci to w kinie powinno wypompowac ze mnie wszystko:) ale przed tym filmem sa jeszcze kapitan ameryka i x-men.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Dokladnie tak jak piszesz.

Co do # czesci transformersow w 3d byla ta czesc w 2d i w 3d na bluray tylko 2 d, miala podobno byc i w 3d ale chyba nie wyszla..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Panowie nowy trailer juz jest, TRANSFORMERS 4 Trailer 2 [Official - 1440p - HD]: TRANSFORMERS 4 Trailer 2 [Official - 1440p - HD] - YouTube

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Dzieki Kolego za trailer ( nie ogladalem go jeszcze)- wymiata niezle juz sie doczekac nie moge kiedy bedzie w kinie,a to jeszcze dobry miesiac, a potem oczywiscie bluray tylko modle sie zeby byl super wydany pod wzgledem dzwiekowym jak i video... zeby bylo lepiej jak w poprzednich czesciach :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek, ale Transi w poprzednich czesciach (w temacie audio) to prawdziwe kilery, to sa moje niemal referencyjne plytki do testowania sprzetu.
Chyba ze chodzi Ci o fabule?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, ale Transi w poprzednich czesciach (w temacie audio) to prawdziwe kilery, to sa moje niemal referencyjne plytki do testowania sprzetu.
Chyba ze chodzi Ci o fabule?

Moze zle sie wyrazilem, ( fabula to jest taka jaka jest i inna nie bedzie to jest kino rozrywkowe ma sie dziac, maja byc efekty itp), a odnosnie jakosci to powiem Ci ze Hobbit I i II lepiej jest nagrany pod wzgledem obrazu jak i audio od Transow, w trzeciej o ile dobrze pamietam to kilkakrotnie pojawia sie ziarno, w poprzednich dwoch rowniez. Tak samo lepiej jest nagrany film niepamiec czy 47 roninow oczywiscie wg mnie i tego co pamietam bo to kawalek czasu temu je ogladalem, teraz niedlugo pewnie sobie je przypomne :)Co nie oznacza ze sa slabo nagrane... ma sie rozumiec :) Ale cos czuje ze IV czesc Transow bedzie najlepsza.. I zastanawiam sie czy to juz na 100% ostania czesc , bo przy trzeciej juz mowili ze to ostatnia, moglabybyc jeszcze jedna taka wiesz calkowita rozpieducha :) normalnei jak ogladam te filmy to czuje sie jak taki chlopiec maly ze swoimi marzeniami o autobotach, a mam juz 40 lat - az glupio ...:)
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Prośba do kogoś tam:)admina??Powinien powstać dział trillery filmowe i ludzie by wklejali nowości ze świata kina.Zamiast szukać w necie zwiastunów filmowych(tracić czas) ta strona powinna być kombajnem zawierającym wszytko.Na stronie głównej powinno być małe okienko(podgląd) w którym był by najnowszy zwiastun kinowy.Co wy na to??Zawsze mam szalone pomysły...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Srednio to widze, mamy juz podobny watek w ktorym omawiamy na biezaco filmy i wklejamy trailery.
Moim zdaniem najfajniejszy watek na forum, nie ma tam spiny, jest kulturka i kazdy sie szanuje. Polecam kazdemu przeczytac od poczatku.
Juz te watki to jest rozdrabnianie, bo w zasadzie nie wiadomo gdzie pisac.
Jak chcesz to zaloz watek, nie ma z tym przeciez problemu :)

Lolek, wiesz ze ja zasypiam na stworkach, ale sprawdze (kiedys) jeszcze ta sciezke audio, chociaz szczerze mowiac nie wiem czy cos jest w stanie zastapic odglosy robotow, latajace śrubki, swisty kul i takie tam.
Generalnie audio w Transach, to przede wszystkim niesamowite efekty surround, natomiast do testowania suba juz polecalbym inne produkcje.
Oczywiscie caly czas mam na mysli efekty, a nie sciezke dzwiekową, bo ja akurat Zimmera nie trawie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Prośba do kogoś tam:)admina??Powinien powstać dział trillery filmowe i ludzie by wklejali nowości ze świata kina.Zamiast szukać w necie zwiastunów filmowych(tracić czas) ta strona powinna być kombajnem zawierającym wszytko.Na stronie głównej powinno być małe okienko(podgląd) w którym był by najnowszy zwiastun kinowy.Co wy na to??Zawsze mam szalone pomysły...


Ale jesteś szalony :)
Tutaj wklejamy zwiastuny filmowe http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/95947-transformers-tvn-254.html#post1047546
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Srednio to widze, mamy juz podobny watek w ktorym omawiamy na biezaco filmy i wklejamy trailery.
Moim zdaniem najfajniejszy watek na forum, nie ma tam spiny, jest kulturka i kazdy sie szanuje. Polecam kazdemu przeczytac od poczatku.
Juz te watki to jest rozdrabnianie, bo w zasadzie nie wiadomo gdzie pisac.
Jak chcesz to zaloz watek, nie ma z tym przeciez problemu :)

Lolek, wiesz ze ja zasypiam na stworkach, ale sprawdze (kiedys) jeszcze ta sciezke audio, chociaz szczerze mowiac nie wiem czy cos jest w stanie zastapic odglosy robotow, latajace śrubki, swisty kul i takie tam.
Generalnie audio w Transach, to przede wszystkim niesamowite efekty surround, natomiast do testowania suba juz polecalbym inne produkcje.
Oczywiscie caly czas mam na mysli efekty, a nie sciezke dzwiekową, bo ja akurat Zimmera nie trawie.

Spoko, troszke sie zle wyrazilem na pewno na tych filmach mozna sobie przetestowac kino domowe bez dwoch zdan. Ale mysle ze pod wzgledem obrazu i generalnie dynamiki dzwieku to 47 roninow czy tez niepmiec lepiej sa zrobione nie wspominajac o Hobbicie .. Tyle, ze wlasnie w Transach jest to czego nie ma w tych wymienionych czyli tylu efektow surround..
 

robertuss

Active member
Bez reklam


Zlekceważono mój pomysł.Albo nie doczytaliście do końca.Jeszcze raz powtórzę.Na głównej stronie powinno być okienko a w nim ostatnio dodany trailler.A wy mi nadal każecie szukać w jakimś tam wątku.To może od razu sobie wpiszę youtube.pl .To już fajniej ma to zrobione konkurencja.Oczywiście takowego pomysłu też nie mają...Dobrze by było połaczyć wiele usług na raz.A tak za dużo latania w sieci.Jakby to ktoś ogarną to strona była by wypasiona.Tu także dowiedzieć się gdzie aktualnie graja i w jakim kinie dany film np.Godzilla.Na stronie głównej nie jedno okienko by się zmieściło jeszcze:)Powinno być większe okno z nowymi postami , ponieważ nie wszystkie widać, nie mieszczą się
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zlekceważono mój pomysł.Albo nie doczytaliście do końca.Jeszcze raz powtórzę.Na głównej stronie powinno być okienko a w nim ostatnio dodany trailler.A wy mi nadal każecie szukać w jakimś tam wątku.To może od razu sobie wpiszę youtube.pl .To już fajniej ma to zrobione konkurencja.Oczywiście takowego pomysłu też nie mają...Dobrze by było połaczyć wiele usług na raz.A tak za dużo latania w sieci.Jakby to ktoś ogarną to strona była by wypasiona.Tu także dowiedzieć się gdzie aktualnie graja i w jakim kinie dany film np.Godzilla.Na stronie głównej nie jedno okienko by się zmieściło jeszcze:)Powinno być większe okno z nowymi postami , ponieważ nie wszystkie widać, nie mieszczą się

Myślisz że nowy temat różniłby się zbytnio od starego ?
Tam wklejamy wszystko na bieżąco,okno ze zwiastunem jest dość widoczne.Czasami jest trochę nie na temat ale wydaje mi się że w nowym temacie byłoby tak samo...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W przyszla srode ide do kina na 3d wiec zobacze co tym razem wymyslili... i tak mysle czy to juz ostatecznie ostatnia czesc, czy jeszcze jedna bedzie? Jak myslicie?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podobno czworka ma byc poczatkiem nowej trylogii film.ddv.pl/michael_bay_o_nowej_trylogii_transformers,hqopq.html
 
Do góry