Transformers 4 Wiek Zagłady (zwiastun)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I kto był? Zapowiada się nieźle :)

Zacytowalem swoj post z innego watku , tam musisz wejsc jest kilka opinii o tym filmie ludzi ktorzy byli w kinie (Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;) ....

Jestem po Transach 4 zaczne od tego co najgorsze - czyli zapach smierdzacego jedzenia i niewygodne fotele - w zyciu sie do tego nie przyzwyczaje. Przepraszam ale musialem to napisac....
A teraz o filmie wiec zaczne od aktorow - jesli chodzi o plec piekna to powiem szczerze ze jak dla mnie mielismy 3 dziewczyny i zadna z nich nie grala jakos specjalnie lepiej od poprzedniczki w tych filmach, zreszta co tam i mialy grac, glwonei krzycza .... Wiec dla mnie najladniejsza byla Megan Fox wiec te dziewczyne wolalbym widziec.. Co do glownej postaci to jesli chodzi o ten konkretny film i jakby tu napisac nowa "saga" transow niewatpliwie bardziej pasuje Mark W. Po pierwsze jest starszy i mniej cukierkowy w tym co robi, po drugie, dla mnie jest lepszym aktorem ale i bardziej doswiadczonym od poprzednika.. Mi osobiscie jeszcze podobal sie w tym filmie aktor Stanley Tucci...
A teraz o filmie, tak sie zastanawialem co by bylo jakby byl bardziej mroczny ale wydaje mi sie ze to chyba nie bylby za dobry pomysl - choc to tak na szybkiego pomyslane... Powiem wam szczerze ze jak bylem w kinie z kolega na trzeciej czesci to powiedzialem ze moze lepiej zeby nie robili kolejnej bo juz ciezko bedzie zrobic film jeszcze z wieksza akcja i z lepszymi efektami - pomylilem sie tutaj jest znacznie lepiej i znacznie mocniej , efekty sa lepsze i jeszcze lepiej dopracowane, naprawde az milo ogladac jest. Dla ciekawostki dodam koło mnie bylo malzenstwo blisko 60 -stki , a na sali kilka par bylo tak w okolicach 50-55 nie mowiac juz o dzieciach - wiec film wydaje sie byc rozrywka dla kazdego w kazdym wieku - wiec chyba udalo sie rezyserowi zrobic dobra robote. Niewatpliwe dochodza do tego efekty dzwiekowe, wiec Armanig na pewno jest to film ktory musi zawitac na naszych polkach zeby móc uslyszec to w domu - a gwarantuje Ci ze nie bedziesz zalowal zakupu po tym co uslyszysz i zobaczysz. Chyba ze cos sknoca przy wydaniu filmu na bluray. Dla mnie jest to najlepszy Transformers choc tak jak mowie po trzeciej czesci nie wierzylem ze moze byc lepiej... Dlatego juz nie napisze nic o piatej czesci, bo juz by bylo glupio jakbym znowu sie pomylil...
I na koniec tak jak powiedzial Optimus" honor to the end" bo niewatpliwie trzeba oddac honor rezyserowi za to ze stworzyl film rozrywkowy, ktory nie jest jakis szczegolny pod wzgledem fabuly (bo to innego rodzaju film) ale naprawde ten czas w kinie mija tak szybko ze nie wiadomo kiedy prawie 2, 5 godzinki mija. A juz nie wspomne o wypiekach dzieci po seansie - widok bezcenny i warty kazdych pieniedzy zeby dziecko obejrzalo sobie ten film.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tutaj jest napisane ze Avatar zarobil ponad 2 mld $ pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Lista_najbardziej_dochodowych_film%C3%B3w
 

robertuss

Active member
Bez reklam
"Ta stronka" zajmuje sie boxofficem profesjonalnie I tak szczegolowych, regularnie zbieranych danych, nie znajdziesz ani na stpklatce ani na imdb
.
Jak juz piszesz jakas wiadomosc, to napisz ja tak, zeby bylo wiadomo o co chodzi, bez potrzeby szukania wyjasnien w linkach. Zwroc uwage jaka jest wartosc tego co napisales. Bez grzebania w linku, czyli bez kontekstu, to co jest napisales nie ma kompletnie sensu, albo inaczej, jest to po prostu bzdura.

W Chinach sprzedasz wszelkie gowno, w skali, bez wzgledu, czy bedzie to zespol pilkarski z odleglego kontynentu, czy piesenkarz discopolo z kraju nad Wisla. Nie bardzo widze powodu do zachwytu, z perpektywy Polski. BTW Przyjdzie sequel Avatara I zbierze jeszcze wiecej kasy.

Podawałeś linka i nie widzę go.Chiny to światowy priorytet dla wszystkich teraz.I tam bije rekordy i tam pokona Avatara.Do czasu aż wyjdzie Avatar 2.Informacje które podałem może i chaotyczne, ale zmusiłem was do myślenia i ciągniemy dalej wątek hehe.Dzięki za poprawki.

Ta strona podaje że każdy Hobbit zarobił po około 1mld dolarów??Biznes jest to nie zły.Zastanawiam się skąd oni wiedzą ilu ludzi kupiło bilety w polskich kinach??Kina wysyłają dane do Wytwórni filmowej??Czy to tylko jakieś wyliczenia na podstawie tabelek?hmmmm
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
@robertuss widzę że wciąż nie udaje Ci się wkleić filmu aby był widoczny w oknie :)
Zrób tak :
1.Skróć swój link aby zostało tylko to co jest po znaku "równa się" czyli w Twoim przypadku player_embedded&v=8lO5h_pAhgQ
2.Dodaj do tego na początku [youtube1]
3.Dodaj do tego na końcu [/youtube1]

Wpisz bez tych jedynek w dwóch ostatnich punktach.Musiałem je dopisać bo inaczej nie byłoby nic widać...
:)
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
@robertuss widzę że wciąż nie udaje Ci się wkleić filmu aby był widoczny w oknie :)
Zrób tak :
1.Skróć swój link aby zostało tylko to co jest po znaku "równa się" czyli w Twoim przypadku player_embedded&v=8lO5h_pAhgQ
2.Dodaj do tego na początku [youtube1]
3.Dodaj do tego na końcu [/youtube1]

Wpisz bez tych jedynek w dwóch ostatnich punktach.Musiałem je dopisać bo inaczej nie byłoby nic widać...
:)

Nie daje rady.Mam coś jeszcze modyfikować??Samo powinno działać.Gdzie indziej nie mam problemu , tu jak widać.Nawet jest opcja skopiuj kod do umieszczenia na stronie i nie działa.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie daje rady.Mam coś jeszcze modyfikować??Samo powinno działać.Gdzie indziej nie mam problemu , tu jak widać.Nawet jest opcja skopiuj kod do umieszczenia na stronie i nie działa.

Na stronie YT szukasz kodu, po "v=". Kopiujesz to co zaznaczyłem na czerwono:

image.jpg


Następnie musisz wkleić ten kod, odzielając go dokładnie tak, jak na piniższym obrazku:

yt1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry