Transformers 4 Wiek Zagłady (zwiastun)

robertuss

Active member
Bez reklam
Moj udzial bedzie wiekszy bo kino i bluray :) ale to za jakies 4 miesiace ...

Na Pażdziernika powinien być na Płycie.Liczę że tak będzie


Jak się patrzę na tą stronę co mi poleciliście Movie Box Office

to X-Men: Days of Future Past wcale nie gorszy 700mln $ zarobione. Maleficent to samo prawie.Więc Trans 4 niczym tu się nie wyróżnia.I dziwię się że w Ameryce jest niby Kryzys.Miliardy płyną do Holywood non stop.Każdy film teraz jest praktycznie z budżetem 200 baniek.!!
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Główną rolę miał grać The Rock.Jednak nie pasowały mu terminy (kręci nowego Herkulesa ) i wzięli Wahlberg'a.
Swoją drogą jak to ma byś trylogia to trochę dziwne...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dziwne że nie ugadali się wcześniej.Dużo aktorów ma już zaklepane role w filmach które będą dopiero za 3 czy 4 lata...a The Rock zarobiłby więcej...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie dziwne, a na szczęście. Jeszcze Rocka do tej bajki brakuje. Tam właśnie był potrzebny wyważony, spokojny aktor. Rock to kupa mięśni i atrakcja dla małolatów, a Transi juz wystarczająco są przesłodzeni.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie dziwne, a na szczęście. Jeszcze Rocka do tej bajki brakuje. Tam właśnie był potrzebny wyważony, spokojny aktor. Rock to kupa mięśni i atrakcja dla małolatów, a Transi juz wystarczająco są przesłodzeni.

Z tym się zgadzam.The Rock jest słabszym aktorem a w dodatku nie miał jakiś rewelacyjnych filmów...Chodziło mi o to że rolę w tak kasowym filmie proponują tak późno...
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jestem po obejrzeniu "72 godziny" mimo negatywnych opinii obejrzałem. Powiem tak może dzięki tym opinią film wydał mi się lepszy, nawet się pośmiałem. Po prostu film godny obejrzenia bez fajerwerków ale obejrzeć można :). Jak w weekend będzie brzydka pogoda to w końcu obejrzę transów:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wygląda na gniota, typu Oglądnij-Zapomnij.

I tak na 99 % będzie...
W ogóle nie ma już mody na rasowe filmy akcji.Ten gatunek powoli umiera tak jak kiedyś było z westernami.Z założenia jest to nierealne kino...Zauważyłem że teraz przekształca się to w filmy sensacyjne z "bardziej skomplikowaną" fabułą i lepszą grą aktorską z którą 90 % naszych Niezniszczalnych ma problem.
Ogólnie tacy panowie jak Liam Neeson, Gerard Butler,Tom Hardy i Daniel Craig mają w kontrakcie role w filmach sensacyjnych...
Z typowych akcyjniaków jest jeszcze Jason Statham ale tak naprawdę w czym on zagrał,w Transporterze ? (pomijam Przekręt i Porachunki bo to inny gatunek).

Na szczęście zostało kino z Azji ale to już jak ktoś lubi...



 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nie przepadam za Stathamem, kojarzy mi sie z typowym podpitym Angolem, jakich pełno w pubach Angielskich. Taki kozak, który prędzej czy póżniej będzie szukał dymu. Craig jako aktor (w moim mniemaniu) jest nijaki. Powiem więcej, dla mnie to chyba najgorszy z Bondów. Pewnie się naraże, ale tak to widze. Nie wywołuje żadnych emocji. Za to Liam, czy Butler to moim ulubieńcy, w "300" pokazał klase, a jak się przekonaliśmy, świetnie sprawdza się także w komediach.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Butler jednak lepiej sprawdza się w komediach romantycznych :). Po kilku komediach z jego udziałem jakoś dziwnie patrzy się na niego w innej roli heh;)

Russell Crowe też daje rade:p
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja lubię Statham'a i jego wqrwioną i zarośniętą gębę Przynajmniej jakiś odmiana od tych lalusiów ze Spidermanów.W dodatku jakoś nie przeszkadza jego angielki akcent za którym zazwyczaj nie przepadam...
Chodzi mi o to że gościu nie ma filmu z którym każdy by go utożsamiał tak jak Arniego z Terminatorem i Predatorem a Sylwka z Rockym i Rambo...

Russell Crowe też daje rade

Tak ale to już inne gatunki filmu w których można by dodać tak samo Hugh Jackman'a.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale nowe "300" bez Butlera, to jak Ojciec Chrzestny bez Pacino ;)
Ma gość talent, miło się ogląda. Bultler należy do tej grupy aktorów, gdzie po zakończonym seansie nie wyobrażasz sobie kogoś innego na jego miejscu.

Chodzi mi o to że gościu nie ma filmu z którym każdy by go utożsamiał tak jak Arniego z Terminatorem i Predatorem a Sylwka z Rockym i Rambo...

W miedzy czasie napisałem dlaczego, myślę że role odpowiednie Statham miał, zagrał poprawnie i jest ok, ale nie ma tego "czegoś", co nie pozwoli o nim zapomnieć.
Arni jest specificzny, daleko Stathamowi do niego.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale nowe "300" bez Butlera, to jak Ojciec Chrzestny bez Pacino ;)
Ma gość talent, miło się ogląda. Bultler należy do tej grupy aktorów, gdzie po zakończonym seansie nie wyobrażasz sobie kogoś innego na jego miejscu.

z tym się zgodzę i tak samo mam z Russell Crowe;)

zgodzę się też z Piramida że Statham ma specyficzną mordę która trochę nadała akcji w filmach;)

Arni fakt nie da się go zapomnieć, ale ogólnie jego gra aktorska jest bardzo przeciętna ;) najlepsze są jego okrzyki i miny heh
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale nowe "300" bez Butlera, to jak Ojciec Chrzestny bez Pacino ;)
Ma gość talent, miło się ogląda. Bultler należy do tej grupy aktorów, gdzie po zakończonym seansie nie wyobrażasz sobie kogoś innego na jego miejscu.

Widać że go docenili i nie będzie grał już zbytnio w lekkich komediach (chociaż dobrze się sprawdzał )..Przejrzałem jego 8 kolejnych filmów i będzie to akcja,kryminał,thriller,sportowy,wojenny,przygodowy...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie najlepszym filmem z udziałem Stathama, jest Adrenalina.
Film zdrowo porąbany, ale mi sie podobał.
 
Do góry