Tośka ZV555

Kijek1

Member
Cześć.
Od 10 grudnia będzie dostępna Tośka ZV555. Ma ktoś jakieś informacje na temat tego modelu? Czy będzie jakiś teścik?
pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w poniedziałek mamy spotkanie z Toshiba Polska - to będzie kominutat.
Dowiemy się też kiedy będą w Polsce.
 

Kijek1

Member
Błyskawiczna odpowiedz, widzę że nie tylko ja jestem nocnym markiem... a do pracy na 6, he, he
Mam nadzieję, że to będzie godny następca z3030, bo po teście rv555d się troszkę załamałem. Już miałem brać 42xl2e, ale opinie o buczeniu, bandingu troszkę mnie zniechęciły. Cała nadzieja w Tośce zv355!
I jeszcze pytanie: czy zv355 będzie różnił się od zf575 tylko tą cienką ramką? jak to miało miejsce w przypadku zf355 i z3030?
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Kijek1 napisał:
Cała nadzieja w Tośce zv355!
I jeszcze pytanie: czy zv355 będzie różnił się od zf575 tylko tą cienką ramką? jak to miało miejsce w przypadku zf355 i z3030?

Dlaczego piszesz na obu forach to samo, na tamtym Ci już odpowiedzieli i tutaj piszesz to samo. Nie okłamai Cię na drugim forum, więc tutaj możesz dostać tylko taką samą informację.
 

Kijek1

Member
Po pierwsze, nie wszyscy czytają oba fora
Po drugie, jak pisałem tutaj pytanie, to tam nie było jeszcze odpowiedzi
Jak jesteś taki bystrzacha, to byś zauważył po datach wpisów...
 

paczek79

New member
a ja się jeszcze wacham między sony 40w4500 a tą tośką.szukam jakiegoś testu ale dalej nic nie ma.na papierze wygląda bardzo dobrze,ale troche boję sie zaryzykować w ciemno.może redakcja planuje w najbliższym czasie jakiś teścik ...co?
 

pener77

New member
Witam, na stronie TrustedReviews znajduje sie test tego modelu.

Test wyszedł bardzo dobrze, niestety design nie powala jak w przypadku ZF355. Jestem tylko ciekawy czy jest on lepszy od ZF355 bo jak wiadomo ZF355 46cali nie opłaca sie brac ze względu na awaryjność.

Jeśli ktos posiada w/w telewizor prosiłbym o kilka zdjęć.

Pozdrawiam.
 

bekdas

New member
mialem kupic wiec znam
ze wzgledu na nowa serie raczej nie mialo to juz sensu
zv wizualnie troche brakuje ale wazniejsza chyba jest reszta
 
Do góry