Toshiba Z3030 wszystko o serii z, wszystkie wielkości ( 37Z3030D 42Z3030D 47Z3030D)

chemet

New member
Toshiba 42 Z3030 DG

Z zakupem tego LCD Toshiba 42 Z3030DG nie było łatwo. Dwa tygodnie zmarnowane u sprzedawcy z Oleśnicy. Miałem mieć rezerwację. Gość odsprzedał znajomemu. Póżniej miały Toshiby dojechać, ale nie dojechały.
Zamówiłem w sklepie internetowym w Warszawie. " plazma-lcd.pl " Najpierw spytałem się o dostępność 42"Toshiby i odpowiedziano mi, że na jutro może być. Ogólnie byłem mile zaskoczony. Chciałem jeszcze kupić w systemie ratalnym. Nie było żadnych problemów. Zgodę na raty otrzymałem w pół godziny. Telewizor dotarł w 24 godziny z umową ratalną. Mogę polecić ten sklep internetowy. Cena za Toshibę 6.399 zł plus 100 zł dostawa do domu.
Otrzymałem Fakturę VAT na LCD i gwarancję na 24 miesiące. Wczoraj byłem przejazdem w Olsztynie i widziałem w MM 42"Z 3030DG za 7.299 zł.
 

ww-05

New member
chemet napisał:
Z zakupem tego LCD Toshiba 42 Z3030DG nie było łatwo. Dwa tygodnie zmarnowane u sprzedawcy z Oleśnicy. Miałem mieć rezerwację. Gość odsprzedał znajomemu. Póżniej miały Toshiby dojechać, ale nie dojechały.
Zamówiłem w sklepie internetowym w Warszawie. " plazma-lcd.pl " Najpierw spytałem się o dostępność 42"Toshiby i odpowiedziano mi, że na jutro może być. Ogólnie byłem mile zaskoczony. Chciałem jeszcze kupić w systemie ratalnym. Nie było żadnych problemów. Zgodę na raty otrzymałem w pół godziny. Telewizor dotarł w 24 godziny z umową ratalną. Mogę polecić ten sklep internetowy. Cena za Toshibę 6.399 zł plus 100 zł dostawa do domu.
Otrzymałem Fakturę VAT na LCD i gwarancję na 24 miesiące. Wczoraj byłem przejazdem w Olsztynie i widziałem w MM 42"Z 3030DG za 7.299 zł.

A czy możesz się pochwalić co w tej gwrancji jest napisane i czy to jest oryginalna gwarancja TTCE (Toshiba Polska)? Czy może jest to zwykła sklepowa gwarancja tego sklepu?
 

chemet

New member
Toshiba 42 Z3030 DG

Czy jest to gwarancja sklepu inernetowego ? Najprawdopodobniej - tak.
Jestem poza domem. Nie mam możliwości w dniu dzisiejszym jak to sprawdzić !
Jak tylko jutro zobaczę jaka to gwarancja , dam znać.
 

demosthenes

New member
37z3030

Czy KTOKOLWIEK wie, kiedy Toshiba 37Z3030 znajdzie się w normalnej dystrybucji i sprzedaży, z polską gwarancjąToshiby np. w MM, czy Saturnie, albo u KiKiego????? Czy są jakiekolwiek wiarygodne informacje na ten temat?????? Ileż można czekać... :) Pozdrawiam zastanawiając się, po co reklamują ten TV i dlaczego w UE na zachód od nas można ten TV kupić, a u nas nie.... :confused:
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem nadzieję,że swoim krótkim tekstem "wywołam wilka z lasu", ale wyszło to dość skromnie na razie...
Widocznie zdecydowana większość szczęsliwych posiadaczy świeżo kupionych, wymarzonych lcd tv, z wypiekami na twarzy wciąż nie może oderwać od nich oczu...wypatrując jednak z lekkim niepokojem wszelkich śladów zakłócająch ich ideał...
A tu król jakby trochę nagi chodził wciąż...
Na forum przybywa wręcz głosów i próśb o pomoc w skalibrowaniu , ustawieniu optymalnych parametrów - bo coś rozjeżdżają się bardzo oczekiwania w stosunku do tego co oczy widzą już na spokojnie , gdy opadnie pierwszy , może i drugi kurz emocji związanych z operacją kupna wymarzonego tv.
Rozczarowanych jest chyba jednak niemało...
Mam czas , pieniądze już od pół roku zarezerwowałem ( 10tys.) i jakoś nie mogę ich wydać. A wierzcie mi - uczyniłbym to z największą ochotą , choćby i dziś , ale jakoś nic nie przekonało mnie do końca. Nie ma w tej chwili czegoś takiego , co możnaby uznać za IDEAŁ (nec-a nie widziałem,ale raczej z uwagi na zaporową cenę bym go nie kupił) - jeden jest lepszy w czymś , ale gorszy w innym,jednemu brakuje tego , drugiemu tamtego ...i tak w koło ...
Obejrzę jeszcze toshibę zf355 , która ponoć ma być jeszcze w tym miesiącu w sklepach , ale cudów się nie spodziewam(choć oko przyciąga).
Może więc dopiero modele z 2008 roku wniosą jakąś radykalną zmianę na lepsze? Może podświetlenie led , może nowe procesory , nowinki technologiczne wniosą jakąś jakościową zmianę w tej technologii??
Jakoś nie wierzę ,że jestem jedynym takim malkontentem...
P.s. A poza tym jestem -by uspokoić czytających ;) - raczej szczęśliwym człowiekiem.Opinia n/t tvlcd (nie dotyczy to tylko toshiby) jest oczywiście moją subiektywną.Udanych zakupów i bezstresowego oglądania !!!
 

eweb

New member
Chcę kupić ten model toshiby (37Z3030D) ale nie znalazłem nic w Krakowie i okolicy. Wszystkie telewizory wyprzedane, a jak są to mają ceny wywindowane pod niebo. U kikiego też nie widziałem (był 42"), chyba rozglądnę się za sharpem - tylko ponoć też ich nie ma. Może ktoś wie gdzie można dostać ten wizorek, będę dozgonnie wdzięczny.:D
 

demosthenes

New member
eweb napisał:
Chcę kupić ten model toshiby (37Z3030D) ale nie znalazłem nic w Krakowie i okolicy. Wszystkie telewizory wyprzedane, a jak są to mają ceny wywindowane pod niebo. U kikiego też nie widziałem (był 42"), chyba rozglądnę się za sharpem - tylko ponoć też ich nie ma. Może ktoś wie gdzie można dostać ten wizorek, będę dozgonnie wdzięczny.:D

Od dobrze ponad miesiąca próbuję znaleźć ten tv - czyli 37Z3030 w "normalnej" dystrybucji! ! ! Też w Krakowie.... i gówienko.... :) Żona chce mnie już zatłuc, bo nie mamy TV, a mieliśmy mieć... se wymyśliłem akurat takiego Toshibowego tiiwiiseta i bieda... No nie ma ich... Ale KIKI napisał, że ma potwierdzenie dostawy około 10 grudnia.... oby tego roku... Tak więc pozostaje nam mieć nadzieję, że ten model w końcu się pojawi w naszym TRZECIM QWA ŚWIECIE.... chcę wierzyć.... :) Pozdrawiam!
 

jerry67

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam

Mam prośbę Kiki.
W którym miejscu zamieściłeś artykuł o fabryce Toshiby w Kobierzycach?
Jakieś testy modelu R 3500,będą w drugiej połowie miesiąca?
Byłoby dobrze żeby były testy porównujące,z tv 100hz innych firm.

z poważaniem Jarek.

kiki napisał:
sprawdź w klasie różne technologie.
 

eweb

New member
:D Kupiłem dzisiaj przed momentem 37z3030 w sklepie w Skawinie (k/Krakowa) za 6000 PLN, jutro mają przywieźć. Dam znać co i jak.
 

demosthenes

New member
eweb napisał:
:D Kupiłem dzisiaj przed momentem 37z3030 w sklepie w Skawinie (k/Krakowa) za 6000 PLN, jutro mają przywieźć. Dam znać co i jak.

Normalnie czekam na wieści!!!! Choć cena nie za niska... A jak z gwarancją? Dystrybucja Toshiby Polska??? No a sam TV???? I tak nie kupię innego.... ;-) Dzięki, czekam i pozdrawiam....
 

jaceksobczak

New member
A ja kupiłem 37Z3030 w tym tygodniu za 5300 zł. Radość trwała chwilkę , bo po wyjęciu z kartonu i pierwszym odpaleniu okazało się że jest uszkodzony prawdopodobnie panel lcd. Tzn. na rogach , na ciemniejszym tle są białawe przebarwienia , jakby .Jest w serwisie na sprawdzaniu.
Kupiłem go po pozytywnych głosach na forach HD. Jednak cyfrową kablówkę odbiera przeciętnie a nie b.dobrze jak pisano. Jedynie stacje nadające najlepszy sygnał jak Canal+ wypadają naprawdę dobrze. Ale może po naprawie / a raczej chyba wymianie tv / będzie lepiej.
 

eweb

New member
Wiem że to nie najtaniej, ale właśnie to ale:
1. gwarancja toshiba polska
2. możliwość wzięcia telewizora na próby na tydzień w celu sprawdzenia go (ewentualna wymiana na nowy w przypadku np wypalonego pixa)
3. rewelacyjnie miła obsługa choć nie w temacie


Wszędzie gdzie pytałem to albo nie mieli, albo kupowałem kota w worku, albo coś kręcili z gwarancją.
Tak na marginesie moja żona jest naprawdę wkurzona bo miałem kupić telewizor do 4.000 PLN, ale myślę że jej przejdzie, a jak jej przejdzie to kupię jeszcze DVD HD.

Aha jeszcze transport za darmo
 

demosthenes

New member
eweb napisał:
Wiem że to nie najtaniej, ale właśnie to ale:
1. gwarancja toshiba polska
2. możliwość wzięcia telewizora na próby na tydzień w celu sprawdzenia go (ewentualna wymiana na nowy w przypadku np wypalonego pixa)
3. rewelacyjnie miła obsługa choć nie w temacie


Wszędzie gdzie pytałem to albo nie mieli, albo kupowałem kota w worku, albo coś kręcili z gwarancją.
Tak na marginesie moja żona jest naprawdę wkurzona bo miałem kupić telewizor do 4.000 PLN, ale myślę że jej przejdzie, a jak jej przejdzie to kupię jeszcze DVD HD

Aha jeszcze transport za darmo

Witam!
No to pięknie, że gwarancja Toshiba Polska... Zapytałem o TV, ale przecież go jeszcze nie masz.... będzie jutro.... Czy brałeś go na próbę? Super, że jest taka możliwość... Obsługa nie w temacie??? No to w jakim temacie? :))
Oj tak... można pytać... zazwyczaj albo kot w worku, albo kręcą z gwarancją, ale OCZYWIŚCIE chcą zaliczkę... :)
Tekstem o żonie rozbawiłeś mnie solennie! :) Ja moją uświadomiłem, że DVD HD kosztuje 4, 5 razy mniej niż TV i się uspokoiła... :)
Jeszcze tylko małe pytanie: CO TO ZA SKLEP???? WWW? Adres?
No i życzę miłego odbioru i co by TV nie był wadliwy.... za wiele ostatnimi czasy tych postów o uszkodzonych tv... nie rozumiem tego...
Pozdrawiam!
 

robert5

New member
Wszędzie gdzie pytałem to albo nie mieli, albo kupowałem kota w worku, albo coś kręcili z gwarancją.
Tak na marginesie moja żona jest naprawdę wkurzona bo miałem kupić telewizor do 4.000 PLN, ale myślę że jej przejdzie, a jak jej przejdzie to kupię jeszcze DVD HD
Ja też mialem kupictv za 4500zl ,wybrałem model sharpa 37x20 ale były odpowiedzi że może będzie w następnym tygodniu .Wiec zakupiłem toshibe 37z3030d ,za 5280 w Agito (+dostawa 59zł ),zakup był wciemno ale nie załuję obraz jest dobry szczególnie na kanałach Hd,na kanałach analogowych też jest dobrze pod warunkiem że nie będziesz zmieniał proporcji obrazu z 4:3 do panoramy.Myślę że ty i twoja zona będziecie zadowoleni, za tą cenę trudno coś kupić lepszego.Gwarencje jest od toshiba polska ,póki co (odpukać)brak usterek ,matryca podświetlona równo ,brak tez wypalonych pixeli
pozdrawiam
 

eweb

New member
Jeszcze tylko małe pytanie: CO TO ZA SKLEP???? WWW? Adres?

Sklep to Standart w Skawinie w rynku i jest to sklep "stacjonarny", telefon 012/276-18-04; polecam sklep bardzo aczkolwiek dla kogoś kto już wybrał telewizor i jest zdecydowany na zakup konkretnego modelu.

A tak na marginesie to zastanawiam się jeszcze nad n, ale żonia będzie musiała sę uspokoić po DVD HD:twisted: :twisted: .

Panowie i nieliczne Panie proponuję nowy wątek jak przekonać partnera (z reguły są to kobiety) do bewzględnie potrzebnego nowego telewizora o większej przekątnej niż ten który użytkowany był dotychczas oraz innych nierozerwalnie związnych z tym komponentów typu: odtwarzacz HD, telewizja cyfrowa HD, nowy amplituner i głośniki, i dobre kabelki (moja żona nie ma bladego pojęcia za ile chcę je kupić).
 
Ostatnia edycja:
Do góry