Toshiba seria ZF

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 40 i 46 ZF - są dostępne od ręki. Na modele 52 ZF można się już deklarować .
 

maciek_w

New member
co tu tak cicho?

Witam,
co tak cicho w tym wątku, ceny lecą w dół a komentarzy i opinii od jakiegoś czasu jak na lekarstwo, czyżby seria ZF przechodziła do historii i nie przybywa nowych użytkowników skorych do podzielenia się swoimi wrażeniami?
Co sądzicie o ofercie na allegro model 40ZF w cenie 5999, wydaje się rewelacja w stosunku do innych ofert?
 

pluskwapl

New member
Witam.
Też zauważyłem tą ofertę na Allegro. Ciekawy jestem jak z gwarancją, mnie interesuje tylko gwarancja Toshiba.
Ja już bym miał ten TV od dwóch tygodni, próbowałem kupić w Plazma City w Warszawie na ul. Kinowej. Cena była dobra(6300 PLN) ale gwarancja tylko sklepowa, chociaż trzyletnia.
Jak z tym sklepem w Łodzi? Może ktoś wie?
Pozdrawiam.
 

fikol55

New member
a ja z kolei zobaczyłem na Allegro kilka aukcji 52 cale ZF poniżej 10 tysięcy.... za tyle bym kupił ale co to jest "Aukcja zamknięta".... trzeba prosić o zgodę... wkurzające i niewiadomo czy gwarancja jest na Polskę...
 

arkkul

New member
W dalszym ciagu w oficjalnej sprzedaży ( poza sklepami internetowymi) toshiba serii ZF jest niedostępna. W sieci MM , Saturn , Euro brak jakichkolwiek informacji. Na forach temat tez pomału przechodzi do historii.
Zadziwiająca sytuacja. Czyżby ten madel miał jakies kłopoty. Jeden z nielicznych posiadaczy poinformował o powaznej usterce tego LCD. Może toshiba wstrzymała sprzedaz. Sprzedaz zapowiadana jest już od zeszłego roku. Żenada.
 

pener77

New member
arkkul napisał:
W dalszym ciagu w oficjalnej sprzedaży ( poza sklepami internetowymi) toshiba serii ZF jest niedostępna. W sieci MM , Saturn , Euro brak jakichkolwiek informacji. Na forach temat tez pomału przechodzi do historii.
Zadziwiająca sytuacja. Czyżby ten madel miał jakies kłopoty. Jeden z nielicznych posiadaczy poinformował o powaznej usterce tego LCD. Może toshiba wstrzymała sprzedaz. Sprzedaz zapowiadana jest już od zeszłego roku. Żenada.

Czy mógłbyś cos wiecej napisac cos o tej usterce?? Za 3 tygodnie kupuje telewizor i waham sie pomiedzy Z3030 a ZF355. A twoja wypowedz mnie zmartwiła, bo za ponad 6tyś. bubla kupować nie chce. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
są dostępne ale tylko z gwarancją Toshiba Polska.
I żadnych sensacji i problemów w telewizorze nie wykryto :hmm:.
 

marcus1968

New member
Zastanawia mnie brak tunerow dvb-t dekodujacych mpeg4 w polecanych tutaj topowych modelach Toshiby/Sharpa/JVC (jak na razie zauwazylem je w modelach Sony oraz w serii HD1 Sharpa) - i troche jest to irytujace...
A moze sa juz jakies zapowiedzi takowych ?
 

bluray

Banned
Seria Z i ZF jeszcze w Polsce nie wystartowała a juz się tak zestarzała, że nie ma co na ten sprzęt czekać.
Wyżej cenię już najnowsze serie LG, Samsung, Philips i nadchodzące lada dzień Sharpy.
 

ProSiaczek

New member
Też rozczarowała mnie polityka Toshiby. Czekałem na dostępność tego modelu w sklepach a tu nic, pustka. Więc jeżeli tak podchodzą do klienta to trudno, ich sprawa.
Szkoda bo był to mój ostateczny faworyt :(
 

tsuzuka

New member
witam all the people, będąc zobowiązany wobec forum i forumowiczów za to, iż mogłem korzystać z Waszych opinii, informacji itd, mogę się zrewanżować i napiszę kilka zdań na temat zf 40ki, którą właśnie nabyłem u Kikiego. Cena prawie internetowa, ale nie ma tu co dywagować czy 200 zł w tę czy w tę stronę przy tej cenie.
TV wybrałem po dłuugggich naprawdę oględzinach, czytaniach forum, itd. sami dobrze wiecie jak to jest z kupnem tv . I decyzja zapadła że wg mnie jest to najlepszy udany i topowy model na rynku w tej klasie cenowej 40”. Dlaczego?
  • Wygląd: powalający futurystycznym cienkim obramowaniem, sprawiający lekkiego TV z delikatną niebieską diodą dodającą exclusiv,
  • Obrotowa podstawka, wszak nie 180 stopni ;), ale się bardzo przydaje,
  • Pilot: pilot uważam za niedopracowany, mało poręczny, szkoda że nie podświetlany ;),
  • Praca TV: przerzucanie kanałów bez problemów, nie trwa to pół dnia – rzekłbym normalnie, menu bardzo przyjazne, nie powodujące problemów dla największych amatorów,
  • Dźwięk – nie będę powtarzał tekstów z forum, dźwięk najlepszy jaki słyszałem do tej pory z konkurencyjnych TV, najlepszy – (czytaj): wyraźnie, głośno, spełnia to czego powinniśmy oczekiwać za tą kasę.
  • Obraz: obraz SD – rewelacja to zbyt skrajne określenie i nie lubię go używać w opisach bo jest b subiektywne, ale tu szczególnie zwracałem uwagę na ten fakt w stosunku do konkurencji, bo stoję dopiero przed wyborem platformy cyfrowej...bo ceny spadają ;)), ...powiem więc tak - obraz w SD zdecydowanie najlepszy z tego co oferują inne TV, więc już byłem ciekaw co pokaże ten tv przy DVD. DVD jest obrazem bardzo dobrym, czystym, ostrym, kolory jak żywe (po własnej kalibracji), kontrast i kontury bez możliwości krytyki.
  • W związku z newsem na forum, o niby jakiejś ważnej usterce...na razie nic z tv nie jest i ogladanie jest naprawde wielka przyjemnością – tylko czekac na Mistrzostwa Euro. Z drugiej strony brak dostępności tego TV może jednak wynika z tego ze jest to udany model i popyt zmiata podaż.
  • Przywołując maksymę, że zawsze może być gorzej i to że co dziś jest na topie to jutro stanowić będzie historię, nie ma co czekać na coraz to nowe modele bo się nie kupi TV nigdy! Ja jestem z tego modelu toshiby b zadowolony.
Pozdr.
 

arkkul

New member
pener77 napisał:
Czy mógłbyś cos wiecej napisac cos o tej usterce?? Za 3 tygodnie kupuje telewizor i waham sie pomiedzy Z3030 a ZF355. A twoja wypowedz mnie zmartwiła, bo za ponad 6tyś. bubla kupować nie chce. :)

Proszę prześledzić na konkurencyjnym forum wątek " Toshiba 40ZF355dg - kilka pytań przed zakupem " o kłopotach jakie z tym lcd miał moderator autorus
 

arkkul

New member
tsuzuka napisał:
witam all the people, będąc zobowiązany wobec forum i forumowiczów za to, iż mogłem korzystać z Waszych opinii, informacji itd, mogę się zrewanżować i napiszę kilka zdań na temat zf 40ki, którą właśnie nabyłem u Kikiego. Cena prawie internetowa, ale nie ma tu co dywagować czy 200 zł w tę czy w tę stronę przy tej cenie.
TV wybrałem po dłuugggich naprawdę oględzinach, czytaniach forum, itd. sami dobrze wiecie jak to jest z kupnem tv . I decyzja zapadła że wg mnie jest to najlepszy udany i topowy model na rynku w tej klasie cenowej 40”. Dlaczego?
  • Wygląd: powalający futurystycznym cienkim obramowaniem, sprawiający lekkiego TV z delikatną niebieską diodą dodającą exclusiv,
  • Obrotowa podstawka, wszak nie 180 stopni ;), ale się bardzo przydaje,
  • Pilot: pilot uważam za niedopracowany, mało poręczny, szkoda że nie podświetlany ;),
  • Praca TV: przerzucanie kanałów bez problemów, nie trwa to pół dnia – rzekłbym normalnie, menu bardzo przyjazne, nie powodujące problemów dla największych amatorów,
  • Dźwięk – nie będę powtarzał tekstów z forum, dźwięk najlepszy jaki słyszałem do tej pory z konkurencyjnych TV, najlepszy – (czytaj): wyraźnie, głośno, spełnia to czego powinniśmy oczekiwać za tą kasę.
  • Obraz: obraz SD – rewelacja to zbyt skrajne określenie i nie lubię go używać w opisach bo jest b subiektywne, ale tu szczególnie zwracałem uwagę na ten fakt w stosunku do konkurencji, bo stoję dopiero przed wyborem platformy cyfrowej...bo ceny spadają ;)), ...powiem więc tak - obraz w SD zdecydowanie najlepszy z tego co oferują inne TV, więc już byłem ciekaw co pokaże ten tv przy DVD. DVD jest obrazem bardzo dobrym, czystym, ostrym, kolory jak żywe (po własnej kalibracji), kontrast i kontury bez możliwości krytyki.
  • W związku z newsem na forum, o niby jakiejś ważnej usterce...na razie nic z tv nie jest i ogladanie jest naprawde wielka przyjemnością – tylko czekac na Mistrzostwa Euro. Z drugiej strony brak dostępności tego TV może jednak wynika z tego ze jest to udany model i popyt zmiata podaż.
  • Przywołując maksymę, że zawsze może być gorzej i to że co dziś jest na topie to jutro stanowić będzie historię, nie ma co czekać na coraz to nowe modele bo się nie kupi TV nigdy! Ja jestem z tego modelu toshiby b zadowolony
Pozdr.

Rozżaleni forumowicze nie negują zalet Toshiby ZF. Stwierdzają fakt , że tego LCD nie można kupić w normalnych sklepach z pewną gwarancją. Wszyscy którzy ją do tej pory kupili trzęsą gaciami przed ewentualną usterką bo mają gwarancję której nie uznaje serwis Toshiba Polska.
Jak popyt moze przewyższać podaż skoro w głównych sklepach RTV nie słyszeli o tym modelu.
 

metyl

New member
arkkul napisał:
Proszę prześledzić na konkurencyjnym forum wątek " Toshiba 40ZF355dg - kilka pytań przed zakupem " o kłopotach jakie z tym lcd miał moderator autorus

Proszę podąć link do wątka lub info.

Pzdr
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
arkkul napisał:
Proszę prześledzić na konkurencyjnym forum wątek " Toshiba 40ZF355dg - kilka pytań przed zakupem " o kłopotach jakie z tym lcd miał moderator autorus
Witam
Czy nie może nastąpic usterka w pojedynczym lcd. Sam posiadam 46 ZF od grudnia i (odpukac) wszystko śmiga .Po drugie mimo obiegowej opini o gwarancjach - czyż nie od ;ręki; wymieniono Autorusowi lcd. Kiki oferuje w sprzedaży te modele i zapewne są one z gwaeancją , więc czego się obawiac?.
 

ProSiaczek

New member
Tu nie chodzi czy kiki ma czy nie ma.
Tu chodzi o politykę firmy, o to że zlewają polskiego konsumenta.
Na zachodzie tv powoli staje się jakby to powiedzieć lekkim starociem ;) a my w Polsce czekamy z wywieszonymi językami aby pojawiły się w ogólnodostępnych sklepach.

To że jest to super tv nikt nie neguje, tylko...
 
Ostatnia edycja:
Do góry