Toshiba seria ZF

Liptonosz

New member
Bez reklam
Studius - tak to już jest jak się zapłaci za wczasu, na zasadzie-"proszę o wpłatę bo później może być za późno, dostawa ma być jutro max.po jutrze". Jestem zwolennikiem płacenia za towar który jest fizycznie do kupienia, bo z doświadczenia wiem, że z reguły takie wywody to czyste obiecanki dlatego wolę trzymać kasę przy sobie żeby ewentualnie móc zmienić miejsce zakupu a w konsekwencji nie słuchać tłumaczenia, że "zenek zawiódł bo nie dostarczył ździśkowi itd... ale towar już jedzie więc proszę czekać" . Ale spokojnie i bez obaw pewnie dostaniesz swoją ZF-kę;)

Znajomy kupił sobie 40zf i jak na lcd to robi wrażenie:) Od niedawna jestem zwolennikiem plazm ale jak na lcd zf jest chyba jednym z najlepszych na rynku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie modele ZF - są dostępne od ręki . Dziś dojechała jeszcze jedna partia i 40 ZF i 46 ZF.


porównanie nic nie wniosło .
Z lewej 46 ZF , z prawej 40 ZF
p1020539uj6.jpg


A jakość - co tu dużo gadać z anteny dachowej:


Gdzie Ci mężczyźni ?
Ano teraz widać że są i to jak widać !!!
Wyrazistość i oddanie rzeczywistości wręcz wzorcowe.
031c704c14025ecdmed.jpg


http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=24216
 

pintr

New member
Dzięki za porównanie.Widocznie tak jak było powiedziane wcześniej,telewizory stały kawałek od siebie ,byc może faktycznie inne oświetlenie i inne nastawy .Uspokoiło mnie to, bo juz zaczynałem myśleć ze moze inne matryce są w 40.Pozdrawiam
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Kiki super test! Miło się go czyta i ogląda. Pewnie nie tylko mnie jednego nurtuje pytanie czy Toshiba ZF w twoim odczuciu wypada lepiej niz Kuro 42" biorąc pod uwagę wszystkie możliwe aspekty-sd,hd,konsole.? Po tym tescie muszę przyznać, że zaciekawił mnie ten telewizor.
 

Sochanus

New member
Pytanie do Kikiego jako że w 52z3030 i FZ-tkach jest taka sama matryca czy ty jako ktoś kto widział te telewizory w akcji widzi różnice w wyświetlanym obrazie ?
 

Sochanus

New member
KIKI
Tak aby sprecyzować... nie chodzi mi o fototest czy testa na forum... chodzi mi wylącznie o twoje obserwacje. Wiem ze masz sporo testów dużo ciekawszych niż to porownanie o ktore prosilem wiec w wolnym czasie skrobnij do mnie czy twoim zdaniem obraz z 46FZ355 wykazuje wyraźna przewage nad 52Z3030.

Poza tym planuje sobie jakis amplitunerek sprawic (najprawdopodobniej Yamahy) + JBL Movie (i tu sie pojawia problem mam pokoik 21m czy ktos posiada zestaw JBL Movie 2 lub 3 ? jak gra cały zestaw ? nie jestem audiofilem chcialbym przyjemny dla ucha dzwiek przy filmach czy JBL da rade ?)
Pozdrawiam
 

yamashi

New member
Sochanus, ja mam JBL Northridge, narazie 5.0 bez suba. Fronty to E80, centralny EC25 a tyły to E10. Gra to wszystko z Onkyo 605 w pokoju 18m i jest naprawdę świetnie. Duża przestrzeń w dobrze nagranych utworach w stereo i dość dobra analityczność jak na tą klasę cenową. W kinie też bardzo ładnie gra, z naprawdę dużą dynamiką. Po skalibrowaniu wszystkiego na fronty poszedł full band i narazie nie trzeba suba bo fronty doskonale radzą sobie z basem, nawet tym z tych dolnych rejonów pasma.
Polecam

Pozdrowienia
 

RheeTCT

New member
A co ze smużeniem w pionie?

Kiki w pierwszej części testu pisałeś o smużeniu w pionie.
Użytkownicy twierdzą,że nie widzą.Więc jak to jest?Jest się czym przejmowac czy nie?
Ten TV wyrasta nam na lidera ,zwłaszcza z takimi notami końcowymi.
Chyba ,że zapomniałeś o tym problemie.A tak przy okazji przydałoby się na końcu testu małe podsumowanie wad i zalet.
 
Ostatnia edycja:

gilek1975

New member
Bez reklam
Sochanus - ja mam sprzęcik jak w podpisie i powiem Ci że w kinie gra to tak wyśmienicie że brak mi słów żeby to opisać. Pokój mam 22 mkw + aneks kuchenny. Jak włącze filmik to żona wyhcodzi bo jej w uszach szumi od basu :D.
PS. To wszystko by tak ślicznie nie wyglądało gdyby nie Moja Tosia ;).
Pozdrawiam
 

Sochanus

New member
:) mowisz ze zone mozna tak wypedzic :) To biore w ciemno :D. I Tosie, tylko dylemat 52z3030 albo 46ZF355DG. Podobno "Wielkosc nie ma znaczenia" ;) wiec jeśli matryca jest ta sama to.... dlatego czekam na info od KIKIE-go.
 
Ostatnia edycja:

studius

New member
Czy ustawienia obrazu wpisuje sie dla każdego sygnału z osobna czy dotyczą wszystkich wejść tak jak w Z3030?
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Dotyczą niestety wszystkich wejść :(, ale chyba i tak może być prawda? Aczkolwiek mogłoby być osobno.....
 
Do góry