Toshiba seria ZF

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
no wiec u mnie.
bedzie stal na szafce wysokosc 40 cm, 45-60 stopni kat ogladania moze komus grozic czasem, pomieszczenie ogolnie jest tak srednio jasne :) w kazdym razie bezosrednie naslonecznienie ekranu nie grozi. pod katem 90 stopni oddalone o 1,8 m od tv jest akwarium z jasnym zimnym swiatlem (odbicie na tv?), odleglosc od oczu to od 3,5 do 4,5- 5 metrow. cyfra plus hd , nka bedzie pewnie, ale tez sporo zwyklej tv. dodam ze aktualnie na 507xa jakość odbioru meczu w panstwowej tv za posrednictwem humaxa po hdmi uniemozliwia mi ogladanie. (chodze do kumpla na kineskop ogladac)......no i pewnie kupie dvd-ka z dobrym skalerem denon 2930 pewnie......blu ray na razie nie - na tym stanęlo.

no i co Ty bys wybral?

a matryca 52 cale

poza prezentacja w domu :)

jesli sharpa hd1e to poprosze o cene na priva
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kocur. Ratuje Cię tylko Sharp HD1.

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=13590


PICT0311_sharp_HD1E.jpg

PICT0312_sharp_HD1E.jpg
 

studius

New member
Ostatnia edycja:

marko1801

New member
Nowe serie Toshiby, tylko u nas pewnie będą w przyszłym roku. Byłem zdecydowany na zakup 40zf355 ale jej dalej nie ma w polskiej dystrybucji, a model ma już parę miesięcy. Nie wiem czy warto jeszcze czekać ?

Nowe Philipsy są już dostępne.
 

Leszczu

New member
Tylko cos z tymi kolorami jest nie tak JVC idzie w czerwony A toshiba w zielony widac to jak stoja obok siebie szczegolnie na reklamie CIFu.
 

studius

New member
Brawo KIKI :D

Pytanko czy zauważyłeś smużenie w SD? No i czy ustawienia z kalibracji będą dostepne za jakąś opłatą jeśli w ogóle? Odpowiedź może być na priv.
 

pintr

New member
Witam.Mam pytanie ,w szczególności do Kikiego,czy Toshiba 46 ZF 355DG ma taką samą matrycę i elektronikę jak Toshiba 40 ZF 355.MOje pytanie wzięło się z tąd ze widziałem oba te telewizory i odniosłem wrażenie ze większy model gra ładniej ,czyściej i kolory ma bardziej nasycone od mniejszego.Coprawda nie stały one jeden obok drugiego ,ale w pewnej odległości od siebie ,niemniej odnosłem takie wrażenie.Noszę się z zamiarem kupna mniejszego modelu i byłbym wdzięczny za odpowiedź.Pozdrawiam
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Witam, bardzo się cieszę że test się odbył. Mam nadzieję, że Ci co mi nie wierzyli w jakość TV teraz się przekonali ;) . Pozdrawiam wszystkich posiadaczy ZF i gratuluje przyszłym włąścicielom :) .
Pozdrawiam.

PS.
pintr - myślę że były one zupełnie inaczej ustawione i dlatego była taka różnica plus inne ustawienie, inne oświetlenie miejsca itd.
 

pintr

New member
pintr - myślę że były one zupełnie inaczej ustawione i dlatego była taka różnica plus inne ustawienie, inne oświetlenie miejsca itd.[/quote]


Tak mi również sie wydaje ,oglądałem je kilka razy i cały czas to samo wrażenie ze większy gra ładniej...Spróbuje jescze raz je obejrzeć i wprowadzić do nich jednakowe ustawienia (może nie wyrzucą mnie ze sklepu :) )MOże wtedy będzie lepiej widać .Pozdrawiam
 

maciek_w

New member
Widać z powyższego linku, że ceny na wyspach są bardziej przyjazne niż u nas, to chyba znaczy, że warto jeszcze poczekać, żeby nie przepłacić za mocno:grin:
 

studius

New member
Jutro będę obchodził małą rocznicę - mija 2 tygodnie od złożenia zamówienia na ZF 46. Niestety Toshiba Polska przesunęła dostawę :hmm:

Dziwne to bo KiKi w tym czasie miał ten model już dwa razy - do swoich testów. Albo ma jakieś specjale chody albo ktoś mnie zwodzi zwłaszcza że wpłaciłem całą kasę.:???:
 
Do góry