Toshiba seria ZF

studius

New member
Oceny z Video-MIX podałem w wątku ZF.
Kiki, Gilek1975 jak to jest z tym smużeniem pionowym? Czy to oznacza również, że napisy przesuwają się skokowo? Taki efekt występuje w LCD Sharpa LC-42X20E.
A może to kwestia ustawień?
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Ja u siebie nie zauważyłem takich rzeczy, po tym co przeczytałem wczoraj, zacząłem przyglądać się różnym programom i nic takiego nie zauważyłem. Sorry że pytam, ale kiki powiedz na jakim sygnale widizałeś takie smużenie pionowe. Ja oglądam cyfrę+ i nic takiego nie zauważyłem, wieć niczym się nie przejmuje. Nic skokowo się nie przesuwa, a i napisy informacyje które lecą nie mają takiego smuzenia. Być może to efekt aparatu fotograficznego, który to ujął. Jednak oko tego nie widzi (przynajmniej moje ;) ) a jestem uczulony na tym punkcie.
Pozdrawiam
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Generalnie też jestem bardzo zadowolony z tych ustawień, chce tylko zobaczyć czy jest jakaś różnica w ustawieniach po profesjonalnych ustawieniach (o ile kiki będzie na tyle uprzejmy i mi je udostępni, za co będę bardzo wdzięczy).
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Z tego co wiem to Kiki udostępnia ustawienia za 200zł. Mnie sprzedał za 100zł bo wczensiej kupowałem u niego tv a dla klientów jest taniej. Tak wiec nie liczyłbym na to ze publicznie je poda. I tak naprawde trudno sie dziwić, wydal facet kase na sprzet to chce zeby mu sie to zwróciło.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Aha, ok więc uważaj tą wiadomość co Ci na PM wysłałem za nieaktualną :) . W takim razie nadal będę się cieszył własnymi ustawieniami :D .
Pozdrawiam
 

colsk102

New member
czytam uważnie wszystkie informacje o toshibach i zdecydowałem się na kupno w najbliższych dniach. Mam pytanie do użytkowników 46zf355 - czy odległości 4 - 4,5m nie są za małe do komfortowego oglądania ?
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Ja mam 3,5 - 3,8 m i gdybym teraz kupował t wziąłbym 52 :D. Ale tak poważnie to spoko 46 będzie super, za czasem oczywiście wyda Ci sie za mały ale tak już jest ze wszystkim.
Pozdrawiam
 

RheeTCT

New member
Czy to smużenie dotyczy obiektu poruszającego się na nieruchomym tle(tu możnaby sprawdzic tekst -np.napisy końcowe filmu),czy chodzi o ruch kamery w pionie?I na jakim sygnale?
 

2_D

New member
40xf550U

Witam
Czy model 40xf550U jest tym samym modelem co 40zf355 ??
Pytam poniewaz na stronach www toshiby nie znalazlem nic na temat ZF natomiast znalazłem model 40xf550U - bardzo ale to bardzo ciekawy cenowo + Full HD i 120Hz + ten sam wygląd

W ogóle super prezentacja modeli na http://www.regzalcdtv.com/
Może ktoś bardziej obeznany w tematyce rzuciłby na to okiem i skomentował
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Kolega colsk102 pytał o odległość czy 4,5 nie jest za małe do komfortowego oglądania 46ZF a nie po to by się chwalić co się ma kolego autorus ;) .
Pozdrawiam

PS.
Kolego 2 D - z tego co widzę są to telewizory przeznaczone na rynek USA z panelami 14 bit, u nas prawdopodobnie nie będzie ich w sprzedaży, a jeśli nawet to dopiero za jakiś czas. Poza tym (szybko przeglądałem) nie zauważyłem znacznych różnic poniedzy 40ZF.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trochę się przesunie II część - bo dostawa się sprzedała - sampla do Toshiby musiałem oddać :(. Czekamy na kolejną.
 

RheeTCT

New member
I co z tym smużeniem w pionie, Mr.Kiki ? Prosimy o szczegóły.A w ogóle: co do cholery z tymi telewizorami niby są od pół roku w sprzedaży ,a wciąż ich nie ma.Ma ktoś jakieś wieści ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry