Toshiba 42x3030d 42"

darek64

New member
Przeglądałem kilka testów Z3030 i X3030. To co mnie niepokoi, to dwie rzeczy, często podkreślane: 1. słaba czerń i gradacja szarości, 2. duże szumy/zakłócenia na sygnale z anteny.
Może się ktoś odnieść do tych zarzutów?
 

kozi170

New member
No właśnie tak jak Tomek Koko napisał to jest temat o serii X a nie Z bo więcej tu się pisze o Z i innych seriach niz o X.
Co do słabej jakości sygnału sd to z tego co pamiętam Kiki w teście pisał, że jest właśnie bdb, nawet z najgorszych stacji...
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Kiki podczas testów uzywał anteny dachowej i obraz ponoc bardziej niz pozytywny. Dzis miałem miec prezentacje od Kikiego niestety chyba mnie olał bo nawet nie znam proponowanuch cen. Troche to nie fair bo mógł nie obiecywac ze wszystko ok i nie zwodzic mnie ze poda ceny za "dwie godziny" albo "jutro" ale cóz zrobic. Jesli nic z tego nie wyjdzie to dzis lub jutro rano zamawiam 42X3000 . Obecnie w bydgoskim sklepie internetowym jest b.dobra cena 4350zł.
 

d.karolik

New member
birut napisał:
To jakas tajemnica ten test.
Dlaczego poprostu nie podasz www.
Niby chcesz ulatwic a utrudniasz.

Witam
Prosze bardzo jeżeli Ci to ułatwi oto adres http://**********.com/ jest to sąsiednie forum i pewnie adres niepoprawnie sie wyświetla bo jest zablokowany przez to forum .Więdz sie domyśl dlaczego na emeil albo użyj wyszukiwarki.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tomek Koko - sorry . Trochę miałem pracy i poprostu nie zdążyłem - co mnie nie tłumaczy. Przepraszam .
Ale zdążyłem się jeszcze skontaktować z Tobą przed terminem - niestety nie mam takiej możliwości cenowej wg. cen z innych źródeł niż Toshiba . SORRY.
Ale o jakość możesz być spokojny. Bo sprzedaliśmy sporo i wszyscy piszą że jest extra - a są różne sygnały w różnych domach.
Czerń jest extra jak na lcd -ale jakie masz odniesienie -bo jeśli do plazmy Pioneera to masz kłopot.
 

ragless

Member
kiki napisał:
Tomek Koko - sorry . Trochę miałem pracy i poprostu nie zdążyłem - co mnie nie tłumaczy. Przepraszam .
Ale zdążyłem się jeszcze skontaktować z Tobą przed terminem - niestety nie mam takiej możliwości cenowej wg. cen z innych źródeł niż Toshiba . SORRY.
Ale o jakość możesz być spokojny. Bo sprzedaliśmy sporo i wszyscy piszą że jest extra - a są różne sygnały w różnych domach.
Czerń jest extra jak na lcd -ale jakie masz odniesienie -bo jeśli do plazmy Pioneera to masz kłopot.

A jak wypada według Ciebie Philips 42" 9632BD i Samsung 40" F86 na tle Toshiby 42"Z30303D ?? Miałeś do czynienia z tymi modelami?
 

kozi170

New member
Tomek Koko napisał:
Jesli nic z tego nie wyjdzie to dzis lub jutro rano zamawiam 42X3000 . Obecnie w bydgoskim sklepie internetowym jest b.dobra cena 4350zł.
Tylko się pospiesz, ja zamówiłem go wczoraj i mieli jeszcze tylko 4 sztuki, pod koniec tygodnia bedzie do odbioru bo idą jak woda i wszystkie ze stanu wysprzedali... Cena naprawdę rewelacyjna, chyba najtaniej z całej Polski, przez internet może bym się bał kupic ale byłem na miejscu i wszystko ok, TV z polską gwarancją od polskiego dystrybutora, cena wynika stąd, że odgórnie Toshiba Polska do końca miesiąca zrobiła promocję na ten model a oni poprostu nie mają aż takiej marży jak inni...
Ogólnie bardzo chwalili ten model, mówili, że nie wiedzieć czemu w Polsce jest niedoceniany i mało znany ale podbija zachód np. Niemcy, podobno w wielu niemieckich testach bdb wypada...
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
kiki napisał:
Tomek Koko - sorry . Trochę miałem pracy i poprostu nie zdążyłem - co mnie nie tłumaczy. Przepraszam .
Ale zdążyłem się jeszcze skontaktować z Tobą przed terminem - niestety nie mam takiej możliwości cenowej wg. cen z innych źródeł niż Toshiba . SORRY.
Ale o jakość możesz być spokojny. Bo sprzedaliśmy sporo i wszyscy piszą że jest extra - a są różne sygnały w różnych domach.
Czerń jest extra jak na lcd -ale jakie masz odniesienie -bo jeśli do plazmy Pioneera to masz kłopot.
Małe sprostowanie.
Post pisałem rano. PO tym fakcie faktycznie kiki sie odezwał i wszystko ok POzdrawiam

P.S.
Tv zamówiony i bedzie u mnie jutro wieczorową porą ;)
 
Ostatnia edycja:

edi333

New member
Toshiba 42x3030dg

Mam telewizor LCD 42x3030dg.I mam odrazu trzy pytania dla znawców tej marki tv.Pierwsze to gdzie w nim jest tuner cyfrowy mam taką opcje zaraz na początku ustawień tv ale mi nic nie znajduje??I drugie pytanie czy ten tv posiada 10 bitowy panel,a jeśli nie to jaki??
I trzecie pytanie miałem wcześniej telewizor crt i tam w pilocie była opcja do przełączania na AV,czyli jak włączałem DVD lub tuner mediasat to był normalny obraz.A w tym tv nachodzi mi się w tle,czyli jak oglądam np. cyfre to widze na ciemniejszej planszy w tyle inny program jak to ustawić proszę o pomoc znawców tej marki tv.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wejście do tunera cyfrowego tuner jest z tyłu obok wejścia antenowego , musisz klęknąć z tłu przed telewizorem i zobaczysz .
Najlepiej oczywiście czytać instrukcję .
widok na całość złącz
a5a07f59d9e61288med.jpg


http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17438 - tu masz wszystko podane.

Telewizor posiada panel 10 -cio bitowy .
Trzecie pytanie - nie załapałem ???
 

otelo1

New member
kiki napisał:
wejście do tunera cyfrowego tuner jest z tyłu obok wejścia antenowego , musisz klęknąć z tłu przed telewizorem i zobaczysz .
Najlepiej oczywiście czytać instrukcję .
widok na całość złącz
a5a07f59d9e61288med.jpg


http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17438 - tu masz wszystko podane.

Telewizor posiada panel 10 -cio bitowy .
Trzecie pytanie - nie załapałem ???
...........................Otelo...z ......ech pomyłka..tekst jednak dotyczy modelu Z on ma panel 10 bit ...
 
Ostatnia edycja:

dfdarek

New member
to wersja testu chip

To test magazynu Chip.de

Top Gerät Preis D TV E AQ A S D Ee Summe
1 Loewe Individual 40 Selection Full-HD+ DR+ 4.700 € 97 98 100 100 100 100 100 57 96
2 Samsung LE40F86 1.700 € 99 100 95 80 96 78 78 86 95
3 Sony KDL-40X3500 2.400 € 98 89 93 85 94 100 78 79 91
4 Sony KDL-40V3000 1.500 € 98 92 77 85 89 100 78 100 90
5 Toshiba 42Z3030D 1.650 € 98 91 89 90 89 89 78 55 90
 
Ostatnia edycja:

660r

New member
Witam.. Koledzy jestem tutaj nowy tak wiec proszę o wyrozumiałość..
Mam takie pytanie.. Czym się różni model X3000PG od X3030P ? z góry dzięki za odpowiedzi.. Pozdrawiam
 
Do góry