Toshiba 40XV733 - co to za zwierz??

josephik

New member
czy ta Toshiba ma zwykłe wejście antenowe takie od zwykłej kablówki?
tutaj nie moge sie dopatrzec , jak sie ono nazywa?

Złącza


  • HDMI™ 4.0
  • 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 480p, 480i | 24Hz (24p) TAK | TAK
  • version 1.4 | Audio Return Channel | HDMI Ethernet Channel | Audio Content Enhancement TAK | TAK | - | TAK
  • REGZA-Link (HDMI-CEC) TAK
  • INSTAPORT™ TAK
  • LAN TAK
  • Component Video TAK
  • Composite Video TAK
  • SCART 2.0
  • SCART (RGB | S-Video | AV) TAK
  • S-Video -
  • Analog audio (Cinch) | Audio (mini jack) TAK
  • PC Input TAK
  • USB TAK
  • liczba wejść USB 2.0
  • SD Card (SDHC kompatybilne do 32GB) TAK
  • DVB Common Interface (CI) -
  • DVB Common Interface+ (CI+) TAK
  • Digital Audio Out TAK
  • Słuchawki TAK
  • Subwoofer TAK
 

zasadzka01

New member
witam czy ktos ma 46xv733? pytalem juz kilku osob na forum o tv i jakos stanelo na tym modelu. Ktos sie podzieli opinia?
oglądasz w dzień czy wieczorem: popoludnie, wieczor
jakie urządzenia będą podłączone: cyfrowe UPC z dekoderem UPC Mediabox HD, komputer, glosniki Z5500
na wprost czy z katów bocznych: jedno i drugie
jakimi złączami i co chcesz podłączyć: UPC standardowo (hdmi?). Komp przez HDMI
sygnał: SD
ile godzin dziennie ma grać tv: 6
ile osób zasiada przed tv: 2-3

Glownie bede ogladal SD z UPC cyfrowej i filmy kompa oraz czasami gral z PC. Nie ma autoformatowania, ale rozumiem ze mozna recznie zawsze wybrac pasujacy format?

Czy moze ktos uwaza, ze w tej lub troche wiekszej cenie (do 3600) jest cos lepszego? filmy z usb i jakies takie drobne dodatki mnie nie interesuja.

pzdr
 

rmvbhd

New member
Przeczytałem cały wątek i chyba zdecyduje się na Tośkę i mam kilka pytań:

1. Czy przy wersji z przekątną 40 cali jest matryca Samsunga czy tak samo trzeba szukać odpowiedniej jak w TV Samsunga?
2. Będzie się nadawać ten TV wyłącznie jako monitor do komputera ?
3. Natywna rozdzielczość TV po HDMI pod PC to 1920x1080 ?
4. Obraz na PC jest ostry ?
 

destructor

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o to ile razy był włączany to nie wiem. W linku który podałem do strony radzieckiej jest info jak się wchodzi w tryb serwisowy. Nie znalazłem tam info ile godzin tv pracował, może ukryte jest to w tych liczbach choć wątpię.

1. Czytając tu i ówdzie można odnieść wrażenie że jest stosowana jedna matryca.
Obraz PC jest ostry, niemniej chciałbym zwrócić uwagę na pewien szczegół, który być może występuje w każdym TV choć nie wiem bo nie widziałem.
Załóżmy po właczeniu TV i PC mamy na ekranie pulpit XP.
Otwieramy jakieś okienko nie na całym ekranie, zaóżmy okienko mój komputer. Wnętrze okienka jest barwy białej, to wtedy wszystkie kolory stają się jaśniejsze, doskonale to widać na dolnym pasku windowsaXP. Jest to natychamiastowy i widoczny przeskok jasności koloru, w moim przypadku niebieskiego bo mam niebieski pasek. Zminimalizuję owe okienko i jest przeskok na ciemniejszy niebieski. Dodam że pulpit mam cały czarny (tło). I tak jak sobie klikam zminimalizuj i przywróć okienko to kolorek niebieski mi tak przeskakuje. Być może jest to spowodowane "rozbłyskiem" koloru białego po matrycy i jego świeceniem. Nie wiem. Trzeba by popatrzeć na innych dużych TV czy jest tak samo. A może nie umiem czegoś ustawić.
 

ar_com

New member
witam czy ktos ma 46xv733? pytalem juz kilku osob na forum o tv i jakos stanelo na tym modelu. Ktos sie podzieli opinia?
oglądasz w dzień czy wieczorem: popoludnie, wieczor
jakie urządzenia będą podłączone: cyfrowe UPC z dekoderem UPC Mediabox HD, komputer, glosniki Z5500
na wprost czy z katów bocznych: jedno i drugie
jakimi złączami i co chcesz podłączyć: UPC standardowo (hdmi?). Komp przez HDMI
sygnał: SD
ile godzin dziennie ma grać tv: 6
ile osób zasiada przed tv: 2-3

Glownie bede ogladal SD z UPC cyfrowej i filmy kompa oraz czasami gral z PC. Nie ma autoformatowania, ale rozumiem ze mozna recznie zawsze wybrac pasujacy format?

Czy moze ktos uwaza, ze w tej lub troche wiekszej cenie (do 3600) jest cos lepszego? filmy z usb i jakies takie drobne dodatki mnie nie interesuja.

pzdr

wczoraj zakupilem tą Tośke, jak na razie miód - dałem 3200 + transport - za ta kase w tym segmencie i z takim obrazem to miód malina!!
temat tv wałkowałem od maja chyba , juz wszsytko bylo na tapecie nawet 9704 phila, ostatnio juz prawie kupilem toske 46WL753, obraz zyleta wszsytko mi sie tam pdoobało , ale ale wtedy tez dojrzalem nieśmiało na mnie spoglądającą tośke xv733 :-o , cenowo 2 koła mniej i tak zaczalem sie przygladac co to tam w srodku tej tośki jest , no i wyszło ze prawie to samo co w WL753 tyle ze to nie LED..

Wydałem tylko 3200 na 46" tv i poczekam sobie na fullleda w stylu phila 9705 czy nastpece tośki sv685 jak juz ( o ile) beda za 4-5 kola :)

Wracajac do 46xv733 , dzis potestuje sobie go -ale w zasadzie wszsytko na jego temat zostalo powiedziane i napisane
 

destructor

New member
Bez reklam
Wejście antenowe jest sprytnie schowane. Wtyczkę wkłada się do góry. Mam tam właśnie wetkniętą taką, więc nie pytaj już o to wejście antenowe - ono JEST :D
 

emlo

New member
Witam,czy ktoś orientuje sie jak matryca siedzi w tośce 46XV733 bo słyszałem ze seria ZF 46 cali miała problemy z matrycą.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
46xv733 ma najnowszy panel samsunga LTA460HJ04 montowany między innymi w 46c650.

194016d1281281093-lcd-matrices-differences-what-models-placed-55wl753_70-_s.jpg
 

kamil996

New member
A ja mam problem z podłączeniem głośników. Za nic w świecie nie moge ustawić aby tv przekazywał dźwięk na wyjście optyczne.. Tuner N-ki podłączony na hdmi 3, xbox360 na hdmi 2. Głośniki Edifier S330D z wejściem optycznym (MANUAL) podłączone kabelkiem optycznym do tv. Kombinowałem na różne sposoby jednak bez powodzenia... Działają mi tylko jeśli podłacze je analogowym pod wyjście słuchawkowe.. Proszę o pomoc.
 
Do góry