Toshiba 40XV733 - co to za zwierz??

destructor

New member
Bez reklam
Czasami zastanawiam się po co korzystać w takich przypadkach z LAN, skoro mamy w TV kilka wejść HDMI i nawet wejście PC.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
LAN, aby podłączyć się do routera, który łapie wszystkie komputery w sieci domowej, które są włączone, tak więć brat gra na kompie a Ty przeglądasz zdjęcia, które są na jego dysku, a stacjonarny komp trudno przenosić.
 

blaswi

New member
Mam problem z siecią LAN. Podłączyłem telewizor kablem sieciowym do routera. Zdjęcia otwierają mi się bez problemu ale kiedy chcę wyświetlić film np. w formacie avi albo mkv z dysku np. w laptopie to wyświetla mi się błąd odtwarzacza. w Jaki sposób mogę otworzyć zwykły film?
 

andreww2

New member
Witam;) Od jakiegoś czasu również jestem w posiadaniu tego modelu TV i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony:) Zarówno z programami SD, podłączeniem TV do komputera czy do PS3 dodam tylko że również wahałem się pomiędzy modelem Samsunga B650, jednak jak już kilku poprzedników pisało Tosia wygrywa starcie, ale do rzeczy:p Zastanawia mnie jedna funkcja... A mianowicie w edycji Timera są dwa "rodzaje" timera: Przypomnienie oraz Nagrywanie. O ile rozumiem o co chodzi z przypomnieniem, o tyle nie za bardzo wiem w jaki sposób miałoby działać nagrywanie. Czy ktoś może to rozgryzł i mógłby się podzielić doświadczeniem? Pozdrawiam:)
 

plbubu

New member
Działa wam DVBT ? za cholere nie moge dosjsc z tym tv do ładu i składu

na telewizorze LG odbiera obraz DTV bez zajakniecia na zwykłym kabelku a tutaj nawet na antenie nic nie znajduje jakość sygnału średnia. robie wyszukiwanie i nic... ani ATV ani DTV. Jakieś pomysły?
 

rafcio007

New member
zainstalowalem nowy soft, ale nie stwierdzilem jakiś zmian, filmow nadal nie mozna poprzez USB odtwarzać. A ja mam pytanko odnosnie tej Toshiby, czy mogę reklamować drganie obudowy, brzęczenie?? Telewizor jest jakby nie zbyt dobrze skrecony i strasznie obudowa drga gdy ogladam glosniej telewizje slucham muzyki itd
 

albercik13

New member
Myślałem że mój egz. jest wolny od tej wady ale niekiedy też potrafi brzęczeć.Porządny serwis powinien uznać reklamację, i tu jest dla mnie zagwostka - czy ta firma ma w Polsce takowy?
 

immortal32

New member
soft do toshiba 40xv733

zainstalowalem nowy soft, ale nie stwierdzilem jakiś zmian, filmow nadal nie mozna poprzez USB odtwarzać. A ja mam pytanko odnosnie tej Toshiby, czy mogę reklamować drganie obudowy, brzęczenie?? Telewizor jest jakby nie zbyt dobrze skrecony i strasznie obudowa drga gdy ogladam glosniej telewizje slucham muzyki itd


Witam , czy na chwile obecna udało się ci wgrać taki soft , aby odtwarzać pliki filmowe?
 

lolo909

New member
Witam , czy na chwile obecna udało się ci wgrać taki soft , aby odtwarzać pliki filmowe?
pliki filmowe odtwarza ale tylko mpeg2
na soft co odtworzy mpeg4 raczej nie ma co liczyć, sa nowe modele wiec o starych zapomniano.
mozna jedynie przez dlna zrobic transkodowanie divx do mpeg2, na serwerze Serviio nawet niezle to dziala
 

lolo909

New member
a moze jednak jest szansa ze bedzie kiedys odtwarzal divx przez usb
model 40XV743 jest identyczny, rozni sie jedynie tym ze posiada wbudowany tuner sat i odtwarza DivX-SD z USB - nie byl chyba sprzedawany na rynku polskim, tylko na niemieckim
ciekawe czy mozna wgrac jego firmware ?
 

Jupiter

New member
Mam pytanie odnośnie aktualizacji posiadam model z matrycą 37 " i softem 10.1.41.9 na stronie producenta jest soft 10.1.59.60 . Jakie są Wasze odczucia po zmianie , co wnosi , nowego .
Czy po zmianie na nowszy można powrócić do starego .
 

shogo

New member
Dvb t

Mam pytanie ,sorki ale nie wiem o co chodzi .Podłaczyłem antene zwykłą siatke i miałem nadzieje cos złapac z naziemnej cyfrówki a tu nic preciez ma te tunery a nic nie łapie co jest
 

butcher23

New member
Ostatnio zauważyłem, że po wciśnięciu klawisza "i+" czyli info, w informacjac pokazuje mi odświeżanie 50Hz. Mam podłączony dekoder z Vectry do TV kablem HDMI. Dlaczego nie pokazuje 100Hz??
 
Do góry