Toshiba 40TL 933 test. Kontynuujemy rozpoczęte dzieło jakości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba 40TL 933 test. Kontynuujemy rozpoczęte dzieło jakości.
TL933_963_front_Pillow_Family.jpg

Nowy model został bardziej dopracowany w szczegółach niż poprzednik czyli 40TL 838 , którego prezentujemy poniżej. Jednak zmienił też kolor z czarnego na srebrny i zmienił charakter na łagodniejszy i bardziej stonowany.

011_P1390509.JPG

Dół jest wyprofilowany z błyszczącym elementem , który dodaje mu stylu.

005_P1390529.JPG

Ilość szczegółów rewelacyjna, ostrość jest również poprawiona.

003_P1390562.JPG

A u nas w standardzie wyszło - 63W

025_P1390584.JPG
Drgania są naprawdę minimalne i jak na klasę cenową to bardzo dobre osiągnięcie.

Całość TU:
POPRAWNY LINK DO TESTU KLIK!
 

pasteel

New member
Proszę o pomoc.
Kilka dni temu kupiłem 40TL933. Jednym z ważniejszych aspektów przy wyborze TV był dostęp do YouTube. Ten niestety nie działa w tym modelu, nawet po aktualizacji softu :(( (wyświetla się tylko logo serwisu YouTube). Jak to naprawić?

Dziękuję.
 

pasteel

New member
Zrobione.
YouTube hula, aż miło.
Może komuś się przyda:
1. Zaktualizowałem soft TV - jednak nie wiem czy miało to jakieś znaczenie, ponieważ po aktualizacji YT nadal nie działał (statyczne logo na środku ekranu)
2. W zaawansowanych ustawieniach sieci (MENU->KONFIGURACJA->PREFERENCJE->USTAWIENIA SIECI->ZAAWANSOWANA KONFIGURACJA SIECI->KONFIGURACJA DNS i te wpisać ręcznie (takie same jak w ustawieniach DHCP routera)

Pozdrawiam.
 

pasteel

New member
Postaraj się bardziej z tym przekonywaniem. Naprawdę warto...
TV prezentuje się REWELACYJNIE.
Wygląda jakby był z aluminium. I ta czarna listewka na dole.. niby nic a czyni ten design jeszcze bardziej wyrafinowanym.
W czarnych modelach nie podobały mi się "napylone" gradientowe, jasne kropeczki na dolnej listwie (jak na szybach w autach z lat 90).

Aha.. TL933 o wiele lepiej prezentuje się w domu niźli na półce sklepowej.
Powodzenia w urabianiu żonki ;)
 

al-aksa

New member
no niestety... była, widziała na żywo i absolutnie go wykluczyła :D dziwne,że kiedyś kręciłby ją taki kolor, ale cóż...kobieta zmienną jest :D
 
Do góry