The Expendables 3

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wracając do tematu filmu .:)
Jakie laski byście widzieli w roli Niezniszczalnych ?
Jak dla mnie Linda Hamilton (Terminator),Sigourney Weaver (Obcy),Michelle Rodriguez (Szybcy i wściekli) oraz Cynthia Rothrock (stare filmy o sztukach walki).
 

tdx

New member
Bez reklam
niezniszczalni3_09.jpg


A co do kobiet:
Lucy Lawless - Xena ;)

a poważniej
Carrie-Anne Moss - Trinity (matrix)
Uma Thurman - The Bride (kill bill) <<-- tutaj też Daryl Hannah czy Lucy Liu
Angelina Jolie
 
Ostatnia edycja:

halcho

New member
W obsadzie filmu jest też Jet Li - jego powrót mnie cieszy. Cieszy też powrót Wesleya Snipes'a - to będzie chyba jego pierwszy film po wyjściu z więzienia za uchylanie się od płacenia podatków. Swoją drogą to ciekawe - taki znany aktor, celebryta i poszedł siedzieć, u nas za wypadek po pijaku aktora nie sadzają. Co kraj to obyczaj.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Same kozaki :D, wszystkie czesci fajne tego filmu

I troszke humoru tez jest. Tak sie zastanawiam czy w ostatniej czesci jak "mlody" biegl pod te gore z calym tym ekwipunkiem to czy faktycznie taka gorka byla czy cos przeklamali? Bo jesli naprawde tak bylo to mam pelen szacun do tego chlopaka...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gościu wzoruje się na Arnim.Również pochodzi z Austrii,ma podobny wzrost i wagę oraz fryzurę,robi miny jak młody Arni.Nawet głos ma podobny.Swoją drogą kozak sylwetka.
[youtube]Pwhh8tSwzDI[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie wydaje mi się, żeby na takim przecieku aż tyle stracili, ci co mieli zamiar do kina pójść, to pójdą, a osoby kupujące filmy też pewnie ostatecznie oryginalny nośnik nabędą.
A pozostali i tak z torrentów film zaciągną, więc ostatecznie bilans będzie się zgadzał ;)
 
Do góry