The Expendables 3

tdx

New member
Bez reklam
Fajne plakaty promujące film i aktorów

niezniszczalni3_11.jpg


niezniszczalni3_04.jpg


niezniszczalni3_16.jpg


niezniszczalni3_12.jpg


niezniszczalni3_10.jpg


niezniszczalni3_08.jpg


niezniszczalni3_06.jpg


niezniszczalni3_14.jpg
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Stallone to ma chyba więcej żył, niż krwi która może nimi płynąć?:razz: Ale dziadek się trzyma. Zresztą, gdybym miał tyle kasy co on, to też bym nieźle wyglądał. Nawet słyszałem że podróżuje z własnym kucharzem. Nie to żebym był mało atrakcyjny ( to tak gdyby jakieś kobiety były na forum), ale zawsze by mozna się było jeszcze podrasować:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Krzychu, znam goscia co wpadl na silke w wieku 50lat, brzuszek i te sprawy, typowa budowa. Dzis wyglada jak Dolph Lungren, wystarczylo kilka lat.
Drastyczna zmiana, zadnych koksow, wszystko na sucho. Jedynie suplementy, bialko itp. no i oczywiscie odpowiednia dieta, ale tez bez przesady :)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Emeryci znowu w akcji trochę na siłę robione te filmy są jak z Van Dammem dużo popisów kaskaderskich i tyle w latach 90 fajnie ich się oglądało
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Krzychu, znam goscia co wpadl na silke w wieku 50lat, brzuszek i te sprawy, typowa budowa. Dzis wyglada jak Dolph Lungren, wystarczylo kilka lat.
Drastyczna zmiana, zadnych koksow, wszystko na sucho. Jedynie suplementy, bialko itp. no i oczywiscie odpowiednia dieta, ale tez bez przesady :)

Tylko właśnie najgorsze są te ograniczenia związane z dietą:)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Myślicie że ci aktorzy nic nie brali w młodości? bo ja myślę że faszerowali się równo na stare lata im to wychodzi
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
W młodości?:) Spinacz, oni nadal się faszerują. Nie sposób jest u gościa ćwiczącego na "sucho" osiągnięcie takiej sylwetki jak ma Stallone, a co dopiero po 60-tce.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzychu, znam goscia co wpadl na silke w wieku 50lat, brzuszek i te sprawy, typowa budowa. Dzis wyglada jak Dolph Lungren, wystarczylo kilka lat.
Drastyczna zmiana, zadnych koksow, wszystko na sucho. Jedynie suplementy, bialko itp. no i oczywiscie odpowiednia dieta, ale tez bez przesady :)

Dokladnie tak jak piszesz wszystko kwestia jak bardzo sie chce i co chcemy zastosowac zeby tak a nie inaczej wygladac...Ale dwie poprzednie czesci bylo spoko , wiec trzecia mysle ze tez bedzie mozna obejrzec z usmiechem...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bez koksu można dużo osiągnąć ale 45 cm w łapie przy poziomie tkanki tłuszczowej mniejszej niż 10 % to już jest praktycznie niemożliwe,nawet na dopiętej w 100 % diecie i najlepszych suplach.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dokładnie. Wiem coś o tym, bo sam trenuję od 15 lat na sucho. Na siłowni do dzisiaj nie widziałem gościa co na sucho chociażby się zbliżył do Stallone czy Van Damme z najlepszych lat. A rózni ludzie chodzą, od młodzików po takich grubo po 50-tce. Śmieszą mnie te reklamy w pismach branżowych o super suplementach, czy porady jak osiągnąć kostkę na brzuchu w 6 tygodni:) Bez diety, kasy, suplementów i w większości koksu, możemy pomarzyć o filmowej sylwetce. Zobaczcie jak zmieniają sie aktorzy do roli filmowych - Gladiator, Troja, Thor itd. Pewnie to też zabieg grafików ( pamiętamy wszyscy Hot Shots 2 i sylwetkę Charlie Sheen'a), a za chwilę w innej produkcji już "normalna" sylwetka. Nikt nie zdaje sobie sprawy że taka sylwetka to dla niektórych lata ćwiczeń i wyrzeczeń, a dla innych po prostu cel niemożliwy. Ktoś , kto tego nie liznął to mysli że kupi hantle i po 3 miesiącach już będzie wyglądał jak kulturysta, a to niestety nieprawda.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Reklamowane są jeszcze Prohormony które są ostatnio coraz bardziej popularne i które można legalnie kupić np. u Roberta Burne.ki.
Są stosunkowo krótko na runku i przez to są nie do końca zbadane jednak ich skutki uboczne są podobne jak nie gorsze od zwykłych koksów.
Dużo gówniarzy je stosuje ponieważ mogą je legalnie sprowadzić oraz przyjmują je w tabletkach gdzie nie muszą martwić się o igłę i dobre zrobienie zastrzyku.
Jednak to już nie zalicza się do suplementów.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Co by nie było na rynku, to niech nikt nie sciemnia że da się osiągnąć 60 cm w bicepsie na serku twarogowym. Sam Burneika się mota, jak go się pytają o sterydy. Zresztą, co bedziemy sciemniać, laski nie lubia napakowanych gości. Pewnie to przez stereotyp półdebila, którego nawyższym celem jest obstawianie bramki w lokalu.
 

tdx

New member
Bez reklam
Co by nie było na rynku, to niech nikt nie sciemnia że da się osiągnąć 60 cm w bicepsie na serku twarogowym. Sam Burneika się mota, jak go się pytają o sterydy. Zresztą, co bedziemy sciemniać, laski nie lubia napakowanych gości. Pewnie to przez stereotyp półdebila, którego nawyższym celem jest obstawianie bramki w lokalu.

albo oryginalnej plakietki klubu "Vanessa" ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jasne że Burnei.a ściemnia że wygląda tak od towaru w swoim sklepie.
Co do tego że laski nie lubią napakowanych facetów to zależy jak napakowanych.Ja nie chciałbym wyglądać jak żaden z zawodowych kulturystów ale np tak jak ten gościu :
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy to sarkazm z Twojej strony, czy nie? Wierz mie na słowo, że po 5 latach to miałby co najwyżej odciski a nie prążkowanie mięśnia. Oczywiście piszę o odpowiedniej masie mięśniowej i rzeźbie. Są 3 rodzaje budowy Endomorfik, Ektomorfik czy Mezomorfik. Ten ostatni jest najbardziej podatny na rozwój masy i rzeźby mięśniowej, ale oczywiście przy odpowiednim wspomaganiu.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ale temat poszedł w dziwną stronę ;)

to ja od siebie tylko dodam że costam ćwiczę wcześniej na siłowni teraz cały sprzęt jest w domu ale to co mnie najbardziej rozwala to to jak niektórzy aktorzy potrafią się zmienić przykład:

christian-bale-machinist.jpg


55.jpg
 

halcho

New member
Można tak jak ten Brazylijczyk, który wstrzyk***nął sobie w ra***mio***na olej mi***ne***ral***ny zmie***sza***ny z al***ko***ho***lem. Obwód w bicepsie - 68 cm, ale wrażenie ogólne oględnie mówiąc kiepskie
 

Attachments

  • bicepsy.jpg
    bicepsy.jpg
    50,7 KB · Wyś: 5222
Do góry