The Dark Knight Rises

Liter1979

Member
Bez reklam
Dzisiaj dotarła do mnie płytka. Czekałem z niecierpliwością, bo w kinie niestety nie miałem przyjemności zobaczyć, a wersje kinowe w necie są nie dla mnie... Jak na razie obejrzałem płytę z dodatkami, sam film zostawiłem na wieczór z żonką :) Same dodatki - miodzio ! Mnóstwo wywiadów z twórcami i aktorami, sceny zza kulis, trailery, omówienie WSZYSTKICH batmobilów i wiele, wiele więcej. POLECAM !!!
 

Piti11

New member
Kupiłeś wersję dvd czy blu ray? Jak prezentuje się dźwięk? Ja osobiście mam zamiar zakupić film jutro, choć w kinie mnie rozczarował :(
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Piti11
Mam wersję BD.
Film jak film, jednym się podoba innym nie. Dla mnie jest OK" zwłaszcza rozpatrując trzy części Nolana.
Co do wydania Blu-Ray. Dużo wstawek z IMAX 1:78:1 jeżeli chodzi o obraz. Tutaj żyleta. Pozostałość w proporcjach 2:40:1 też jest OK".
Dźwięk DTS HD Master Audio oceniam 10/10. (byłem w kinie i też byłem zawiedziony, ale widać kiepskie to kino w moim mieście...)
Generalnie wydanie na BD bardzo dobre, dodatków jeszcze nie obejrzałem, ale po relacji kolegi sebastianlinert widać, że też są OK".
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Kupiłeś wersję dvd czy blu ray? Jak prezentuje się dźwięk? Ja osobiście mam zamiar zakupić film jutro, choć w kinie mnie rozczarował :([
Moim zdaniem filmy takie jak ten trzeba oglądać WYŁĄCZNIE w wersji blu ray, i taką też zakupiłem (wersja dwupłytowa ale nie metal box, bo nie chciałem płacić za opakowanie ok. 20 zł więcej). Dźwięk DTS-HD Master Audio ale tak jak nadmieniłem nie oglądałem jeszcze samego filmu, więc napiszę cokolwiek po seansie - mam OGROMNĄ nadzieję że nie rozczaruję się tak jak ty...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
sebastianlinert
Dźwiękiem raczej się nie rozczarujesz, zresztą obrazem również, wydanie na bardzo dobrym poziomie.
 

krazy777

Member
Bez reklam
Wczoraj oglądałem z godzinkę i niestety potomek nie dał więcej pooglądać. Jednak z tego fragmentu filmu wystawiam ocenę 10/10 zarówno w kwestii obrazu jak i dźwięku. Nawet żona oglądając mówiła co chwilę: "masakra, ale ładny obraz" - zwłaszcza przy scenach IMAX.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Jeden z lepszych momentów dzwiękowych w filmie jak niby już dopadli policjanci Batmana w ślepym zaułku ulicy a on wylatuje swoim tym latającym myśliwcem , ah przywalił bas i to nie słuchałem dosyć mocno dobre!!!
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Dzisiaj dotarła do mnie płytka. Czekałem z niecierpliwością, bo w kinie niestety nie miałem przyjemności zobaczyć, a wersje kinowe w necie są nie dla mnie... Jak na razie obejrzałem płytę z dodatkami, sam film zostawiłem na wieczór z żonką :) Same dodatki - miodzio ! Mnóstwo wywiadów z twórcami i aktorami, sceny zza kulis, trailery, omówienie WSZYSTKICH batmobilów i wiele, wiele więcej. POLECAM !!!

W necie jest już FULL wersja + CINAVIA.....:)hehe ktoś miał jakiś problemik z tym czymś??
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
W Cinema city w Warszawskiej Arkadii obraz i dzwięk był poniżej krytyki.Nie wiem skąd mają tylu chętnych na te piekielnie drogie, tandetne seansy !!!!!!
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Jestem po wczorajszym wieczornym seansiku i powiem że jestem ZACHWYCONY !!! Film wypasik, aczkolwiek ten kto będzie go porównywał do "Początku" lub "Mrocznego rycerza" moim zdaniem popełni błąd - te filmy choć oczywiście tworzą jedną całość, są zupełnie inne. W tej części jest dosyć mało akcji, ale za to klimat wymiata. Cały czas napięcie, Batman pokazany jest jako zwykły człowiek który bez swoich "zabawek i gadżetów" jest zwykłym śmiertelnikiem... Całości dopełnia wspaniała muzyka, ale to akurat jest atut całej trylogii. Co się tyczy wydania blu ray, jak dla mnie bez zastrzeżeń - dźwięk najwyższych lotów (subwoofer ma co robić :)) obraz na 6+. Ogólnie naprawdę polecam, ale tylko tym którzy widzieli poprzednie części trylogii !!!
 

Pingu

New member
Ale tragedia ten film, żałuje, że straciłem na niego 2,5 godziny. Oceniam go na 3/10. Uwielbiam filmy gdzie np. złoczyńca, który wcześniej masakrował wszystkich w koło nagle nie rusza się jak go jakiś główniejszy bohater atakuje, albo Batmana, który załatwia kilku chłopa strzałkami a później zamiast zrobić to samo z jeszcze jednym to się nim na pięści pierze i nagle kobieta przebija nożem jego pancerz niezniszczalny, albo dobre jest to, że jak Batman prowadzi swoją super furę to kule nic jej nie robią i nawet ciężarówkę rozwala na czołowe, ale jak ktoś zwykły ją prowadzi to jeden strzał i fura wybucha. A i mój ulubiony fragment, Batman ma ratować miasto, nie ma czasu, bo ma bombę atomową, ale czas na pogaduchy i całusy jest. Oczywiście w minutę wywiózł tą bombę tak daleko od miasta, że nawet podmuchu nie było. Żenada i tyle, a takich żenujących scen jest pełno, niestety żadne efekty tego filmu nie ratują.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale tragedia ten film, żałuje, że straciłem na niego 2,5 godziny. Oceniam go na 3/10. Uwielbiam filmy gdzie np. złoczyńca, który wcześniej masakrował wszystkich w koło nagle nie rusza się jak go jakiś główniejszy bohater atakuje, albo Batmana, który załatwia kilku chłopa strzałkami a później zamiast zrobić to samo z jeszcze jednym to się nim na pięści pierze i nagle kobieta przebija nożem jego pancerz niezniszczalny, albo dobre jest to, że jak Batman prowadzi swoją super furę to kule nic jej nie robią i nawet ciężarówkę rozwala na czołowe, ale jak ktoś zwykły ją prowadzi to jeden strzał i fura wybucha. A i mój ulubiony fragment, Batman ma ratować miasto, nie ma czasu, bo ma bombę atomową, ale czas na pogaduchy i całusy jest. Oczywiście w minutę wywiózł tą bombę tak daleko od miasta, że nawet podmuchu nie było. Żenada i tyle, a takich żenujących scen jest pełno, niestety żadne efekty tego filmu nie ratują.
a to tylko jeden taki film, te które oceniasz wyżej mają to samo:)
 

Pingu

New member
Może i tak, ale tamte mają np. Niesamote efekty, ciekawąa fabułe a ten składa się tylko ciągu żenujących scen. A świetne jest też to jak policjanci zamknięci pod ziemią, po kilku miesiącach wychodzą na zewnątrz ogoleni i pełni sił do walki oczywiście dopiero na 40 minut przed wybuchem :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi się w miarę podobał:). Wczoraj oglądałem pamięć absolutną, wielu zachwalało, jak dla mnie jest to film z dużą akcją, kompletnym brakiem fabuły, trącający Ja robot i innymi motywami z wielu filmów:) strasznie się rozczarowałem, ale znowu innym się bardzo podobał
 
Do góry