Test nowego telewizora LCD firmy Samsung UE55ES8000

kazikw1

New member
Instalujesz ten widget. Potem łączysz się np poprzez filezille z telewizorem , odnajdujesz dwa pliczki 03_03_nfsmount.init i 04_04_samba.init. Edytujesz je w notepad++ w miejscach zaznaczonych. Wpisujesz tam swoje dane serwera (ip , login i hasło) i wszystko.

... już tuż tuż ale za cholerę nie mogę znaleźć tych plików a katalogów milion; mogę prosić o jeszcze jedno koło ratunkowe?
;)
 

kazikw1

New member
YouTube

Cześć, po aktualizacji do 2008 odpalam YouTube (v 1.078), pojawiają się ikonki, następnie same znikają i zostaje samo tło. Czy ktoś tak ma? Nie wiem o co kaman :(
Reinstalowałem YT, wyrzuciłem, wrzuciłem ponownie i kupa :(
 

kazikw1

New member
Cześć, po aktualizacji do 2008 odpalam YouTube (v 1.078), pojawiają się ikonki, następnie same znikają i zostaje samo tło. Czy ktoś tak ma? Nie wiem o co kaman :(
Reinstalowałem YT, wyrzuciłem, wrzuciłem ponownie i kupa :(
Już sobie poradziłem. Byłem na kompie zalogowany do konta google w domenie gazeta.pl. Wybrałem youtube.com/activation, wpisałem kod i się zbiesiło, bo w domenie gazeta.pl usługa youtube jest niedostępna... Wot i cały sekret. Szkoda tylko, że jedyną opcją na uporanie się z kłopotem było odłączenie TV w odpowiednim momencie (po ekranie startowym YT), wtedy ikonki nie znikały i można było się wylogować :)
Może się komuś przyda ta wiadomość :)
 

only79

New member
Witam! Jestem nowym posiadaczem UE46ES8000. Przeczytałem prawie cały wątek, ale w sumie nie wiem czy robię coś nie tak.. w każdym razie..
1) czy zestaw filmy mkv + napis txt powinien działać na naszych tv? Dodam, że zestaw film mkv + srt też u mnie nie działa (pliki odtwarzam z pendrive).
2) Gdy wciskam przycisk tools nie mam żadnych ustawień do napisów, gdzieś one są?
3) W plikach avi można przewijać filmy, a plik mkv mogę co najwyżej zastopować.. czy to normalne?
Będę wdzięczny za odpowiedzi! Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
najlepiej ściagnij napiproject i daj zapis do srt działać będzię na bank
MKV powinny się przewijaćtak samo jak każdy inny format.
Jak nie możesz przewijać to najczęściej plik jest uszkodzony.
 

sirtrotyl

New member
Czy u Was też tak mocno grzeje się obudowa w okolicy interface CI z tyłu obudowy ? Jest tam pewnie procek a po kilku godzinach oglądania tv lub po 1 filmie divx prawie parzy rękę.
Wiadomo mamy upały itd. obudowa pewnie przy okazji robi za radiator. Z ciekawości sprawdzę termometrem ile stopni tam panuje. Sprawdźcie u siebie dla porównania.
 

daromax101

New member
Faktycznie przed chwilą sprawdziłem "plecki" mojego ES-a i między interface CI a tą naklejką na Evolution Kit nie idzie dłużej ręką dotknąć , takie gorące że aż można się poparzyć :) , ale na szczęście nic złego się nie dzieje.
 

Marek36

New member
Panowie jak wrażenia z użytkowania Evolution kit ?
Ja powiem ,że wszystko chodzi pięknie i sprawnie ....... ale komendy głosowe to masakra.
TV co chwile sam wlacza mi nasluchiwanie komend !!!!!! Kompletnie nie reaguje na polecenie " WYJDZ " mozna nawet krzyczec , spiewac ..co sie chce. Przed tą ewolucją komendy działały dobrze a TV nie nasłuchiwał bez powodu czyli komendy.
Naprawdę żałuję tego upgradu bo mam dość już tego TV
 

RafMat

New member
Zresetuj ustawienia mowy . Może przez dołączenie evo kit, coś się popie... :) ja miałem problem z TVP2 HD odbierany przez modul CI+, na nc+.kolega musiał przyjść z dekoderem i podłączyć.Po odlaczeniu i spowrotem załączeniu modulu, wszystko gra. Zrób podobnie dołącz moduł, wyłącz z sieci Tv na 10".I wtedy zobacz czy Tv w ogóle się załączyć :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Marek36

New member
OK za chwilkę tak zrobię.
Z tego co widzę to mam soft 1001. Aktualizacji mi nie widzi ( blad 601 ) a przez USB... nie ma takiej opcji aktualizacji. WTF ?
 
Do góry