Telewozor 3D 47 cali a odległość oglądania

smolax71

New member
Oj kurna nawet nie pomyślałem o kupnie 47 cali !!! do tej pory miałem
32 cale więc pomyślałem o 37 calach w sklepie stwierdziłem że może
jednak kupie jakiś 42 calowy bo odległość od telewizora mam około
3-3,5 metra a tu wychodzi że odpowiedni to min. 47 cali :???:
tylko cena o 1000 pln więcej :(

Polecam 47LK950
Seria LM ma jakieś wady a ten jest za ok 2500 i LCD z krawędziowym podświetleniem i nie ma SMART itp ale i tak obraz i 3d superek. :)
 

lopez73

New member
Polecam 47LK950
Seria LM ma jakieś wady a ten jest za ok 2500 i LCD z krawędziowym podświetleniem i nie ma SMART itp ale i tak obraz i 3d superek. :)

Siedzę na forach , czytam o rożnych telewizorach i standardowo czym więcej czytam to bardziej głupieje , w sumie każdy ma wady i zalety ale który wybrać oto jest pytanie :)
dla mojej małżonki wybór jest "oczywisty" zastanawia się po co tak przebieram :shock: dla niej telewizor to telewizor najważniejsze aby jakoś wyglądał :blagam: tak samo zastanawiała się po co mi było kino domowe za ponad 2000 pln jak są takie bajeranckie za 800 pln a tam zamawiałem oddzielne wzmacniacz , głośniki na zamówienie itp. w sumie to po co kino domowe perzcież telewizor ma głośniki :confused: a w ogóle to po co 42 cale jak 37 cali wystarczy no masakra :? a ogólnie to nic nie dolega temu staremu Panasowi to po chcesz zmieniać ? no trochę się pożaliłem ....... :p
ale ostatnio się jej odgryzłem jak chciała zmienić firanki w pokoju :hihi:zapytałem ale po co nic im nie dolega :bober:no świnia ze mnie ale musiałem :oops: no nic czytam dalej ...
 

lm648

Banned
..............dla mojej małżonki wybór jest "oczywisty" zastanawia się po co tak przebieram :shock: dla niej telewizor to telewizor najważniejsze aby jakoś wyglądał :blagam: tak samo zastanawiała się po co mi było kino domowe za ponad 2000 pln jak są takie bajeranckie za 800 pln a tam zamawiałem oddzielne wzmacniacz , głośniki na zamówienie itp. w sumie to po co kino domowe perzcież telewizor ma głośniki :confused: a w ogóle to po co 42 cale jak 37 cali wystarczy no masakra :? a ogólnie to nic nie dolega temu staremu Panasowi to po chcesz zmieniać ? no trochę się pożaliłem ....... :p

Nie jesteś osamotniony, my również mamy podobnie :) A więc, Witaj w Klubie :)
Nie daj się! Pozdrawiam :)
 

lopez73

New member
Nie jesteś osamotniony, my również mamy podobnie :) A więc, Witaj w Klubie :)
Nie daj się! Pozdrawiam :)

A no zapomniałem napisać że kupiłem ten telewizor jakoś na koniec roku
W euro.com.pl promocyjne
LG 47LM660S + odtwarzacz Blu-ray 3D + Transport gratis = 3 890 zł

ktoś mi to odradzała ale powiem że się mylił !
Obraz po prostu żyleta ! wykonanie super nie miałem się do czego przyczepić
a że przy włączaniu przez sekundę widać nierównomierne podświetlenie to pikuś!
w żadnym oglądanym materiale filmowym nie zauważyłem tego afektu nierównomiernego podświetlania ,
nie będę oczywiście na siłę wyszukiwał wad tego telewizora bo to bez sensu
dziękuje temu komuś kto mi napisał abym nie kupował tego 42 calowego bo będzie za mały (miałem wcześniej 32 cale) :oops:
bo naprawdę po tygodniu bym był już wkur.. ;-)
p.s. żałuje że poprzednio kupowałem Panasoniki ...
no ale firanki muszę teraz pozwolić zonie kupić nowe ...
zgodziła się na telewizor to niech ma a co tam :)
 
Ostatnia edycja:

fluid

Banned
Minimum to 47" do 2d i nawet nie probuj schodzic ponizej ,nie sugeruj sie podpowiedziami sprzedawcy bo najwidoczniej nie wie co mowi jak podpowiada ze to za duzy tv do odleglosci 3m . O to przyklad niewiedzy, niekompetencji tego typu sprzedawczykow - dobrych jakisch 12 latek temu a moze i lepiej wpadlem na stoisko rtv i zaczolem wypytywac o konsole psx 1 - niby nowosc na rynku i mogl by typ nie wiedziec o co mi chodzi ale nie stal na spozywczym i powinien ogarniac temat a tu du.a !Gosc nawet nie wiedzial ze na rynku pojawilo sie cos takiego jak psx , dopiero po wnikliwszym omowieniu tematu , przejzeniu katalogu Sony zaczol orjentowac i udawac ze lapie :d haha , to bylo dawno temu ale od tamtego czasu w tej materri niewiele sie zmienilo .
 

Miker88

New member
Witam ja zastanawiam się między tymi dwoma TV Samsung 3D UE 46ES6340S oraz LG 47LM 640S

Jeden wyświetla obraz 3D aktywny a drugi pasywny
czy obraz pasywny 3D z LG to naprawdę kiepskiej jakość obraz ?

jaki jest koszt okularów 3D aktywnych ?

w którym telewizorze funkcje smart TV działają lepiej ?

jak działają przeglądarki wbudowane w te TV która lepsza? czy się przycinają ?

Który z tych producentów ma częste aktualizacje TV i wsparcie ?

a i co ma takiego np TV LG 47LM670 s a czego nie ma LM640S ?

i to samo pytanie odnośnie samsunga 46ES6340 i ES6800 ?

odległość od TV 3 m

4 osoby będą oglądać obraz 3D
 
Do góry