Telewizory Philips z serii PUS 7600 zasługują na uwagę - specyfikacja

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

O telewizorze Philips 48PUS7600/12 będzie się można w przyszłym tygodniu dowiedzieć się więcej , gdyż
dostępny będzie test , z czego jestem bardzo zadowolony . Zapowiada się interesujący "telewizorek":| , o dobrym kontrastowym obrazie , dobrze nadający się zarówno do kina akcji jak i transmisji sportowych .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Jutro będzie skończony test tego telewizora.

Witam uprzejmie,

Tym lepiej , bo będzie się można zapoznać się z dwoma , niezależnymi testami .:-|
BTW ,

Dostępne są od zaraz telewizory Philips 55PUS7600/12 w cenie 8248.99 zł , oraz 65PUS7600/12 w cenie 12243.99 zł np . w sklepie Electro.pl . Ceny , jak "na mój gust" są cokolwiek za wysokie bez dwóch zdań.:confused:(zeszłoroczny Philips z serii 9xxx tj .Philips 65PUS9809/12 jest w cenie 11998.99 zł)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

trops55

Member
Jutro będzie skończony test tego telewizora.

Mamy już 4 sierpnia, a testu jak nie było, tak nie ma, czy to celowe działanie ?
Proszę o poważne traktowanie czytelników i nie obiecywać rzeczy, których się nie zamierza spełniać. Wystarczy poinformować, że test będzie opóźniony , a nie milczeć.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Mamy już 4 sierpnia, a testu jak nie było, tak nie ma, czy to celowe działanie ?
Proszę o poważne traktowanie czytelników i nie obiecywać rzeczy, których się nie zamierza spełniać. Wystarczy poinformować, że test będzie opóźniony , a nie milczeć.

Wyluzuj, kiki jest z planety, na której doba trwa pół roku. Konkurs z dnia dziecka do dzisiaj nierozstrzygnięty. Testy zawsze się pojawiają ale w odpowiednim momencie. Zwyczajnie przyzwyczaj się do tego.
 

bluray

Banned
No dajcie spokój.
Kiki to Olsztyn. Kraina 1000 jezior.
W tych temperaturach to bym raczej zaniechał prac badawczych ...
KIKI: nad wodę czas ...
Odczekamy cierpliwie.

No i te 40 stopni celsia ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Input lag jest

thumbs_P1770016.JPG


A zdjęcia dopiero się wpisały - sorry ale się zacięło.
Jutro jest gotowy.

Na osłodę:

thumbs_P1770320.JPG

Świetne skalowanie i kąty boczne.

thumbs_P1770053.JPG

Input Lag nie przeszkadza do pełnej kontroli gier.

thumbs_P1770078.JPG

Genialna blokada szumów.

thumbs_P1770092.JPG

Super do sportu , bo cudowna płynność.

thumbs_P1770106.JPG

Katy boczne uciekają lekko.

thumbs_P1770143.JPG

Natywne 4K - rewelacja.

thumbs_P1770308.JPG

Skalowanie rewelacja.

thumbs_P1770004.JPG

Świetny dźwięk stereo.

Telewizor się nie zawiesza i działa jak dla mnie nawet za szybko.
Trzeba przyzwyczaić się do pilota.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Czy podstawa centralna do telewizorów Philips 48PUS7600/12 , Philips 55PUS7600/12 i Philips 65PUS7600/12 o symbolu PTS 840/00 jest już dostępna ? Nota bene bardzo ładna .:-|
Jeżeli jest dostępna to w jakiej cenie i gdzie ją będzie można kupić ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miejsce na podstawę jest, sprawdzę czy będzie oddzielnie możliwa do zakupu.

Co do Input lag - grałem kilka godzin w różne gry właśnie sprawdzić opóźnienie - (zdjęcia też będą) i nie ma żadnego dyskomfortu !
 

magg

New member
Miejsce na podstawę jest, sprawdzę czy będzie oddzielnie możliwa do zakupu.

Co do Input lag - grałem kilka godzin w różne gry właśnie sprawdzić opóźnienie - (zdjęcia też będą) i nie ma żadnego dyskomfortu !

Sprawdzisz czy obsługuje 4:4:4 w 4k@60HZ i 1080@60HZ?
 
Do góry