Telewizory LED TCL C76 z HDR Pro i Androidem 7.0 - dostępne od września.

Kris_6

Member
Taki mądry jesteś ? To powiedz dlaczego tyle osób skarży się na nieprawidłowe działania tv ? i w tym przypadku chodzi najbardziej tutaj o TCL ?



Ja nie muszę mieć zawodu i jakiś szkoleń jak ty , bo jak ktoś jest kumaty to szkolenia itp są zbędne i jeszcze dodam że są takie osoby co im nie potrzeba szkoleń , także daruj sobie takie teksty , bo widzę że co z ciebie za super fachowiec i nikt ci nie dorówna !!!

Ja piszę to co czytam tutaj na tym forum i takie są moje spostrzeżenia ,
Popieram wypowiedź nie trzeba szpeca z fakultetami żeby stwierdzić jak system w TV śmiga i to nie piszę tutaj o samym TCL tylko ogólnie. A te całe rankingi to jest pic na wodę i nic więcej. Podobnie ma się ocena jakości zdjęć nowego iPhona XS Max w rankingu DxOMark co jest śmieszną notą. Rynek zweryfikuje sprzęt a nie jakieś pseudo rankingi.
 

Desverger

New member
@Kris_6 Dokładnie tak! Wcześniej właśnie o tym pisałem. A te teksty o setkach zadowolonych przypominają to stwierdzenie: "Jedzcie gówno! Miliony much nie mogą się mylić!" :)
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Taka jest prawda !!! Trzeba to zaakceptować a nie wypierać się faktów , Inni używają tylko jako tv i nie używają bajerów lub mają dość zgłaszania problemów i czekają cierpliwie aż może coś się poprawi , taka jest prawda co tutaj ukrywać , pisz człowieku prawdę a nie mydlenie oczu .
Kiedy miał być ten nowy Andek 8 ? Kiedy obiecane było tutaj dla osób które czekają i nie mogą się doczekać !!! To za tydzień , to za kilka dni itd itd ... Dobrze że nie mam na razie tv z Andkiem to spokojna głowa wszystko działa jak należy i współczuję tym osobom co mają problemy ...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android 8,0 jest i ludzie ze świata dziękują i cieszą się .
To kwestia kultury i wychowania.
Potrafią uszanować pracę.
Jak będzie update damy znać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
43823232_2005111296217318_4022783072284966912_n.jpg

Pierwszy na świecie telewizor w sprzedaży z Androidem 8,0

43950612_2005111542883960_4095003604497203200_n.jpg


43951559_2005102982884816_7934275690730356736_n.jpg

Świetne skalowanie.

44023065_2005124582882656_7718480268738166784_n.jpg

Bardzo dobry kontrast i czerń.
 

tomulus

New member
Ludzie co wy ciągle z tym testem !?

"C70 to wg 56 dziennikarzy ze wszystkich krajów Europy - to najlepszy telewizor w klasie cena do jakości."

To chyba wystarczy
 

Desverger

New member
Dziwaczny wpis. Czy wszystko w życiu kupujesz bo ktoś, gdzieś ogłosił, że jest najlepsze? Niektórzy wolą jednak pomimo takiego stwierdzenia oprzeć swój zakup o rzetelny test wykonany przez testera, który zna się na rzeczy, ma przyrządy pomiarowe, zna metody itp.
 

tomulus

New member
Dziwaczny wpis. Czy wszystko w życiu kupujesz bo ktoś, gdzieś ogłosił, że jest najlepsze? Niektórzy wolą jednak pomimo takiego stwierdzenia oprzeć swój zakup o rzetelny test wykonany przez testera, który zna się na rzeczy, ma przyrządy pomiarowe, zna metody itp.

Ręce opadają! Każdy trzeźwo myślący wiedzialby że to sarkazm...
 

Desverger

New member
Taaa...Tu na tym forum w niektórych wątkach ciężko się połapać co jest sarkazmem, co normalnym wpisem a co "wpisem-klakierem" z podejrzanego konta (dziwnym trafem popierającym "jedynie słuszną linię partii", że tak powiem) i występuje to najczęściej na forum o TCL gdzie historia pamięta zażarte dyskusje, które dziwnym trafem zniknęły a co gorsza zbanowano też Bogu ducha winnych a np. koleś rzucający najgorszymi inwektywami dziwnym trafem pozostał bez ostrzeżenia. Nevermind, wracając do TCL-a to dziwne jest, że ten test się tak przeciąga. Czyżby coś nie tak... W necie są już opinie, że wizualnie jest fantastyczny ale potem ludziom zaczęły się schody w postaci resetowania się TV oraz, zwiechy w postaci "zamrożenia się" obrazu i tylko power off poprzez wyjęcie się wtyczki pomagało. Trochę to martwi, że znów jakieś problemy z andkiem są na horyzoncie w tym nowym TV, który designersko mi osobiście odpowiada (no może ta rura nie do końca :) ) No cóż pozostaje nam czekać i czekać i... czekać na ten test.
 
Do góry